Davis Morrow önéletrajza a Nemzeti Adó- és Vámhivatalhoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dozer0331

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
391
124
Gyál
V4 karakter
Davis Morrow
157ek2d.png



A jelentkezési lap OOC része
Az alábbiakban szeretnénk, ha válaszolnál néhány egyszerű kérdésre Önmagaddal kapcsolatban. Megkérünk rá, hogy a lehető legpontosabb válaszokat add, illetőleg ne hagyj ki egyetlen kérdést sem!

|Mi az IRL neved?|
- Nagy Roland Olivérnek hívnak. -

|Hány éves vagy?|
- Jelenleg a 16. életévemben járok. -

|Mióta játszol a SeeMTA v3 szerverén?|
- A SeeMTA V3 szerverén 2018 Júniusában regisztráltam, ekkor még kisebb nagyobb kihagyássokkal játszottam, rendesen Októberben kezdtem el játszani, amikor bekerült az SCKK-ba.

|Hány játszott perccel rendelkezel a SeeMTA v3 szerverén?|
- 50914 perccel rendelkezem jelenleg. -

|Az előző neveidről egy kép [UCP]:|
- https://imgur.com/a/xHw6TPK -

|Voltál már AdminJail-ben? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP]|
- Igen voltam kétszer, egyszer 60 percre NON-Rp miatt. Itt annyi történt, hogy este volt és eldurrant a fejem, mert este volt és egy csávó ott állt gyors sávba tíz percig és nem tudta hogy mit csináljon ezért a saját kocsimmal belöktem egy boxba. A második jailt meg az unban miatt kaptam 300 percre. KÉP: https://imgur.com/a/Pnn0y8f -

|Voltál már kitíltva? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP]|
- Sajnos voltam, volt ez a támadásos dolog és én az MTA nevemnek azt a nicknamet adtam meg. KÉP: https://imgur.com/a/Pnn0y8f -

|Milyen frakciókban voltál eddig a szerveren? - Mért léptél ki?|
- Honvédségben voltam 2 hetet, itt családi okok miatt léptem ki. SCKK-ban kétszer voltam, mind a két alkalommal több mint 2 hónapot voltam bent. Mind a kettő esetben esetleges frakcióváltás miatt léptem ki. -

|Nálunk követelmény hetente minimum 1000 perc szolgálati idő teljesítése. Számodra ez teljesíthető?|
- Számomra teljesíthető, lehet lenne olyan hét, amikor nem lenne meg, de ezt jelezném. -

|Milyen OOC indokból szeretnél a NAV tagja lenni?|
- Szeretném mélyebben kipróbálni a rendvédelmet, mivel IRL is vonz ezt a téma. Új embereket szeretnék megismerni a szerveren, valamint egy új közösséget megismerni és annak tagja lenni. -

|Rendelkezel TeamSpeak 3 klienssel és működő mikrofonnal?|
- Igen, mind a kettővel rendelkezem. -



A jelentkezési lap IC része
Arra kérünk, hogy a következő kérdésekre úgy adj választ, mintha a szerveren IG kérdeznénk tőled. Próbálj meg pontos, összefüggő mondatokkal alkotni!



|Teljes neve:|
- Davis Morrow a teljes nevem. -

|Születési helye, időpontja:|
- See City Állami kórházban születtem, 1989. március 31.-én. -

|Telefonszáma:|
- 3876119857412-es telefonszámon vagyok elérhető. -

|Mi a Nemzeti Adó- és Vámhivatal feladat- és jogköre?|
- A Nemzeti Adó- és Vámhivatal feladata a határok ellenőrzése, cégek ellenőrzése, jogtalanul közlekedő járművek ellenőrzése, illegális határkelők elfogása. Jogköre pedig kiterjed az egész városra. Értem ezalatt San Fiero és környékét valamint Los Santos és környékét, valamint a hozzájuk tartózó kisvárosokat.-

|Mik a Nemzeti Adó- és Vámhivatal kényszerítő eszközei?|
- A Nemzeti Adó- és Vámhivatal kényszerítő eszközei a Sokkoló, Gumibot, Paprika Spray, bilincs, és a szolgálati éles lőfegyverek. -

|Ön szerint van különbség motozás és ruházat átvizsgálás között? Amennyiben úgy gondolja igen, fejtse ki a különbséget!|
- Szerintem van különbség a kettő között. Motozásnál az ember testüregeit is átnézik, ezt általában Orvos szokta elvégezni. Ruházatát átvizsgálásnál az illető ruházatát tapogatjuk át, hogy van-e nála valami illegális tárgy.-

