[Connor O Brien] Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Penguszka

Újonc
2019. 07. 23.
25
3
V4 karakter
Aleksandre Yachvili
LV karakter
Thomas Santiago
V2 karakter
Connor O Brien
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Connor O Brien
Születési hely, idő: Los Santos Kórház, 1997.11.13.
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: connor.o.brien@seemail.v2
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Jefferson Motel 10/A
Legmagasabb végzettsége: Közszolgálati Egyetem
Eddigi munkahelyei: Terrorelhárítási Központ tagja, magas rangú tisztje.

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Connor O Brien-nek hívnak, 25 éves vagyok, szolgáltam a Terroelhárítás Központnál egy ideig, pár hónapról van itt szó, sportolási hobbiaim a horgászás,úszás,futás. Végzettségemet tekintetbe véve a Közszolgálati Egyetemen végeztem, utána Biztonság őri munkákat vállaltam el, és folytattam azokat, ahol elég jól teljesítettem, ezzel eltöltöttem éveket, de nem éreztem azt hogy ez nekem elég, így a TEK-hez jelentkeztem, de onnan távoztam pár hónap után, és ide vezetett az utam, az ORFK-hoz.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Blade,Laci,Lacko,Penge
Mennyi idős vagy: 15 éves vagyok, novemberben töltöm a 16-ot.
Legmagasabb iskolai végzettséged: Általános Iskola, Rendészeti Technikumi ágon tanulok, 10.es vagyok.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 20014 jelenleg, de ez gyarapodik.
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Igen,3 darab van, mind frakció item leadása miatt vannak,
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért:
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: 10darab, mind azért mert család váltás, RP miatt, stb...
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy tisztelettudó, kedves, de törvénytisztelő kollégát, akire bárki számíthat még a bajban is. Úgy tekintene az állományra mint a családjára, és úgy is segítené azt, mindent megtenne hogy betartassa a törvényt, és akik ezt nem tisztelnék meg, és nem tartanáik be, azt a megfelelő módon megbüntesse, komolyan, és célszerűen, pontosan végezné a rábízott feladatokat, ügyeket.
Miért pont rád essen a választásunk?
Mivel naponta 5-6 órákat akár aktív tudnék lenni, és azt mind szolgálatban tenném, 5éve RP-zek, és minden rendvédelmi frakciót megjártam, ahol mindig jól teljesítettem feladataimat. Nem lenne baj velem semmien téren, alapból rendészeti technikumi ágon tanulok, így alapból érdekelne mindig az RP veletek. Mindent megadnék hogy szolgálatot töltsek nálatok.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Sajnos még nem voltam.
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Connor O Brien!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pályakezdőkért felelős részlege pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2023.08.15. 18:00 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2023.08.15. 18:00 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:

Nincs.
 
  • Imádom
Reactions: Penguszka
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.