Dam Brothers Crime Ring

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Cukor

lagoon
2019. 09. 05.
185
838
LV karakter
Seth_Harp
kicsit katyvaszt érzek, vagy nem is tudom, egyszerűen nem tiszta milyen szálat képviseltek, semmi negatív, meg akarom érteni.
Ha elolvasod a frakció leírását rájössz, hogy mit is csinálunk. Mi nem egy olyan frakciót csinálunk ahol a "főnök" mond valamit és akkor na mindenki azt csinálja, nem ez faszság. Mindenki visz a saját karakterének egy szálat, amihez ha kell segítséget kér a másiktól, vagy vele együtt dolgozik össze.
Ez nem egy cartel, vagy maffia, ez egy bűnözői csoport akik egy városban élve együtt követnek el bűntényeket, nagyon főnök IC nincs is, mindenki szinte a maga ura.
Nem katyvasz van itt, csak jobban körbe kell nézni és simán összerakja az ember, hogy mi mit követ.
 
2019. 01. 10.
1 807
18 408
Eversong Woods
V4 karakter
Tacko Fall
LV karakter
Zal'in Bacuss
Mindenki visz a saját karakterének egy szálat...
Engem ezzel a mondattal abszolút megvettetek. Mi is ilyen koncepciót tervezünk.... Kis piti hadd ne mondjam mikből fognak fejlődni karaktereink, csak fusson be a fejlesztésünk. :D
Követni foglak titeket, és sok szerencsét.
 

Cukor

lagoon
2019. 09. 05.
185
838
LV karakter
Seth_Harp
@eSGé képei
IzAPwDu.png

JUfuzUc.png


MEJm2We.png

bBzNZHH.png
 

Cukor

lagoon
2019. 09. 05.
185
838
LV karakter
Seth_Harp
Ez szerintem nézőpont kérdése, hogy ki hogyan szereti csinálni/olvasni az élményképeket. Személyem szerint én nem szeretem azokat a képeket amin van 3 sor meg egy faceinvader logo, vagy 2 sor. Nekem sokkal jobban bejönnek azok a képek, amin van is mit olvasni. Meg most ha megcsinálom ugyan ezt, de mondjuk 3 képbe semmivel sem változik a tartalmi lényeg.

Annak meg örülök, hogy tetszik amit csinálunk.
 

Henry

Újonc
2019. 01. 13.
41
152
25
LV karakter
Brian 'Giant' Grimes
Tökéletes minőség, Navy! Támogatom, el tudnád vezetni!
 
  • Imádom
Reactions: Cukor
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.