[DC219] Victoria Bennett v. Zaid Lewis

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kerozin1993

Zöldfülű
2023. 05. 16.
160
26
V4 karakter
Pablo Huantez
LV karakter
Victoria Bennett
b-r-s-g-1.png


District Court - Kerületi bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Victoria Bennett ~

Születési hely, idő:
~ Los Santos Szent Thomas Hopsital 1993.09.19 ~

Bejelentett lakcím:
~ költözés miat nincs ~

Telefonszám:
~ +38-76-539-7266 ~



Alperes adatai

Név:
~ Zaid Lewis ~

Születési hely, idő:
~ ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ ismeretlen ~

Telefonszám:
~ ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ OLX Licitáltam ingatlanra 20.00 lehetett Licitálni Licit zárás elött Licitáltam 19.55 környékén kb és a személy nem fogadja el a Licitett ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ x ~

Keletkezett anyagi kár:
~ 0Dollár ~

A történtek részletes leírása:
~ Licitálásra Bocsájtott egy B Saidi ingatlant ami személyre szabodtan be tudok rendezni 20.00 adot meg Licit zására mikor meg kérdeztem kezdö áral keztem a Licitett majd mások is be száltak de én a Licit zárása elött be adtam egy új és teljesen érvényes Licitett mivel tudtomal semi nem Tiltsa hogy Licit zárás elött nem lehet Licitálni fel vettem velle a kapcsolatott hogy átt vegyem levélben közölte hogy nem fogadja el az ajánlatott mivel nem szép dolog igy licitálni ~

A bíróság döntésére irányuló határozott kereseti kérelem:
~ Kérem a Bíroságot hogy szólitsa fel az alperest hogy adja átt a Lakás kulcsokat hozzá járo minden egyes dokomentumot amenyiben nem hajlando akkor fizzesse meg a Licitem x Százalékát kártérités gyanánt ~

Bizonyítékok:
~ ~



~ Kelt: Las Venturas 2024.01.29 ~
Victoria Bennett
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Szatmári

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
648
1 431
LV karakter
Prince Bennett
b-r-s-g-1.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mrs. Victoria Bennett!

A Kerületi Bíróság (District Court) ítéletet hozott a(z) [DC219] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet jogerős, az kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható a Legfelsőbb Bíróságon (Supreme Court), amely során az ügy újratárgyalására kerül sor. A rendkívüli jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. A fellebbezés az ítélet végrehajtására halasztó hatállyal bír. Az ítélet jogerőre emelkedése után a rendkívüli jogorvoslat egy hónapon belül kezdeményezhető, amennyiben a felülvizsgálat indokolt.

Én, Judge Cameron Howard az ítéletben úgy határozom, hogy kereseti kérelmét a bíróság elutasítja.

Indokolás:


    • Az alperes, Mr. Zaid Lewist nem terheli felelősség, amennyiben egy számára nem megfelelő ajánlatot nem fogad el. A hirdetésben kezdő és villámár van meghatározva, nem pedig licit. Villámár megadása esetén terheli a felelősség.



Kelt. 2024. Március 16. napján
Cameron Howard
Judge Cameron Howard
 
  • Tetszik
Reactions: Szatmári
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.