Csajaghy Laura jelentkezés ORFK-ba.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bronze

Újonc
2020. 12. 19.
71
75
Las Vegas
V2 karakter
tina.murphy
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Csajaghy Laura
Születési hely, idő: 2000.04.10
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 138048
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos, El Corona 45/A
Legmagasabb végzettsége: Főiskola.
Eddigi munkahelyei: SCCS, TEK,NAV OKF stb..

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 100 szóból kell álljon.))
A nevem Csajaghy Laura. Itt születtem Los Santosban. Jelenleg a családommal élek, van egy lány testvérem, akivel nagyon jó kapcsolatot ápolok. A tanulmányaim elvégzése legfőképpen édesapámnak köszönhető, hiszen ő vett arra, hogy elvégezzem a rendészeti szakképzést. Nem sokkal, de rendelkezem némi rendészeti jellegű tapasztalattal, korábban dolgoztam biztonságiőrként egy kisebb helyi cégénél, mint alkalmazott. Jelenlegi célom, hogy én is rendőrként dolgozzak, akár csak ahogy édesapám tette. Nagy céljaim vannak eme hivatással kapcsolatban, ezek közt szerepel az is, hogy igen nagy rangot érjek el, illetve kifogástalan munkát végezzek. Szeretek sportolni, kis korom óta az egyik kedvenc tevékenységem. Jelenleg futok, régebben sokat jártam önvédelmi órákra, illetve kosarazni is.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Misi.
Mennyi idős vagy: 15 éves vagyok.
Legmagasabb iskolai végzettséged: Középiskola.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 26k level 23 vagyok.
Csatolj egy képet az UCP-ről: <https://imgur.com/a/uQHDoBo
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: 7db igen.
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem voltam kitiltva.
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Igen, volt 11.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Én mindenképpen egy fiatal pályakezdőt RP-znék, ki még szinte csak most mélyül bele az életbe. Édesapja tanácsára lesz rendőr, hiszen rá mindig is példaképként tekint. Jellemei között lesz az ambíció, hiszen célra törekvő lesz karrierje során, illetve a becsületesség. Negatív jellemzőnek pedig mindenképpen azt tenném hozzá, hogy önfejű, illetve haragtartó.
Miért pont rád essen a választásunk?
Azéert mert egy értelmes, hamar tanuló barátságos gyerek vagyok és szeretnénk rendőr lenni a szerveren.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem voltam még.

Mutatkozz be nekünk! ((Legalább 150 szóból kell álljon.))
Dávida Mihály vagyok, 14 éves. Szabolcs - Szatmár - Bereg megyében élek szüleimmel, és testvéreimmel! Eléggé sok hobbim van, általában Focizni szoktam, Futni, számitógépezni és még ehhez hasonlók. Nagyon sokat MTA-zok, RP-zni már régóta RP-zek, és ismerek minden fogalmat, és RP szabályt, és azon belül a hasonlókat. Ha megunom az MTA-t akkor áttérek a Rocket League-ra, Warzone-ra, LOL-ra, CSGO-ra, meg ilyen hasonló játékokra amelyek elüzik az unalmasságomat. Eléggé sok szabadidőm van, még iskola időben is, és ezáltal tudom teljesiteni a perceket de persze ez már más téma, Pozitiv tulajdonságaim: Segitőkész, jófej, barátságos, Negativ: csúnyán beszélek, néha flegma vagyok, Féltékeny kicsit.
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Csajághy Laura!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.02.07 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.02.07 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nincs.


OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.