Claudio V Pedersoli jelentkezési lapja a Nemzeti Adó és Vámhivatal kötelékébe!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Maverick.

Barangoló
2019. 01. 10.
84
61
Mordor.
V4 karakter
Anatolij Vasilievich
LV karakter
Jafar Freeman




A jelentkezési lap OOC része
Az alábbiakban szeretnénk, ha válaszolnál néhány egyszerű kérdésre Önmagaddal kapcsolatban. Megkérünk rá, hogy a lehető legpontosabb válaszokat add, illetőleg ne hagyj ki egyetlen kérdést sem!

|Mi az IRL neved?|
- Varga János -

|Hány éves vagy?|
- 13. életévemet töltöm jelenleg!Lassan közeledek a 14. betöltött életévhez. -

|Mióta játszol a SeeMTA v3 szerverén?|
- 2017 decemberében regisztráltam a szerverre! Játszottam akkor Kb 800 percet, Aktívan 2018. decembere óta játszok a szerveren! -

|Hány játszott perccel rendelkezel a SeeMTA v3 szerverén?|
- 14 nap, 14 óra és 30 perc (21030 perc) -

|Az előző neveidről egy kép [UCP]:|
- 3 darab névváltásom volt eddig, Lehetséges lesz egy 4. ami a családba való részvételem miatt lenne fontos!
Link: https://i.imgur.com/nF3b7Ij.png-


|Voltál már AdminJail-ben? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP]|
- Voltam sajnos AdminJail ben! Az öngyilkosságos Jailemet később átgondoltam és nagyon megbántam! Sajnos néha rossz döntéseket hozok!
Link: https://i.imgur.com/3ptedRf.png -


|Voltál már kitíltva? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP]|
- Nem,nem voltam még kitiltva a szerverről!
Link: https://i.imgur.com/sxu4fVQ.png-


|Milyen frakciókban voltál eddig a szerveren? - Mért léptél ki?|
- OKF(Őrmester)-Idő hiánya miatt léptem ki a frakcióból!
-OMSZ(Mentőszakápoló)-Leader és csapatváltás miatt.
-SeeCity Kormány(Ügyész)-Kedv hiány, 2 héten keresztül napi 3-5 órát voltam a szerveren és egy szem ügyem sem volt sajnos!-


|Nálunk követelmény hetente minimum 1000 perc szolgálati idő teljesítése. Számodra ez teljesíthető?|
- Természetesen teljesíthető, az 1000 perc egy teljesen megszokott dolog és szerintem nem is egy nehezen teljesíthető mennyiség! -

|Milyen OOC indokból szeretnél a NAV tagja lenni?|
- Amióta csatlakoztam a szerverre régi álmom volt hogy a NAV-ba mint frakcióba bekerülhessek.Még nem voltam rendvédelmi frakcióban és szerintem ez teljesen jó kezdés lenne!Örülnék ha csatlakozhatnék! -

|Rendelkezel TeamSpeak 3 klienssel és működő mikrofonnal?|
- Természetesen rendelkezek! -



A jelentkezési lap IC része
Arra kérünk, hogy a következő kérdésekre úgy adj választ, mintha a szerveren IG kérdeznénk tőled. Próbálj meg pontos, összefüggő mondatokkal alkotni!



|Teljes neve:|
- Claudio V Pedersoli -

|Születési helye, időpontja:|
- Los Santos Medical Center 1994.04.12. -

|Telefonszáma:|
- 38761120153158 -

|Mi a Nemzeti Adó- és Vámhivatal feladat- és jogköre?|
- A Nemzeti Adó- és Vámhivatal feladata az adócsalási ügyek kiderítése,a cégekkel kapcsolatos papírok/ügyek rendezése.A határok felügyelete és vizsgálata.San Fiero és területének felügyelete és jogszabályainak betartatása.Egyéb San Fieron belüli ügyek rendezése(balesetek) -

|Mik a Nemzeti Adó- és Vámhivatal kényszerítő eszközei?|
- Nemzeti Adó és Vámhivatal kényszerítő eszközei a következőek: Kézilőfegyver(Desert Eagle),Gumibot,Sokkoló Pisztoly,Bilincs(Különleges egységeknél Műanyag bilincs),Vezetőszár,Heckler&Koch MP5,Paprika Spray. -

|Ön szerint van különbség motozás és ruházat átvizsgálás között? Amennyiben úgy gondolja igen, fejtse ki a különbséget!|
- Van különbség a Motozás és a ruházat átvizsgálás közözött!
Ruházatátvizsgálás esetén a ruházat felszínét tapogatjuk át szúró vagy vágó eszköz illetve lőfegyver után kutatva(egyéb más tárgyak után is)
Motozás esetén testüregi átvizsgálás is elvégezhető melyet kizárórag rendőrorvos végezhet!Ezt csak is a kapitányság kijelölt helyiségében tehetik meg!Utcán ezt szigorúan TILOS!
A ruházat átvizsgálást csak azonos nemű végezheti!(kivétel ha az "áldozat" engedélyezi hogy nem azonos nemű végezze azt!!
Ruházat átvizsgálásnál minden egyes ruhadarabot figyelmesen át kell tapogatni! -


