"Cigányozás" IC

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ieszto

Aktív fórumozó
2019. 03. 11.
227
200
V4 karakter
Tycen Grey
LV karakter
Jumbino Luigi
V2 karakter
Dimitry Medvenyev
Számomra ez az iratlan szabály szürreális, hogy IC nem cigáyozhatsz le mást, mert , hogy ez egy amerikai szerver, de a rádiókban ott vannak a külön adók is amik a cigányzenéket adják. Ez a két dolog nekem nagyon nem fér össze. Én nem szoktam ilyen szavakkal dobálózni IC, csak értetlenül állok e dolog hallatán. Ez a két dolog szerintem teljesen kiüti egymást és ez az iratlan szabály értékét veszíti. Most vagy lehessen valamit,vagy ne. Nektek mi a véleményetek?
 

szabooka

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
390
634
21
V4 karakter
jeffrey.welch
LV karakter
roscoe.rieff
igazabol sose lehetett, az egy dolog hogy egy amerikai stilusra alapul a szerver de viszont ez meg mindig egy jatek es nem 1/1 a valosagot kell hogy szimbolizalja akarmennyire is rp szerver. ez a szabaly hogy nem lehet, ha ertetlen ha nem el kell fogadni hogy nem lehet
 

Ieszto

Aktív fórumozó
2019. 03. 11.
227
200
V4 karakter
Tycen Grey
LV karakter
Jumbino Luigi
V2 karakter
Dimitry Medvenyev
Azt értem és tudom is, mert nem ma kezdtem see-s pályafutásom, de nem értem ,hogy egyesek ezért kapnak jailt, de a rádióban meg mindenki bömböltetheti. Nekem itt ezzel van a gondom,hogy ha már az egyiket lehet akkor a másikat miért nem,vagy akkor már inkább egyiket se.
 
  • Tetszik
Reactions: Termi

szabooka

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
390
634
21
V4 karakter
jeffrey.welch
LV karakter
roscoe.rieff
egyszerű a dolog, ne gondolj arra hogy mit miért csinálnak, ez egy szabály amit el kell fogadnod ha tetszik ha nem
 
  • Tetszik
Reactions: viktorx d
2021. 10. 30.
175
809
V4 karakter
Clinton Cromwell
LV karakter
Robert Bowman
A mulatós bömböltetése, és már a kaszinó helyett a horgászatnál, újonnan a bányánál az autó tetején /dance 3 animáció spamelése hasonló módon idegesítő, mint egymás cigányozása, habár az utóbbit szerintem inkább tényleg az amerikai atmoszféra miatt vonták ki a forgalomból, de az is jogalapnak örvend, hogy egyáltalán nem humorértékű. Az sem semmi, amikor beszól neked az utcán egy öreget RP-ző kissrác, és mivel fekete karakterrel játszol, elkezd téged leszólni a bőrszíned miatt, amikor meg visszaszólsz, annyit ír "Dik", elkezdi "XD"-vel elárasztani a chatboxot, és elszalad. Az ilyen jellegű dolgokat ki kellene venni, vagy legfeljebb felelősséget vállalnia azért a tetteseknek, hogy ha egy ilyen húzást csinál a szerveren, jogosan animba verik.
 
  • Tetszik
Reactions: Darren és Repalzuu

span

Zöldfülű
2023. 10. 13.
163
30
V4 karakter
Tyrone Pitts
LV karakter
Jaleel Ndayishimiye
V2 karakter
Caleb Badgley
Itt a legnagyobb gond azzal van hogy mindenki a cigány megnyilvánulást egyből rasszizmusnak veszi. Gondolom én pont ezért is lett ez a szabálypont bevezetve. Szerintem tökre fölösleges ezt komolyan venni, mivel azzal ha valaki IC cigányozik, nem követ el se funt, és még rasszistának sem nevezhető.

