Civil / illegál rész felosztása .

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
[Szerverrel kapcsolatos ötletek]

Neved:

Arsenie Gorkij

Ötleted:
Az illegális és a civil élet felosztása lenne mivel az elmúlt időkben nagyon egybeolvadt. Régen még jó volt elmenni Maffiába / bandába hisz kezdhettél egy olyan rp-t magadnak ami nem buszozással és áruszállítózással volt tele, hanem illegális rp-vel . Sajnos most már nem így működnek a dogok... a mostani állapotban egy civil is tud kereskedni magokkal / lőszerekkel / fegyverekkel /drogokkal . Ami valami szintem jó is de leginkább rossz mivel nem éri meg elmenni civilből maffiába/bandába hisz minek ? Skin miatt ? Civilként is megtudod tenni ugyan azt mint egy illegálos, akkor nincs értelme egy illegálnak ?! . Nem rég vettem 2 m4 -t egy 2 szintű playertől. Szerintem ez akkor sem reális hogy egy benzines körből tudj venni egy m4-t vagy épp egy ak-t. Mivel a civil tud ugyan úgy kereskedni így a maffiák nem tudnak egy árat belőni egymás között mivel jön egy civil egy elront mindent, nincs meg az az alap amire egy illegális szervezet felépül hisz a maffia áll mindenki felett nem a civil !. Szerintem a Civil maradjon a buszozásnál kapálásnál kocsi kereskedésnél , ha akar illegális rp-t kialakítani akkor ne az legyen hogy felhívja a hírdetést hanem rendesen rp sen alakítsa ki a kapcsolatokat. Sok embert kikérdeztem ts-n és volt köztük Illegális tag/leader is akik egyet értettek a véleményemmel, mivel elfogunk odáig jutni hogy nem lesz értelme az illegálnak .

Megjegyzés:
Összegezve : Civilek ne lássák a seeniont / fegyverládákat ne tudják leadni / ne tudjanak kereskedni a drogos npc-vel .
Tudom sok civilnek nem fog ez a topic tetszeni de valami lépni kell mert az illegális szervezetek ki vannak halva.
Eddig azt akartátok hogy a civilek is lássák a seeniont, utána az hogy lássák de ne tudjanak hirdetni. Ez így marad. Fegyverhajóra nem mehetnek, NPCkkel lehetlesz kereskedni.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.