Civil / illegál rész felosztása .

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ragadozó

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
302
139
V4 karakter
Ernesto Berganza
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza
[Szerverrel kapcsolatos ötletek]

Neved:

Arsenie Gorkij

Ötleted:
Az illegális és a civil élet felosztása lenne mivel az elmúlt időkben nagyon egybeolvadt. Régen még jó volt elmenni Maffiába / bandába hisz kezdhettél egy olyan rp-t magadnak ami nem buszozással és áruszállítózással volt tele, hanem illegális rp-vel . Sajnos most már nem így működnek a dogok... a mostani állapotban egy civil is tud kereskedni magokkal / lőszerekkel / fegyverekkel /drogokkal . Ami valami szintem jó is de leginkább rossz mivel nem éri meg elmenni civilből maffiába/bandába hisz minek ? Skin miatt ? Civilként is megtudod tenni ugyan azt mint egy illegálos, akkor nincs értelme egy illegálnak ?! . Nem rég vettem 2 m4 -t egy 2 szintű playertől. Szerintem ez akkor sem reális hogy egy benzines körből tudj venni egy m4-t vagy épp egy ak-t. Mivel a civil tud ugyan úgy kereskedni így a maffiák nem tudnak egy árat belőni egymás között mivel jön egy civil egy elront mindent, nincs meg az az alap amire egy illegális szervezet felépül hisz a maffia áll mindenki felett nem a civil !. Szerintem a Civil maradjon a buszozásnál kapálásnál kocsi kereskedésnél , ha akar illegális rp-t kialakítani akkor ne az legyen hogy felhívja a hírdetést hanem rendesen rp sen alakítsa ki a kapcsolatokat. Sok embert kikérdeztem ts-n és volt köztük Illegális tag/leader is akik egyet értettek a véleményemmel, mivel elfogunk odáig jutni hogy nem lesz értelme az illegálnak .

Megjegyzés:
Összegezve : Civilek ne lássák a seeniont / fegyverládákat ne tudják leadni / ne tudjanak kereskedni a drogos npc-vel .
Tudom sok civilnek nem fog ez a topic tetszeni de valami lépni kell mert az illegális szervezetek ki vannak halva.
 

Szisza

Újonc
2019. 02. 09.
64
41
29
V4 karakter
Mustafa Mehmed
LV karakter
Hannah Brassco
V2 karakter
Raymond Trix
Támogatom szerintem elég jó ötlet.
 
Utoljára szerkesztve:

jaki

jurassic
2019. 01. 10.
502
4 618
21
V4 karakter
nick ellwood
még most se értem, hogy miért ekkora baj nektek a seenion. lassan egy éve mindenki ez miatt sír, panaszkodik. civil nem tud hírdetni, illegálos tud hírdetni, ennyi. mi van akkor, ha saját karakterlap alapján alakítja a drogfüggő karakterét? off téma szerintem.
 
  • Tetszik
Reactions: Lakner és blank

Ragadozó

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
302
139
V4 karakter
Ernesto Berganza
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza
Szerintem az OFF téma hogy egy lvl 2 player fel hív egy telefonszámot és akkor ennyiből szerez drogot " cs , mennyi ? ok gyere északi " Ez mennyire rp-s szerinted vagy akár ki szerint ???
 
  • Tetszik
Reactions: Eberhardt

Patricio Del Piero

Aktív fórumozó
2019. 01. 22.
254
87
29
V4 karakter
Zen Shin
LV karakter
Buck Rockwool
Ja persze
még most se értem, hogy miért ekkora baj nektek a seenion. lassan egy éve mindenki ez miatt sír, panaszkodik. civil nem tud hírdetni, illegálos tud hírdetni, ennyi. mi van akkor, ha saját karakterlap alapján alakítja a drogfüggő karakterét? off téma szerintem.

Hagyjunk mindent úgy ahogy van aztán majd lesz valami politikával azt fogjuk elérni, hogy ki fog halni a szerver, ha nem lesz illegál nincs értelme a rendvédelemnek sem,ha ők is lelépnek akkor ennyi volt. Nem kéne fejünket a földbe dugva várni addig amíg visszafordíthatatlan lesz..Napi szinten tartok tgfet és senki nem jön, nem azért mert rossz frakcióban lenni, hanem azért mert minek ha semmi előnyt nem biztosít mára..TÁMOGATOM Ragadozó ötletét.
 