|Mikor használhatja lőfegyverét?|
- Lőfegyverem akkor használhatom, ha rám vagy társamra éles fegyverrel lőttek. Ha egy menekülő személyt üldözünk kocsival és tűzparancs van kiadva, akkor a kerekét az éles lőfegyveremmel kilövöm. Ha egy illető futva menekül és a sokkoló hatókörén kívül van, akkor figyelmeztető lövéseket adok le, ha nem áll meg akkor a menekülő lábát meglőném, a szökés megakadályozásához.-

|Ön szerint mi a Hallgató feladata?|
- A hallgató feladat, hogy az előjáróitól tanuljon, valamint tapasztalatot szerezzen a terepen járőrözés közben, vagy akció közben. Előjáróinak parancsait teljesítenie kell, ellentmondást nem téve.-

|Írjon saját magáról 3-3 pozitív és negatív tulajdonságot!|
Pozitív tulajdonságok:
Jó fizikummal rendelkezem.
Kitartó vagyok, a nekem kiadott feladatokat ellenállás nélkül teljesítem.
Gyorsan és logikusan gondolkodom.

Negatív tulajdonságok:
Túl őszinte.
Nem kivételezek senkivel semmilyen alkalomból.
Néha flegma vagyok.
 
Utoljára szerkesztve:

Daniel98

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
119
22
V4 karakter
Daniel Blackbourn
Jó perced van ahhoz viszonyítva mióta jatszol UCP-éd igen szép ( kár volt az a ban ) a lapod összeszedett.
Támogatom!
 

Döme

♫ Partyképes faszagyerek ♫
Támogató
2019. 01. 10.
173
66
Eger
V4 karakter
Dwayne Blackbourn
LV karakter
Dwayne Blackbourn
Háló! Tetszik a lapod, sőt, nagyon meggyőzött. Ahhoz képest, hogy egy éve sincs, hogy elkezdted a játékot sok perced van, valószínűleg tapasztaltabb is vagy már a szerver terén ennyi perccel. Válaszaid kielégítőek voltak számomra mind az IC és OOC kérdéseknél. Viszont kérlek szerkeszd a topicot az UCP képnél mert nem működik a link.
Támogatom, sok sikert hozzá!
 

Dozer0331

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
391
124
Gyál
V4 karakter
Davis Morrow
Sziasztok, köszönöm szépen a pozitív hozászolásokat, a linket meg szerkesztem.
 

Döme

♫ Partyképes faszagyerek ♫
Támogató
2019. 01. 10.
173
66
Eger
V4 karakter
Dwayne Blackbourn
LV karakter
Dwayne Blackbourn
Na így már jó, most számomra tökéletes a lapod! Köszönöm.
 

Dozer0331

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
391
124
Gyál
V4 karakter
Davis Morrow
Nincs mit, igazából csak egy plusz kötőjel került a link mögé ezáltal máshova próbált navigálni.
 
  • Tetszik
Reactions: Döme

Osian

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 16.
387
380
LV karakter
ralf erdmann
Cső!
A lapodról igazából sok mindent nem tudok mondani, mindenhol helyes válaszok vannak, belekötni nem tudok semmibe se.
Támogatom!
 

tibesz

sziasztok
2019. 03. 02.
755
3 655
LV karakter
Shakur King
Szia! Itt-ott jobban kifejezhetted volna magad, de ettől eltekintve egy egész jó lapot írtál.
Nincs sok jailed sem, a bant nem egészen értem, de ez mindegy.
Szerintem megérdemelsz egy esélyt mindenképpen.
Így a lapodat támogatom.
 

BenceV3

“Két lábon járó tech, dev support.”
SModerátor
v4
2019. 01. 10.
2 321
2 211
21
Budapest / Hatvan
V4 karakter
Scott Venturas
Vezetőség válasza:
Gratulálunk! Örömmel értesítünk róla, hogy a jelentkezését a vezetőség elfogadta.
(( Várunk a meghallgatáson. ))
Team Speak 3 meghallgatás időpontjai:
- 2019.04.27. {Szombat} - 16:00
- Amennyiben nem megfelelő az időpont, írj privát üzenetet [ITT], vagy az elfogadott jelentkezések táma alá.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.