|Mikor használhatja lőfegyverét?|
-az élet elleni közvetlen fenyegetés vagy támadás elhárítására,azzal szemben, aki a nála lévő fegyver vagy élet kioltására alkalmas más eszköz letételére irányuló rendőri felszólításnak nem tesz eleget, és magatartása a fegyver vagy más élet kioltására alkalmas eszköz ember elleni közvetlen felhasználására utal!Testi épségét veszélyeztető támadás elhárítására.Egy esetleges bűnelkövető megfékezésére ha több felszólításra és figyelmeztető lövésre sem hátrál/áll meg!-

|Ön szerint mi a Hallgató feladata?|
- A hallgató fő feladata a tanulás, figyeli a feletteseit és elsajátítja azt melyet ő is végezhet élesben,esetenként ő is elvégzi az adott feladatot!(Igazoltatás..stb)Részt vesz az oktatásokon ahol aktívan figyel! Szorgosan írja a jelentéseket minden egyes igazoltatásról, előállításról,esetleges üldözésekről.Egyszóval minden egyes akcióról/eseményről amiről/amiből lehetséges jelentést ír és figyeli az ottani intézkedéseket melyeket majd később ő is alkalmazni fog! -

|Írjon saját magáról 3-3 pozitív és negatív tulajdonságot!|
Pozitív tulajdonságok:
Gyorsan tanulok!
Tudok csapatban dolgozni!
.
Figyelmes vagyok!
Negatív tulajdonságok:
Hamar felidegesítem magam!
Ritkán belevágok más szavába.
Ritkán komolytalan tudok lenni.

 
Utoljára szerkesztve:

Osian

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 16.
387
380
LV karakter
ralf erdmann
Cső!
Az előző három hónapban gyakorlatilag minden hónapban szereztél adminjailt, ami mindenképpen meghatározó a jelentkezésednél.
Te is az az eset vagy, akinél nagyon nehéz eldönteni, hogy merre billen a mérleg. Vannak jó válaszok, viszont a szankciók nagyon lehúzzák az egészet. Kérdés, hogy megváltoztál-e ezektől a szankcióktól, és komolyan tudnád-e venni a frakciót?

Hatalmas kérdőjelek lebegnek a levegőben. Egy meghallgatás sok mindenre választ adhat. Nagyon halvány támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: Maverick.

Maverick.

Barangoló
2019. 01. 10.
84
61
Mordor.
V4 karakter
Anatolij Vasilievich
LV karakter
Jafar Freeman
Szia! Köszönöm a válaszodat!Igen sajnos sok Jail-t kaptam az elmúlt 4 hónapban amit én is nagyon bánok! Azóta arra törekszek hogy minél többet fejlődjek RP szinten és több ilyen szankciót ne kapjak, A saját véleményem szerint változtam az elmúlt időben! Én komolyan tudnám venni ezt a frakciót ugyanis mióta regisztráltam (Lapban elírtam 2017.11.18.) azóta szeretnék csatlakozni! Ismétlem ez a saját és személyes véleményem! A támogatomot pedig nagyon szépen köszönöm!
 

Döme

♫ Partyképes faszagyerek ♫
Támogató
2019. 01. 10.
173
66
Eger
V4 karakter
Dwayne Blackbourn
LV karakter
Dwayne Blackbourn
Háló! Ha tényleg arra törekszel, hogy jobban teljesíts RP terén, és hogy ne szedegess fölösleges jail eket akkor szerintem mindenképpen megérsz egy próbát. A lapod nekem nagyon bejött.
Sok sikert, támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: Maverick.

Peppuu

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
76
67
Budapest
V4 karakter
Tim Blackbourn
LV karakter
Lisa Mccoy
Eléggé sok a jail. Most azt mondom, hogy NEM TÁMOGATOM. Ha a következő jelentkezésig nem lesz több jail akkor viszont simán köztünk a helyed.
 

Maverick.

Barangoló
2019. 01. 10.
84
61
Mordor.
V4 karakter
Anatolij Vasilievich
LV karakter
Jafar Freeman
Szia! Köszönöm szépen a válaszodat!Teljesen megértem hogy ez a véleményed hiszen valóban sok a Jail-em!Remélem legközelebbre tudok ezen változtatni és el fogja nyerni a tetszésedet a jelentkezési lapom!
 

BenceV3

“Két lábon járó tech, dev support.”
SModerátor
v4
2019. 01. 10.
2 321
2 211
21
Budapest / Hatvan
V4 karakter
Scott Venturas
Vezetőség válasza:
Gratulálunk! Örömmel értesítünk róla, hogy a jelentkezését a vezetőség elfogadta.
(( Várunk a meghallgatáson. ))
Team Speak 3 meghallgatás időpontjai:
- 2019.04.27. {Szombat} - 16:00
- Amennyiben nem megfelelő az időpont, írj privát üzenetet [ITT], vagy az elfogadott jelentkezések táma alá.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.