CJ Futás

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nuclear

Újonc
Támogató
2019. 03. 22.
56
2
V4 karakter
fakhir al matteo
Támogatom.
Egyébként leteszteltük hogy 32 km/h sebességgel guruló járművet le lehet hagyni a CJ futással. És azt is tegyük hozzá hogy nem fárad el..​
 
  • Hűha
Reactions: Alessandro Escobar

Sarah

Újonc
2019. 01. 10.
56
19
V4 karakter
Sarah R Black
LV karakter
Lisa R Diamond
V2 karakter
Sarah R Black
Van futo verseny a szerveren? szerintem nincsen ez a hasonlat amit hoztál konkrétan olyan volt hogy neked egy trabantod másnak lámboja akkor neki miért van jobb? nekedis megvan a lehetoséged a használatára emellet van jo oldala hogy gyorsabban futsz. Viszont nagykaliberrel nem tudsz futni amit a tobbi stilusban pedig igen inentol kezdve mindenkinek a saját dontése eldonteni hogy melyiket szeretné Nem támogatom.
 

Á D Á M

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
41
H U N G A R Y
V4 karakter
Mason Khan
LV karakter
🚬
V2 karakter
Ivano Delucci
Ájj. Mathhew.
Haver te miért használod az én /volt/ képemet? Főleg úgy, hogy az egy saját készítésű kép. Nézz körbe a Topicomba. (Itt.) Vagy bánom is én, de ezt a képet cseréld le.
 
Utoljára szerkesztve:
A

abdulka

Cső, nem tudtam hogy a tiéd. Változtattam. @Sarah Pl. valamelyik rendvédelmi szervnél mikor büntetésben vannak, és futniuk kell a bázisuk körül,(Hírtelen ez jutott eszembe)
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: wdym, bale és Pami

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Minek megnyitni a 200. topicot erről? Minden egyes alkalommal el van mondva hogy van előnye-hátrány. Nem tetszik nem kell használni vagy ha zavar hogy lehagynak akkor meg használd egészséggel és bérmentesen
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby és Sarah

Snyder

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
348
227
V4 karakter
arno_mandelbaum
V2 karakter
snyder_nabryce
hát eléggé irreális főleg ,hogy el sem tud fáradni a karakter támogatom
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
irrális hogy van aki gyorsabban és van aki lassabban fut? mondjuk irl is minden ember ugyanolyan gyorsan fut szerintem is xd
 

Snyder

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
348
227
V4 karakter
arno_mandelbaum
V2 karakter
snyder_nabryce
hát elég kevés ember van aki 32km/h val tud futni
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Még mondog nem értem. Miért zavar? Lassabnak érzed magad? Tessék, használd egészséggel. Zavar hogy nem tudsz fegyverrel futni? tessék, ott van millió másik mozgás stílus
 

Nuclear

Újonc
Támogató
2019. 03. 22.
56
2
V4 karakter
fakhir al matteo
Nem hiszem hogy a világon mindenki Usain Bolt -hoz hasonlóan tud futni, pedig ő tartja a világrekordot melyet 2009ben állított fel: 100m -t futott le 9.69s alatt, ami ~37 km/h-s sebesség. Ismétlem a 32 km/h -val guruló járművet lehagyja az a player, aki CJ-s futással közlekedik. Akárhogy is nézem, ez nem reális, nem tükrözi a valóságot...
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
De nem is reálisan van a KM/H sebesség a játékben. Hidd el gyorsabban megy IRL az az autó aki 32vel megy mint a játékben. arról nem is beszélve hogy VÁROSBAN minden palyer minimum 100-150el megy
 

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
Kivétele lenne a legjobb. van sok futó stilus lehet azokat használni ugymond ez bugos futás jobb lenne ha kivételre kerulne!
 
2019. 04. 06.
11
5
LV karakter
trenton_lynch
@Hosi
te azér szeretnéd hogy ne vegyék ki, mert rábindeled a nagykaliberedre a stopanimot, futás közbe előkapod, és vígan csinálhatod szokásos cselekvésedet.(DM)
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
azzzigen, köszönöm a minősítést! illetve ez nem buggos futás hanem egy alap futás.
 

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
A szerverre ne vannak teve a futasok es 1 es stilusnak szamolja igazabol. Szoval oke hogy alap, de attol meg bugol.

apatrik válasza:
13.) A közvetlenül előtted levő hozzászólást tilos idézni!
(Kivétel: Ha fontos részletet emelsz ki a hozzászólásból.)
Büntetés:
20 büntetőpont + iromány szerkesztése.

Nem egyszer lett szólva illetve lettél figyelmeztetve,hogy az előtted lévő hozzászólást tilos idézni. Továbbra is folytatod, ezzel megkérlek,hogy a fórum szabályzatot olvasgasd át. Illetve figyut kaptál. Máskor jobban járj utána a dolgoknak. Illetve a fórum szabályzatot olvasd át!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.