Criminals Crips

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dodge

Újonc
2019. 02. 16.
17
3
Budapest
V4 karakter
Angel_Chains
Criminals Crips

<Hogy mi is az a Criminals Crips?>

A Criminals Crips az eredeti Crips egyik szövődménye.
A bandát Dom Cornelio hozta létre,még anno 2004 környékén. A bandában általában 16-25 éves Afró-Amerikai törvényen kívüliek tartózkodtak. A banda területei Willowfield és Playa Del Seville területére esik.
Amikor éppen nincs semmi dolguk, a szabadidejüket a Playa Del Seville területén lévő kocsmájukban és a kosárpályájukon töltik.
A pénzük javarészt prostitúcióból és kisebb, nagyobb fegyveres rablásokból árad.
A tagok a drog használatától/árulásától sem riadnak vissza.
A börtönökben is ismertebb már a Criminals Crips banda, mivel a banda 2006-ban egy razzia áldozatává esett.
A tagok nagy részét sikerült is elfogniuk. Akik többsége a sitten végezte.
Így a Criminals Crips hatalma a cellák mögé is elér.
A tagok nem félnek bemocskolni a kezüket egymásért. A bandában egyen jogúság van a tagok között.
Egyedül Dom utasításait teljesítik kérdés nélkül. Mindenki bízik egymásban árulást nem is feltételeznek.
Mióta a banda egyre csak gyarapszik, el szaporodott a gyilkosságok száma egész város szerte.
A tagok jellegzetes öltözéke a kék sapka, kék póló, egyéb kék mintával ellátott termékek.
Szívesen varrattatnak a kezükre különféle kék motívumokat ábrázoló tárgyakat esetleg szimbólumokat.
A banda jellegzetes felismerő jegye:
A kék graffitik város szerte.
f88b3d639660c0a6f51acdd1fb521b6e--gang-members-crips.jpg
<Ki is az a Dom Cornelio?>
Dom Cornelio 1983.01.25-én született Los Colinas területén. Még csak meg se született, de már eldöntötték a szülei hogy nem fogják felneveli.
Ennek hatására már kiskorában nevelő intézetbe adták. Dom viszonylag jó közösségben nőt fel. Közte és az ottani gyerekek között már úgymond kialakult egy olyasféle hierarchikus rendszer. Sokan tisztelték őt akkoriban erősebbnek mutatkozott a többieknél. És a szellemi képességei is fejlettebbek voltak. Ezért tisztelték őt és szerették, mivel mindig kedvesen bánt velük.
1999-ben Dom betöltötte a 16-dik életévét így megszabadulhatott az intézettől. Fájószívvel, de megvált az ottani barátaitól és elkezdte az igazi életet.
Dom mivel megbukott egyszer, ezért 16 évesen került Szakmunkás képzőbe, Dom asztalosnak akart tanulni. Az évfolyam társaival nem igazán jött ki, ennek hatására a nála egyel, kettővel idősebb korosztály felé kezdett el érdeklődni. Igen jó barátokra lelt a nála idősebb korosztályban, ám sok nyomás nehezedett Domra mivel egyre nagyobb "diák" csínyekbe akarták őt bevenni. Ennek hatására a csínyekből később nagyobb rablások, betörések lettek.
Ekkor társaival fegyver kíséretében egy embert akartak elrabolni, váltságdíjért cserébe. Az akció során Dom-nak 2 tárást lelőtték a zs-k, de neki sikerült el menekülnie.
Megfogatta, hogy nem hagyja megtorlatlanul barátait, ennek hatásra 2001-ben Dom belépett a Crips-be. Egész jó kapcsolatot ápolt a tagokkal, de legfőképpen a banda vezetőjével. Mivel ő megbízott Dom-ban és a jobbkezének mondta, ezért 2004-ben, hogy a banda tekintélye és hatalma növekedjen, ezért megkérte Dom-ot hogy a banda befolyását Willowfield környékén is gyarapítsa. Így 2004-ben Dom Cornelio létrehozta a mai napig megmaradt Criminals Crips-et.
<Tagfelvétel menete>

