Darwin Carter -> Daichi Akiyoshi [Matt]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

pumc6

Újonc
2021. 07. 06.
69
69
V4 karakter
Kaito Wang
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Darwin Carter


Panaszra tett személy InGame neve:
Daichi Akiyoshi


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Matt admin ajánlásából PK-ra vonom ezt az ügyet, mivel nem tudta elérni a (sértett kirabolt személyt kérdésekkel)

Éppen szigeten, fegyverrel fosztottam ki egy tagot, ezt a tag észlelte és megkérdezte, nem e velem vannak-e. (Ebből adódóan gyanítom nem együtt voltak az illetők). Elején nem értettem, majd körbenéztem és lövést adtak le rám. Majd visszalőttem és lelőttek. Ezt mind a semmiből, előtte nem történt semmiféle lövöldözés vagy indok amiért nem szálltak rám.
Érthetetlen szituáció szerintem ez így nem volt szabályszerű.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://streamable.com/glmrqf



Megjegyzés:
Csatolom a logot, abból az időintervallumból vissza tudja keresni a bíráló admin a tagot aki lelőtt.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

BMcCollum

Újonc
2023. 11. 04.
11
19
V4 karakter
Bertram Falkenberg
3.) A panaszhoz kizárólag a bíráló szerver adminisztrátor, panasz tevő, vádlott írhat hozzá! (Jelenlévő nem számít) | 90 darab büntetőpont ~ DreeN
Sziasztok,

mivel én is jelen voltam, csak szeretném kijelenteni, szólóban szigeteztem, engem utána ki is pakoltak. Csak azért kérdeztem rá, hogy a panasztevő-vel vannak-e, mert teljesen figyelmen kivül hagyta, hogy egy helikopter másodpercekig köröz felettünk-mellettünk majd le és kiszálltak fegyverekkel.
 

Matt_

K9
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
481
1 775
V4 karakter
Jamie de Martel
A mai napon a szerveren sikerült elkapnom Daichi Akiyoshi-t, aki leírta a saját véleményét IG, mivel fórumja az elmondása szerint nincsen.
Amit Ő is mondott, hogy rabolni szerették volna azt a személyt, akit alapvetőleg te is és ez miatt találkoztatok össze, nem lőttek rád addig ameddig feléjük nem fordultál és céloztál az irányukba, ez a videóban jól látható volt. Valóban kis ideig és nem is pontosan rájuk, azonban közvetlen közelükbe, amit mesterlövésszel rád közelítve vehették úgy, hogy pontosan rájuk tartod a fegyvert főleg egy ilyen helyzetben, innentől kezdve pedig szerintem nem kérdéses, hogy egy fegyveres csapat miért lő rád a szigeten.

A szerveren elkértem visszamenőleg az előrpjüket is, ami rendben volt, így az is teljesen rendben van, hogy rabolni szerettek volna és nem csak úgy voltak ott, hogy fegyveresekre lövöldözzenek.
A fentebbiek alapján nem látok problémát ebben a jelenlegi szituációban, így következmények nélkül zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.