Oliver

Újonc
2019. 01. 10.
29
22
V4 karakter
Vito Scalia
végülis V3-on nincs belőle gond. :D
Csak V3-on nem 200 player játszik :giggle: Semmi értelme illegálba menni , hisz ugyan azt megcsinálom civilként. Most már engem egy frakció se vonz , hisz semmivel sem tudnak hozzájárulni a játékélményemhez , nem nyújtanak semmi újat. Sokkal egyszerűbb és könnyebb megkeresni a pénzt buszozásból mint illegális kereskedelemből. Nincs kiegyensúlyozva az egész , hisz épp az lenne a lényege szerintem , hogy nagy kockázat több pénz.. Mint a valóságban ? Persze ez lehetetlen , hisz mindenki csak a saját érdekét védi a szerveren. Számomra akkor temette el magát legjobban a téma , amikor Los Zetas/MS leaderként nekem kellett megfelelnem a tagoknak , hogy maradjanak és nem nekik hogy maradhassanak ?
 
  • Tetszik
Reactions: Macsek

TheoV2

Újonc
2019. 05. 01.
19
11
26
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Jerry White
Teljes mértékben egyet kell értenem! Rendszeresen mikor illegális tárgyakkal legyen az fegyver, fegyveralkatrész, vagy csak drog ebbe bele tartoznak a magok is, kereskedni szeretnénk mint Maffia, akkor az esetek 99%-ban Civilek telefonálgatnak hogy ezt venne ennyiért, és azt adna el annyiért.
Sajnos kezd kimerülni az ötletek tárháza amellyel ez kiszűrhető lenne... Tenni kell valamit mert az árak csak lefelé mennek, és elég rohamos tempóban a végén ott fogunk kikötni minden illegális eszköz/tárgy tízezrekért fog elkelni.
U.i.: Nem csak az FRB nevében nyilvánítottam ki ezt a hozzászólást hanem a már említett illegális leaderekkel való beszélgetések/ötletelgetések keretein belül minden Illegális szervezet nevében IS!
 

Rider

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
386
300
25
Budapest
V4 karakter
Rider Brassco
Ezt nem itt kell megbeszélni.. stílusról inkább ne is beszéljünk.
 
  • Tetszik
Reactions: blank

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Az ötlethez ugye azt is oda kell írni, hogy nem annyi a Játékosok száma, amennyi régen volt. Magával az ötlettel nincsen gond, viszont régen volt is értelme Illegálba menni, most meg elmész benzinszállítózni, aztán ott tartasz, hogy 5 kanyar benzinszállítóból jóesetben, egy M4-et tudsz venni, némi lőszerrel.
 

Zsombi.

Zöldfülű
2019. 01. 24.
154
124
Kazincbarcika
V4 karakter
Cvijetin Antic
LV karakter
Taevion Pierre
Már nagyon rég óta ez van, és még csak most tűnik fel mindenkinek?

Rider GMOD válasza:
4.)A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Pl.: ha V2 részlegre akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karaktered megadni
Büntetés: Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy Globális Moderátort!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 831
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
Mindenkinek feltűnt régen is, nem véletlen lett annó kivéve a SeeNion. Utána visszasírták (sajnos) és kezdődik előről minden.
 

Ragadozó

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
302
139
V4 karakter
Ernesto Berganza
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza
Már nagyon rég óta ez van, és még csak most tűnik fel mindenkinek?

Szerintem az hogy , most tűnik fel valakinek az erős kifejezés . Kb lassan 2 éve próbálkozunk valamit tenni hogy hátha behoznak egy frissítést ami legalább orvosolja a fent látható problémák töredékét. De nem ez az első és utolsó topic (sajnos .) A szerveren sok mindenki tudatában van mindezeknek csak sok mindenki nem tesz érte . Aki meg tudna tenni érte az meg nem fog . Sajnos mint egy átlag player nem tud túl sokat tenni max mint én is ír egy topicot .... amit majd lezárnak IC üggyel .Csak annyit nem értek ha már admin is mondja hogy csak a DM van az ilyen esetekből .. akkor ott nem kéne valamit tenni ?!
 

Eberhardt

Barangoló
2019. 01. 14.
121
26
V4 karakter
Zahar K Sergey
V2 karakter
Rasmus W Wordsworth
Rendvédelmisként is teljesen egyet kell értenem ezzel az ötlettel.
Ha kihal az illegál, a mi létünknek sincsen sok értelme valószínűleg.
Támogatom.
 

marcy.

when im fucked up thats the real me
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 143
17 698
V4 karakter
Aristide Nease.
Támogatom az ötleted, már lassan a civil(ek) azt hiszik hogy belépnek a szeróra és már maffiába vannak, vissza kéne szórítani a civil részt ilyen téren.
 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: Moszat és Benitoo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.