Amint, valaki csatlakozik a frakcióba tudnia kell, hogy ha ki akar lépni akkor CK áldozata lesz. A TGF menete teljes mértékben IC zajlana. Ami azt takarja, hogy te csatlakozni szeretnél a frakcióba. Nincs más dolgod mint oda jönni a Willowfield-i kocsmába és a placra. Természetesen ezt mind Amerikai névvel és Afró-Amerikai skinnel. Ne úgy gyere oda hozzánk, hogy Hey Homies tgfre-re jöttem, mivel nyilván ez egy kicsit fura neked és nekünk is. Amennyibe a TGF-re jöttél OOC chatben tudatni fogjuk veled, hogy mit kell csinálnod, és hogyan mutatkozz be egy bandatagnak. Igazából annyi az egésznek a lényege, hogy oda jössz hozzánk bandázgatunk egy kicsit, beszélgetünk. Lehet hogy kisebb feladatokat is fogunk neked adni. Ennek menete olyan 3-4 nap lenne. Persze ha látom/látjuk hogy van benned potenciál és tudod is hogy mit csinálsz akkor arra is megvan az esély, hogy már az első nap bekerülj közénk.
<Terveim a Frakcióval>
Igazából a terveim azok nem követelnek, olyan nagy hangsúlyt. Újjászervezném a frakciót teljes formájában. A bandának komoly elhelyezkedése lenne az illegális életben/piacon. Nem abból állna a frakció hogy megyünk DM-elni össze-vissza. Minden nap lenni mit rpzni. Egyik tervem is ezek közé tartozik, hogy kivonulunk egy gyárhoz és aki használatba akarja venni azt megadóztatjuk mondjuk 5000$-al és utána szabadon használhatja a területet. Az is egy igen frappáns rp szituáció lenne. Mindig járnák a várost, kocsmákban iszogatnánk és haverkodnánk, ez egy remek esély is azoknak akik szívesen TGF-elnének közénk. Élményképeket is napi/heti rendszerességgel kezelnénk. Mondjuk hetente egyszer a két banda össze is balhézhatna, de ez nem olyan lenne, hogy elő a kést, fegyvert. Megbeszélnék, hogy csak animig lehet ütni a másikat. És amelyik bandából kevesebben maradnak annak elkel ismernie és fogadnia, hogy vesztett.
Igazából ezek csak kezdetleges tervek, nyilván a frakció gyarapodásával ez is fejlődne.
maxresdefault.jpg
<Rangok>
Igazából nem gondoltam olyan sok rangra,de mindnek megvan a jelentősége.
1. Begginer : Ez a rang azok számára lesz elérhető, akik már a frakcióval rpznek, de nincsenek beavatva. A frakció skineit még nem hordhatják.
2. NewG : Ettől a rangtól vagy a frakció elismert tagja. A frakció skineket is hordhatod.
3. CuzzG : Már nagyobb feladatokat is elláthatsz. Több információt fog vele közölni az OG.
4. BigG : Ettől a rangtól vagy az OG jobb keze/megbízható barátja. (Ez az alleaderek rangja maximum 2 személy. Attól függ hányan vagyunk a bandában)
5. OG : Original Gangester ezt a rangot a frakció leader birtokolja.
images



<Ki vagyok én?>
Nagy Ákosnak hívnak jelenleg 16 éves vagyok.
Budapesten élek azon belül Kőbányán.

Jelenleg gimnáziumba járok. Suli után általában haza jövök, edzésre megyek majd seezek. Jelentősen sok időt tudnék fordítani a frakcióra, mivel edzés után legfőképpen erre költeném a szabadiődmet. Már legalább 3 éve rpz-ek. SeeMta v3-on csak 4 hónapja kezdtem el aktívan játszani egy kisebb kihagyás után. Igazából mindig is érdekelt milyen lehet vezetni egy frakciót és szívesen is csinálnám. A banda rp és elkezdett érdekelni. Sok bandás dokumentum filmet néztem, és eléggé megtetszett a bandás élet. Így szívesen kipróbálnám leaderként, hogy milyen egy frakciót vezeti. Igazából különféle atlétikai versenyekre is szoktam járni. Nem mondanám magam jó se rossz tanulónak. Naponta 4-5 órát is fent tudok lenni átlagosan.

