CJ Futás

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Pontosan, ezért nem értem miért nyitnak ilyen ötleteket.. szerintetek miért CJ futás a neve?
 

Laccek

Barangoló
2019. 01. 10.
103
38
V4 karakter
Chris Lorenz
LV karakter
Chris Ramsay
V2 karakter
Gary Nicholson
A CJ futást kivételét Támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: bale

NathanV2

Újonc
2019. 01. 20.
71
15
V4 karakter
Aasir Chambers
V2 karakter
Nathan Andres
Egyenlőbb esélyek lennének több RP szituáció közben is. Teljes mértékben támogatom. Ha mondjuk nem is távolítanák el, jobb lenne ha eltudna fáradni a karakter ebben a futás stílusban.
 
  • Tetszik
Reactions: Nuclear

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Mennyire fair lenne.. Gyorsabban fut de elfarad es fegyverrel se tud futni :ROFLMAO:
 

tankosjatek

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 09.
692
1 965
de_vertigo
Nem hiszem hogy a világon mindenki Usain Bolt -hoz hasonlóan tud futni, pedig ő tartja a világrekordot melyet 2009ben állított fel: 100m -t futott le 9.69s alatt, ami ~37 km/h-s sebesség. Ismétlem a 32 km/h -val guruló járművet lehagyja az a player, aki CJ-s futással közlekedik. Akárhogy is nézem, ez nem reális, nem tükrözi a valóságot...

Az sem igazán tükrözi a valóságot hogy a biciklivel mindenki 140-el teker, mégis így van. CJ futás az az alap gta futás, megvan az előnye is és a hátránya is.
 

Kristóf Szabi

Zöldfülű
2019. 01. 20.
153
98
V4 karakter
Mauro Bianchi
LV karakter
Steve Ross
V2 karakter
Steve Ross
Eggyetértek , semmi értelme ennek a CJ futásnak illetve fölösleges a szerverre. Nem reális hogy a karakter kb 30-40 el fut.
 
  • Tetszik
Reactions: bale

blank

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 13.
154
74
V4 karakter
Brad Parry
Szerintem nem kellene kivenni ha valakinek nem tetszik hogy a másik gyorsabban fut akkor ott a CJ futás lehet nyugodtan használni ott a lehetőség.
 

Á D Á M

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
41
H U N G A R Y
V4 karakter
Mason Khan
LV karakter
🚬
V2 karakter
Ivano Delucci
Ha kivételre kerülne akkor legalább többen vennék igénybe a taxit is. Mert nem az lenne hogy inkabb sf-ből ls-be átfut CJ futással.
 

og.saymol

Zöldfülű
2019. 01. 10.
203
561
19
Budapest
LV karakter
Lyndon Conway
Egyszerűen nevetséges hozzászólásokat találok!
"Ha nem tetszik használja" és társai. Már nem azért de lehet azért nem használja mivel RPre kíván támaszkodni.
Párszor leírtam a véleményem erről a bizonyos jelenségről mint CJ FUTÁS, nem valami RP-s ténylegesen hogy mint említették egy
kocsit lelehet futni vele. Az a baj hogy a szerver már csak abból áll, hogy kinek több a venomja skines fegyvere, ki tud többet funolni ki tud többet kiabálni egy RP közepére valami hülyeséget(pl.: ma is RPztünk oda jön az adott illető szépen ellenőrzi a csomagtartókat majd kiabál egy olyat, hogy a "k.. a..").
Összefoglalva teszünk a másik játékélményére, az a lényeg, hogy nekünk jó legyen. Aki RPzni akar az egy nulla mivel nincs venomja és nincs skines fegyvere.
Ha nem is vennék ki akkor lehetne legalább "stamina" rendszert bepakolni.
 
  • Tetszik
Reactions: Richie

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
260
409
22
Pécs
V4 karakter
Vlado Tim
Van 56655 fajtájú sétastilus, ha nem tetszik hogy 6000km/h-al futsz, nyomsz F3-at beállítások azt megtudod oldani??
 
  • Vicces
Reactions: aBalazs

tigusz.

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
2 124
22
Budapest
V4 karakter
anas.huq
LV karakter
iker fraga 🇲🇽
V2 karakter
Octavius Bourton
Szerintem ki vele a másik 2 SGS szerveren sincs bent és lehet hogy ez nem V3, és nem is LV de akkor teljesen irreális, hogy minden második ember úgy fut mint, ha valami rövidtáv futó olimpiai bajnok.Tehát röviden ki vele.TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

Rion

Zöldfülű
Támogató
2019. 03. 16.
168
165
.
V4 karakter
Rion Wells
LV karakter
Rion Wells
V2 karakter
Rion Whitfield
NEM TÁMOGATOM! Szerintem így jó ahogy van.
 
  • Vicces
Reactions: aBalazs

sinaps

Barangoló
2019. 03. 15.
123
39
Miskolc
V4 karakter
Troylen Ward
LV karakter
Kelly Caldwell
V2 karakter
Barto Santos Lopez
Szerintem így tökéletes a szerver ahogy most van. Nem támogatom!
 
  • Vicces
Reactions: aBalazs
A

abdulka

Egyszerűen nevetséges hozzászólásokat találok!
"Ha nem tetszik használja" és társai. Már nem azért de lehet azért nem használja mivel RPre kíván támaszkodni.
Párszor leírtam a véleményem erről a bizonyos jelenségről mint CJ FUTÁS, nem valami RP-s ténylegesen hogy mint említették egy
kocsit lelehet futni vele. Az a baj hogy a szerver már csak abból áll, hogy kinek több a venomja skines fegyvere, ki tud többet funolni ki tud többet kiabálni egy RP közepére valami hülyeséget(pl.: ma is RPztünk oda jön az adott illető szépen ellenőrzi a csomagtartókat majd kiabál egy olyat, hogy a "k.. a..").
Összefoglalva teszünk a másik játékélményére, az a lényeg, hogy nekünk jó legyen. Aki RPzni akar az egy nulla mivel nincs venomja és nincs skines fegyvere.
Ha nem is vennék ki akkor lehetne legalább "stamina" rendszert bepakolni.

Számból vetted ki a szót.
 
  • Tetszik
Reactions: wdym és bale

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szerintem is jó ötlet lenne. Támogatom
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.