csabaaaa - Monty [Radi]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kencarson

Barangoló
2023. 12. 05.
83
73
parkway gardens
V4 karakter
yumiko.imagawe🇯🇵
report-final.gif


Panasztevő felhasználó neve:
csabaaaa

Panaszra tett felhasználó neve:
@Monty

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Ajánlottam neki 25 milliót az ingatlanért, ebbe bele is ment és mondtam neki, hogy pár óra mire áttudom venni mert kell hozzá pénz. 5 óra telt el, megszereztem. Írok neki fórumon, hogy átvenném. Semmi válasz. Írok neki IC semmi, hívom IC, rám nyomja a telefont. Ekkor tudtam meg, hogy eladta a srác úgy, hogy megvolt beszélve, hogy megtartja. Illetve nem is jelzett erről csak ghostol a pali. Nem értem miért kell ennyire a hasznot húzni, én úgy gondolom a korrektség többet ér de asszem kár volt úgy kiindulni belőle, hogy korrekt.

Bizonyíték (pl.: log, kép, videó, link):


Megjegyzés:
-
 

Monty

Zöldfülű
2023. 05. 01.
167
194
21
V4 karakter
Monty Reina
V2 karakter
Dave Williams
Üdvözlöm az urat!

Ajánlatot teszel a házra amit elfogadok, majd elfogadás után közlöd, hogy neked nincs is ennyi pénzed.


Persze ezekután te kértél, hogy várjalak meg amire mondtam, hogy szólj ha már megvan a pénz.

Viszont szerintem nem kell meglepődni, hogy eladtam másnak a kecót. Az egész beszélgetés az elejétől kezdve instabil lábakon állt, az ajánlatod is semmis volt mert pénz sem volt éppen nálad.

Ezek után kaptam egy ajánlatot IG. Mivel nem fix áron került ki az ingatlan egyértelműen a nagyobb ajánlatot fogadtam el.

Illetve a modoron véleményem szerint kicsit változtass, megadom a kellő tiszteletet, de cserébe ugyan ezt várnám el.
 

Radi

𝘈𝘥 𝘈𝘴𝘵𝘳𝘢 𝘗𝘦𝘳 𝘈𝘴𝘱𝘦𝘳𝘢𝘴🪐
Globális Moderátor
v4
2019. 03. 15.
502
1 680
25
V4 karakter
Erjon Ajeti🇦🇱
Sziasztok!
Kicsit késve, de én fogom bírálni a panaszt.
Ahogyan a hirdetési szabályzat 1.7)-es pontja kimondja:
Amennyiben a városban ((szerveren)) kapsz egy ajánlatot az adott tárgyra amelyet hirdetsz, és az nagyobb mint a weboldalon megtalálható ajánlatok, úgy kötelességed informálni a legnagyobb ajánlatot kínáló személyt 3 órán belül!
Büntetés: 10 büntetőpont.

Megtörtént ez az információközlés?
 

Monty

Zöldfülű
2023. 05. 01.
167
194
21
V4 karakter
Monty Reina
V2 karakter
Dave Williams
Nem írtam neki ezzel kapcsolatban hisz @csabaaaa megtudta saját magától az információt amit nekem is leírt üzenetben, így feleslegesnek láttam már ezt tovább ragozni, így is undorító stílusa volt az egész beszélgetés során.
 
  • Tetszik
Reactions: kencarson

Monty

Zöldfülű
2023. 05. 01.
167
194
21
V4 karakter
Monty Reina
V2 karakter
Dave Williams
Semmit nem szeretnék hozzáfűzni, eleget ragoztuk a témát. 😁
 

Radi

𝘈𝘥 𝘈𝘴𝘵𝘳𝘢 𝘗𝘦𝘳 𝘈𝘴𝘱𝘦𝘳𝘢𝘴🪐
Globális Moderátor
v4
2019. 03. 15.
502
1 680
25
V4 karakter
Erjon Ajeti🇦🇱
Nos, átolvasva többször is a történteket úgy gondolom, hogy mindketten megszegtétek a fórum illetve a hirdetési szabályzat egyes pontját.
@csabaaaa Teljesen megértem a panaszod, illetve felháborodásod hisz mégiscsak odaígérte neked, várt vele és a többi. Viszont azért, mert nem neked adta el az adott ingatlant, attól még nem helytálló az üzeneted. (a privát üzenetre gondolok mielőtt elküldted a PK-t neki)
Viszont azt megértem @Monty részéről, hogy egyszer nemsokára meg lesz a pénz, aztán hirtelen több idő kell.
DE! Ugyanitt te is hibás vagy, mellyel jogos a panaszkönyv, mivel hogyha érkezik nagyobb ajánlat a szerveren/privát üzenetben akkor értesítened kell róla 3 órán belül.
A panaszkönyvet zárom az alábbi büntetőpontok kiszabásával:
3.) A játékostársaknak kötelező megadni a tiszteletet. Tilos a felhasználók sértegetése, zaklatása, továbbá a frakciók rossz színben való feltüntetése. (Alpári, fenyegető, agresszív, trágár, sértő hangnemű hozzászólások)
Büntetés: 40 büntetőpont.
1.7) Amennyiben a városban ((szerveren)) kapsz egy ajánlatot az adott tárgyra amelyet hirdetsz, és az nagyobb mint a weboldalon megtalálható ajánlatok, úgy kötelességed informálni a legnagyobb ajánlatot kínáló személyt 3 órán belül!
Büntetés: 10 büntetőpont.
Amennyiben bármiféle kérdésetek van a bírálattal, üggyel kapcsolatban bátran keressetek meg itt privát üzenetben, discordon vagy TS-en.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.