<Rossz tulajdonságaim>
Nem szeretem az igazságtalanságot. Kicsit lusta vagyok, ám ez nyilván nem a gépezés terén értetendő. Amikor valaki hazudik nekem és ez kiderül, akkor elég nehezen tudok megbocsátani az adott illetőnek. Nem tudok verset tanulni, bár ez mellékes.
<Jó tulajdonságaim>
Szerintem jószívű vagyok. Nem lehet olyan könnyen felidegesíteni. Mielőtt valaki rosszat állít a másikról szeretem meghallgatni a másik érvelését is mielőtt döntenék. Szeretek csapatban dolgozni, új embereket megismerni. Nem szoktam megítélni másokat az alapján hogy miket terjesztenek róluk.

<Skinek>
Ezekre a Skinekre gondoltam kezdetileg

<Mappolás>

A mappolással kapcsolatban a kérésem a következők lennének amennyiben megkapom a frakciót.
0:A térképen itt található meg a Barber shop és a házak.

1:Az itt látható házak ajtaja elé HQ interiorok lerakását kérném.
2:Az itt látható Barber átalakítása a frakció kocsmává.
3:Végül ha nem túl nagy kérés akkor a kosárpálya játszhatóvá alakítása.
 
Utoljára szerkesztve:

Dodge

Újonc
2019. 02. 16.
17
3
Budapest
V4 karakter
Angel_Chains
Hát találtam jókat csak nagyobbak voltak mint 1 megabájt. így ezek közül választottam.
 

Patesz

Fejlesztő
Fejlesztő
Modeller
2019. 01. 10.
308
1 993
21
V4 karakter
Marco Miller
LV karakter
Robert Cherro
De minek? Ez nem egy fantasy world, itt azt kellene játszani ami a való életben is jelen van. Igazából amikor megláttam, hogy nem tudod leírni magának a frakciónak a nevét helyesen, akkor már tudtam, hogy mire számítsak. Te egy olyan ember vagy aki megismerkedett az RP szerverekkel 2-3 éve és azóta nem nagyon tanult/változott semmit. Viccnek még talán elmegy, hogy ti kisétáltok egy gyárhoz és ott tax-eltek.
Rangok: :ROFLMAO:
Skinek: :ROFLMAO::ROFLMAO:
Te még abban az időben gondolkodsz, amikor még ruha, kocsi szín alapján lehetett megkülönböztetni a gangeket.
 

Dodge

Újonc
2019. 02. 16.
17
3
Budapest
V4 karakter
Angel_Chains
De minek? Ez nem egy fantasy world, itt azt kellene játszani ami a való életben is jelen van. Igazából amikor megláttam, hogy nem tudod leírni magának a frakciónak a nevét helyesen, akkor már tudtam, hogy mire számítsak. Te egy olyan ember vagy aki megismerkedett az RP szerverekkel 2-3 éve és azóta nem nagyon tanult/változott semmit. Viccnek még talán elmegy, hogy ti kisétáltok egy gyárhoz és ott tax-eltek.
Rangok: :ROFLMAO:
Skinek: :ROFLMAO::ROFLMAO:
Te még abban az időben gondolkodsz, amikor még ruha, kocsi szín alapján lehetett megkülönböztetni a gangeket.
Köszi
De minek? Ez nem egy fantasy world, itt azt kellene játszani ami a való életben is jelen van. Igazából amikor megláttam, hogy nem tudod leírni magának a frakciónak a nevét helyesen, akkor már tudtam, hogy mire számítsak. Te egy olyan ember vagy aki megismerkedett az RP szerverekkel 2-3 éve és azóta nem nagyon tanult/változott semmit. Viccnek még talán elmegy, hogy ti kisétáltok egy gyárhoz és ott tax-eltek.
Rangok: :ROFLMAO:
Skinek: :ROFLMAO::ROFLMAO:
Te még abban az időben gondolkodsz, amikor még ruha, kocsi szín alapján lehetett megkülönböztetni a gangeket.
Köszönöm a kritikádat. 1 Kérdés. Láttad a skineket amiket választottam? Így már az egész felvetésed a kukába esik.
2. Ha ennyire nagy kritikus vagy akkor csinálj jobbat és figyelemmel fogom követni.
 

