Cole Diaz jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

nova

Aktív fórumozó
2020. 01. 14.
283
19
V4 karakter
Cole Diaz
tek.png

Jelentkezési formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: 17éves vagyok idén töltöm a 18-at.​
2. Mesélj magadról pár mondatban. Sziasztok,Olivér vagyok 17éves,Romániában élek.Jelenleg 11-ik osztályos vagyok és Nehézgépkezelői szakot végzek.Szabad időmben általában gépelőtt vagy haverjaimal töltöm.Már lassan 5éve játszok MTA szervereken.Egy nagyon jófej srác vagyok akivel igazán el lehet hülyéskedni de mint mindenkinek szoktak lenni nehezebb napok is.​
3. Miért pont téged válasszunk a Terrorelhárítás csapatába? Mivel egy megbízható ember vagyok és nem átjáróház ként tekintek a frakcióra,türelemes tudok lenni egy bizonyos szintig illetve tudok csapatban dolgozni.​
4. Mióta játszol a szerveren? Már 2 éve játszom a szerveren,voltak már kisebb kihagyásaim.​
4.1 Játszott perceid száma: 83.672,lap bírálásáig növekedni fog.​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? Legalább 3-5órát fixen tudok lenni.​
5. Miért szeretnél a TEK-hez csatlakozni?: Azért mivel fejleszteni szeretném magam csapatmunkákban,nehezebb esetek megoldásában.Több embert szeretnék megismerni a frakcióban és ki szeretném magam probálni mint TEK-es.​
6. Mely rendvédelmi frakció(k)nak voltál tagja? (Mikor, mennyi időt, milyen névvel, milyen indokkal távoztál onnan?) A Honvédségben voltam egy/másfél hónapot,Cole Diaz névvel,Tizedes rendfokozatot töltöttem be és KMZ alosztály tagja voltam.Kilépesem oka a közzöség annyira nem tetszett leginkább olyannal tudtam beszélgetni TS-n akik velem egy időben lettek felvéve és ha voltak/lettek volna kérdeseim nem tudtam mindig kihez fórdulni.De ennek ellenére is tetszett a frakció felépítése.​
7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? A TEK tagjaként egy megbízható,munkáját komolyan vevő de egyben vicces karaktert alkotnék.​
8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! A TEK feladata terrorcselekmények megakadályozása/elhárítása,hivatali személyek biztosítása,körözött személyek elfogása.Jogköre lehet az megfigyelés,indokolt esetben házkutatás,lehallgatás.​




Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Cole Diaz​
2. Születés helye: Los Santos Medical Center​
3. Születés ideje: 1992.12.20.​
4. Nem: Férfi​
5. Családi állapota: Egyedülálló​
7. Foglalkozása: Autószerelés​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: San Fierro Juniper Hollow 2​
11. Telefonszáma: +36-76-831-0224​
12. E-mail címe: colediaz11@seemail.com



Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
-Los Santos Elementary School ...​
-San Fierro Police Academy ...​
-San Fierro Police High School ...​
- ...​

Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Amennyiben igen, sorolja fel.​



Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[ x ] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ x ] Igen.​
[ ] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Román,Olasz​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​



Záradék
A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz, teljes mértékben tisztában vagyok a frakció szabályzatával és átolvastam.​
Kelt.: San Fierro, 2024.02.12.
Diaz
 
Utoljára szerkesztve:

Virtyo

Barangoló
2019. 04. 21.
148
1 269
V4 karakter
nil ayerbe
Hatos kérdésre nem sikerült pontosan válaszolni. Honvédségben mennyi időt voltál? Aláírásod alapján Te is az APMS tagja vagy. Onnan miért akarsz kilépni?
 
  • Tetszik
Reactions: nova

nova

Aktív fórumozó
2020. 01. 14.
283
19
V4 karakter
Cole Diaz
Hatos kérdésre nem sikerült pontosan válaszolni. Honvédségben mennyi időt voltál? Aláírásod alapján Te is az APMS tagja vagy. Onnan miért akarsz kilépni?
Azért lépnék ki APMS-ből mivel már itt vagyok lassan 3hónapja Műszakvezető pozícióban és mivel a szerelés túl monoton munka ezért kicsit másra is vágyom, vannak még magán ügyi dolgok amiatt kilépnék.
 

FalleN.

heartless
2021. 06. 23.
1 086
5 798
17
V4 karakter
Darryl Nordin

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l u t a s í t o t t a.

Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Várjuk jelentkezését a következő alkalommal!

((Személyes megjegyzés: Lap nem fogott meg, bizonyíts először többet máshol. ))




Fallen
r. Dandártábornok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.