[Denzel_Lloyd] Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sziti

🏆
2020. 01. 17.
154
209
16
Miskolc.
V4 karakter
finlay_hobbs
LV karakter
larry_payne
N-vtelen-1.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Denzel_Lloyd
Születési hely, idő: 1973.01.02; Los Santos Medical Center
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: denzel.ll73@seemail.com
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos, Interstate 45.
Legmagasabb végzettsége: Diploma
Eddigi munkahelyei: Los Santos Bank, banki ügyintéző.

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Szép napot/ estét a kedves olvasóknak!
Denzel_Lloyd-nak hívnak, banki ügyintézőként kezdtem pályafutásomat, ám hamar rájöttem, hogy ez a munka nem adja vissza számomra azt az izgalmat, amit keresek. Szívemhez közel áll az amerikai autók világa, szenvedéllyel tölt el minden, ami a vezetéssel kapcsolatos. Szegény családból származom, ami tanított arra, hogy értékeljem az elkötelezettséget és a kemény munkát. Ez mentalitás vezérel mind az életemben, mind a munkámban. Az ügyintézői munka során is mindig az volt a célom, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújtsam ügyfeleimnek. Most arra törekszem, hogy olyan munkát találjak, amely nemcsak kihívást jelent számomra, hanem lehetőséget ad arra is, hogy szenvedélyemnek, az autók iránti szeretetemnek eleget tegyek. Bízom benne, hogy az ORFK-nál lesz az az új kihívás, amit réges rég óta keresek.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Máté
Mennyi idős vagy: 16
Legmagasabb iskolai végzettséged: 9. osztály.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 5529 percem van.
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem rendelkezem.
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem rendelkezem.
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Egyel rendelkezem.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Denzel Lloyd, egy idősebb, tapasztalt rendőr, aki szigorúan tartja magát a szabályokhoz. Határozottan és tiszteletteljesen kezeli a szituációkat, mindig higgadtan maradva. Öreg motorosként is teljes elkötelezettséggel szolgálja a lakosságt és a törvényt.
Miért pont rád essen a választásunk?
Rendkívül jól terhelhető vagyok és csapatjátékos. Aktivitásom naponta meghaladhatja a 4-5 órát. Ezenkívül több mint 4 év és 7500 óra tapasztalatom van más SGS szervereken. Töltöttem be Adminisztrátori pozicíót is, voltam számos frakcióban, Rendvédelemben is voltam már, viszont akadtak némi problémáim. Viszont most újjult erővel szertném magam próbára tenni, ezúttal több sikerrel.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Voltam igen, nézeteltéréseim akadtak a hierarchia rendszerrel.

Profilodon jelenleg nem az aktuális IG neved van megadva, ennek javítására 12 órád van. @Suba
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
959
1 266
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Tisztelt Denzel Lloyd!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pályakezdőkért felelős részlege átolvasva úgy határozott, hogy elutasítja!
A döntésünk pontos részletezésére személyesen keríthet sort az Országos Rendőr- főkapitányság Személyügy és Humánigazgatás pályakezdőkért felelős részlegén.
Amennyiben elég elszánt, kérjük próbálja meg újra a következő felvételi eljárás turnusában.

____________________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:

Nem bírod a kritikát.
Hitelességed megkérdőjelezhető.
Ahogy innen "távoztál" az kritikán aluli volt.
Nincs itt helyed a frakcióban.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.