Patesz

Fejlesztő
Fejlesztő
Modeller
2019. 01. 10.
308
1 993
21
V4 karakter
Marco Miller
LV karakter
Robert Cherro
Igen, láttam a skineket, roppant sok munka lehetett benne és rendkívül egyediek.
Ha ennyire nagy kritikus vagy akkor csinálj jobbat és figyelemmel fogom követni.
CsInÁlJ jObBaT. Komolyan ennyi?
Párszor már sikerült. Ha egy aktív játékos lennél és benne lennél abban, hogy mi is történik itt a See-n akkor láthattad volna,de jobban vonzott a wheeler dealerkedés, ezért erről lemaradtál sajnos.
 

Dodge

Újonc
2019. 02. 16.
17
3
Budapest
V4 karakter
Angel_Chains
Igen, láttam a skineket, roppant sok munka lehetett benne és rendkívül egyediek.
Itt nem az egyediségről van szó. Te azt állítottad, hogy olyan világba élek, ahol egy bandát a színükről lehetett megismerni. Ha azt állítod hogy ilyen világban élek akkor miért nem kék skineket választottam?
Ha párszor már sikerült jobbat csinálod akkor itt a lehetőség bizonyítsd ;)
 

guido.

Zöldfülű
2019. 01. 10.
183
453
Budapest
V4 karakter
Pedro Juarez
V2 karakter
Hachi Goro
Nagyon éretlen vagy a frakció vezetésére látni lehet.
"2. Ha ennyire nagy kritikus vagy akkor csinálj jobbat és figyelemmel fogom követni. " szövegeddel olyan mértékben felidegesítettél, hogy az valami hihetetlen. Kinek képzeled magad? A szöveg elégé lapos nekem. Amit láttok, hogy valóban te még olyan felvetésben élsz, hogy ami kék és fekete az crips a többi nem. Egyrészt az alvilág a "fojtogatás" eredménye kép nem maradt sík idióták. Vannak valóban kék színű crips-ek, de mint "szövődmény" nem jelenti azt hogy ők is kékek. A legtöbb banda már nem kimondottan szín alapján különbözteti meg magát. Egy szónak is száz a vége, én nem örülnék, ha te kapnád meg a frakciót, és szerintem a kritikát ne támadásnak vedd.
 

Lil_Bruh

Újonc
2019. 01. 10.
37
69
V4 karakter
Vinkovics_Adam
LV karakter
-
V2 karakter
-
jól elloptad a skineket régi frakciókból, bár szeretném hogy te nyerd meg így újra érdemes lenne feljárni a fórumra ha már a vagoson nem lehet nevetni
 
  • Imádom
  • Vicces
Reactions: Patesz és Dodge

Patesz

Fejlesztő
Fejlesztő
Modeller
2019. 01. 10.
308
1 993
21
V4 karakter
Marco Miller
LV karakter
Robert Cherro
Neked én nem bizonyítok semmit, inkább a képedbe nevetek, hogy mekkora bohócot csinálsz magadból.
Magadnak mondasz ellent, ez a legnagyobb probléma.
Leírás: A tagok jellegzetes öltözéke a kék sapka, kék póló, egyéb kék mintával ellátott termékek.
Hozzászólásod: Ha azt állítod hogy ilyen világban élek akkor miért nem kék skineket választottam?
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: bogi és petyosz
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.