David Abdias WTF mi ez a szabály full felesleges, reform?

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Modika01

Újonc
2020. 07. 04.
9
11
V4 karakter
Ben Abdias
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
David Abdias


Panaszra tett moderátor neve:
-


Panasz oka:
-


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
-


Egyéb megjegyzés:
Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás. A figyelmeztetést osztom. ~Scott

Mindenféle rosszindulat nélkül érdeklődnék az iránt, hogy 1 szavas válasz miatt miért osztotok figyelmeztetést. Gondoljátok már át a szabályzatot mert ez nem helyénvaló szerintem.




Jelen esetemben licitért folyt a harc. Lényegretörően kommenteltem mennyit adnék érte. Egy licitáláson minek kell köríten ilyen-olyan szavakkal? Ez miért ütközi bármely féle szabályzatba? Ti nem tartjátok értelmetlennek? Nem kéne megfreformálni a szabályzatot?


 
Utoljára szerkesztve:

Skylot

Qualis vir, talis oratio
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
1 076
1 821
linktr.ee
V4 karakter
Aaron Forstner
LV karakter
Aaron Fraser
Szerintem, ha licitálsz, akkor egy annyit oda lehetne bökni az ár elé, hogy "Szép napot az ajánlatom a kocsira/házra/mit tudom én mire XY$." Szerintem ez a szabály teljesen jól van megcsinálva, ugyanis ez egy közösségi fórum nem pedig a Facebook, ahol ezeket meg lehet tenni. Ha egy ötlet pedig tetszik, oda se írd ki, hogy támogatom, hanem vagy mondd el, hogy miért, vagy pedig nyomj rá egy like-ot és meg van oldva szerintem. Ez a szabály pedig teljesen rendben van, úgy gondolom én legalábbis.
 

Modika01

Újonc
2020. 07. 04.
9
11
V4 karakter
Ben Abdias
"Barátokat" se IRL se IC karakteremmel nem liciten fogok keresni. Valóban javíthat a külalakon de nem ezen fog múlni a szerver pozitív megítélése se a sikeres licitálás.
 
  • Tetszik
Reactions: SigH

Skylot

Qualis vir, talis oratio
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
1 076
1 821
linktr.ee
V4 karakter
Aaron Forstner
LV karakter
Aaron Fraser
Nem is mondtam, hogy így haverkodj, ez tudod csak egy alapvető társadalmi norma, mint, hogy mikor bemegyek valahová köszönök az ott levő embereknek, ezért nem tudom vásároltál -e már valaha valamilyen hirdető oldalon, mert ott is illik egy megszólítás az üzenetben, és csak utána térsz a tárgyra.
 

Modika01

Újonc
2020. 07. 04.
9
11
V4 karakter
Ben Abdias
Boltban vásárlás személyesen, hírdetőoldalon való vásárlás és egy licitálás között a társadalmi normákat össze se lehet hasonlítani. Had ne írjam le miért.

Lényeg a lényeg szerintem nem minden esetben hasznos ez a szabály, pár esetnél teljesen felesleges és csak a hataloméhes, vagy a "felsőbbrendűség" kihasználására megy ez a szabály. Hogy azért mutasd meg te modi vagy. Te megteheted ezt meg ezt, közben teljesen értelmetlen a tárgy. Nem a moderátort degradálom ezzel, hisz ez a szabály ő ezt betartatja, viszont jó lenne ha más is átgondolná ezt.
 
  • Tetszik
Reactions: SigH

Scott

if (me.Drink == "Coffee") { me.IsCoding = true; }
2019. 01. 10.
419
1 284
Budapest
V4 karakter
Cayetano_Albuquerque
LV karakter
Corey_Morton
Szia. Egyáltalán nem értem a panaszt.
Mindenféle rosszindulat nélkül érdeklődnék az iránt, hogy 1 szavas válasz miatt miért osztotok figyelmeztetést.
Azért osztunk figyelmeztetést, mert a Fórum - Általános szabályzat 11. pontja -
11.) Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.
- megszabja, hogy kötelező a több mint egy szóból álló hozzászólás írása.

Nem gondolom, hogy nehéz lenne betartani ezt a szabálypontot, több oka is van a létezésének, de ha problémád van vele, Itt írhatsz egy topicot, hogy szerinted miért kellene kivenni. (Bár szinte esélytelen, hogy kikerüljön, mert több okból is létezik (Például HSZ hunt nehezítése))
 

Modika01

Újonc
2020. 07. 04.
9
11
V4 karakter
Ben Abdias
Gondoltam, hogy azért osztotok BP-t mert le van írva a szabályzatba. Én a szabály miértjét kérdőjelezem meg.
Köszönöm!
 

Jerry

A nép hangja
Very Important Person
2019. 01. 08.
3 909
4 513
31
Mulholland 🌆
V4 karakter
Quinto Montanez 🇲🇽
Szerintem, ha licitálsz, akkor egy annyit oda lehetne bökni az ár elé, hogy "Szép napot az ajánlatom a kocsira/házra/mit tudom én mire XY$." Szerintem ez a szabály teljesen jól van megcsinálva, ugyanis ez egy közösségi fórum nem pedig a Facebook, ahol ezeket meg lehet tenni. Ha egy ötlet pedig tetszik, oda se írd ki, hogy támogatom, hanem vagy mondd el, hogy miért, vagy pedig nyomj rá egy like-ot és meg van oldva szerintem. Ez a szabály pedig teljesen rendben van, úgy gondolom én legalábbis.
Amúgy neked mi közöd van a témához?
Gondoltam, hogy azért osztotok BP-t mert le van írva a szabályzatba. Én a szabály miértjét kérdőjelezem meg.
Köszönöm!
Ha a szabállyal van gondod akkor miét rakod pk-ra Scottot?
Ezt is olvastad?
1.) Bizonyíték hiányban ne nyiss panaszt!
Büntetés: Felszólítás bizonyíték csatolására, ha ez nem történik meg 12 órán belül, 40 büntetőpont, téma zárása.
 

Jerry

A nép hangja
Very Important Person
2019. 01. 08.
3 909
4 513
31
Mulholland 🌆
V4 karakter
Quinto Montanez 🇲🇽
olvastam, csak tudod a minta is arra való hogy használjuk.
maga a szabálypont nem lesz kivéve, évek óta bent van, azért hogy ne hsz hunterkedjenek, és kiszűrjük azokat akik csak oda kommentelnek minden hova hogy: ,,támogatom” ,,tetszik” stb.
legközelebb a megfelelő helyre nyisd a témát, használd a mintát, köszi!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.