Denjamin James Jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lovell

Újonc
2024. 04. 09.
1
0
V4 karakter
Denjamin James

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 18 éves vagyok Júlusban töltöm a 19-et..
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 2019 óta, de volt nagyobb kihagyásom mivel gyenge volt a gépem hozzá..
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Nem volt még szerencsémre. Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Nem volt még. Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- Válasz helye.2923 perc. Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- 1 darabot.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 225197.


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Nem voltam még sajnos.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Semmilyen.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Sose szerettem az illegált. Úgy gondolom hogy egy kitartó személyiség vagyok aki egyben türelmes. Szeretek csapatban dolgozni.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Egy nap 4-5 órát és ha kell az összeset rá szánnám. Csak mivel lassan jön nekem az érettségi úgyhogy lesznek majd olyan napok mikor sajnos tanulnom kell rá.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- LV-n is játszottam. Nem voltam semmilyen frakcióban ott se.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- -.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Denjamin James.
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Fleet Street 15 Gazdagnegyed Los Santos, - +38-76-667-7415, - denjaminjames@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Nem voltam még sajnos.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
-
Nyomozónak mennék, mert érdekel a kihívás, ami a bűnügyek felgöngyölítésével jár. Szeretném, ha az emberek biztonságban éreznék magukat a közösségemben, és tudnám, hogy a munkámmal hozzájárulok ehhez. Érdekel az igazság kiderítése és a bűnösök felelősségre vonása, valamint az áldozatoknak és családjaiknak nyújtott igazságosság és támogatás. Szeretnék egy olyan hivatást választani, amelyben minden nap más és izgalmas kihívásokkal találom magam szemben, miközben segítek a társadalom védelmében és a bűnözés visszaszorításában.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Nyomozók olyan emberek, akik a bűnügyek megoldásán dolgoznak. Ők azok, akik kimentenek a helyszínre, amikor valami gyanús történik, például egy betörés vagy rablás. Ott gyűjtenek bizonyítékokat, például ujjlenyomatokat vagy fotókat, és interjúkat készítenek a szemtanúkkal. Ha van gyanúsított, akkor kihallgatják őt is. Aztán összeállítják a jelentést, ami tartalmazza az összes információt, amit összegyűjtöttek az üggyel kapcsolatban. Általában együtt dolgoznak más rendfenntartó szervekkel és szakértőkkel is, hogy segítsenek az ügy megoldásában. Összességében a nyomozók az igazság kiderítésén dolgoznak, és azért teszik mindezt, hogy megvédjék az embereket és az állampolgárokat a bűncselekményektől..
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Szeretek csapatban dolgozni. Türelmes vagyok másokkal szemben. Kitartó illetve figyelmes. Néha önfejű vagyok. Türelmesnek türelmes vagyok de ha felidegesítenek nemtudok ésszerűen cselekedni.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Amint felfedezzük az elrablók rejtekhelyét, az elsődleges célunk az lenne, hogy diszkréten és biztonságosan figyelemmel kísérjük őket. Közben azonnal jelentést tennénk a helyi rendőrségi egységeknek, hogy segítségüket kérjük a mentőakcióban. Addig is folytatnánk a helyszín és az elkövetők körülményeinek alapos felmérését, míg a hivatalos rendfenntartók megérkeznek és egy koordinált támadást tudnának végrehajtani a fogoly kiszabadítására. A legfontosabb az lenne, hogy óvatosak és takarékosak legyünk az információinkkal, hogy ne veszélyeztessük a mentőakciót, és megvédjük a foglyot.
 

Zozi.

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v4
2020. 02. 04.
277
440
25
V4 karakter
Flavio Nieves
LV karakter
Adnan Elmas
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti, hogy a személyes meghallgatásra nem jutott tovább.
Tisztelettel: Flavio Nieves r. dandártábornok!
((Személyes megjegyzés: Szerezz tapasztalatot a szerveren, előnyt jelent, ha nem chatGPT-vel írod meg a lapod egy részét.))
 
  • Tetszik
Reactions: Mich
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.