Arról meg nem beszélve hogy valóban külön csatornák vannak a rádióba amik roma vagy mulatós zenéket nyomatnak, szóval nem is értem mi alapján lepődik meg bárki is ha kicsit is elmozdul a játékos ilyen irányba :D
 
  • Tetszik
Reactions: Termi
2021. 10. 30.
175
809
V4 karakter
Clinton Cromwell
LV karakter
Robert Bowman
Ahhoz, hogy az ilyen jellegű megnyilvánulásokat negatív megkülönböztetéssel mérjék össze, a közösség nagyon vehemensen és szorgalmasan cselekedett. Ezer meg egy olyan játékos fordult már meg a szerver berkein belül, akik ezt csinálták, és ha 200 játékosból ez csak 10 volt, akkor is, ezek az emberek ellen jött létre a tiltó rendelkezés. Hasonlóképpen ahhoz tudnám azonosítani, hogy tegyük fel, szintén 200 játékos van, abból pedig 10 NonRP-zik, létrejön a szabály, hogy az a 10, és a továbbiakban felcsatlakozó játékos(ok) ne NonRP-zzen(ek).
Emellett ha csak a "SeeMTA" kulcsszót használod a Youtube-on, a keresőmotor számtalan videót dob fel, ahol mulatós zenére menekülnek ugyanezek, és egy időben még divat is volt olyanokat beleírni az ilyen felvételek címébe, amiből egyértelműen kitűnt, hogy funolásról van szó (lásd: Menekülés a szakadtaljú, rothadó ülésű Mergában).
 

Ieszto

Aktív fórumozó
2019. 03. 11.
227
200
V4 karakter
Tycen Grey
LV karakter
Jumbino Luigi
V2 karakter
Dimitry Medvenyev
A mulatós bömböltetése, és már a kaszinó helyett a horgászatnál, újonnan a bányánál az autó tetején /dance 3 animáció spamelése hasonló módon idegesítő, mint egymás cigányozása, habár az utóbbit szerintem inkább tényleg az amerikai atmoszféra miatt vonták ki a forgalomból, de az is jogalapnak örvend, hogy egyáltalán nem humorértékű. Az sem semmi, amikor beszól neked az utcán egy öreget RP-ző kissrác, és mivel fekete karakterrel játszol, elkezd téged leszólni a bőrszíned miatt, amikor meg visszaszólsz, annyit ír "Dik", elkezdi "XD"-vel elárasztani a chatboxot, és elszalad. Az ilyen jellegű dolgokat ki kellene venni, vagy legfeljebb felelősséget vállalnia azért a tetteseknek, hogy ha egy ilyen húzást csinál a szerveren, jogosan animba verik.
Jogos amiket mondasz, a mulatóst sokan 0-24 mindenhol veretik, szánt szándékkal lehúzott ablakkal,hogy mindenki hallja.. Az meg ráadás,ha még a fejegység is törött.
 

Ieszto

Aktív fórumozó
2019. 03. 11.
227
200
V4 karakter
Tycen Grey
LV karakter
Jumbino Luigi
V2 karakter
Dimitry Medvenyev
Itt a legnagyobb gond azzal van hogy mindenki a cigány megnyilvánulást egyből rasszizmusnak veszi. Gondolom én pont ezért is lett ez a szabálypont bevezetve. Szerintem tökre fölösleges ezt komolyan venni, mivel azzal ha valaki IC cigányozik, nem követ el se funt, és még rasszistának sem nevezhető.

Arról meg nem beszélve hogy valóban külön csatornák vannak a rádióba amik roma vagy mulatós zenéket nyomatnak, szóval nem is értem mi alapján lepődik meg bárki is ha kicsit is elmozdul a játékos ilyen irányba :D
Ugye-ugye. Elvárt dolog,hogy senki a szájára ne vegyen llyen szót,de külön állomások vannak.
 

Trindo

Újonc
2021. 12. 31.
7
4
Tolna megye
V4 karakter
Elzbieta Zgoda
LV karakter
Wade Davidson
Szerintem ha a roma kifejezést használod a cigány helyett, na meg persze mérsékelve, az úgy elfogadható lenne. Nem csak európában vannak roma nemzetiségűek, amerikában is jelen vannak (lásd: TLC műsora, *Bazi nagy amerikai roma lagzi*). Sértődésnek nem lenne helye, mert ez egy roleplay játék, amely nem valós érzelmeken alapul, illetve a való életre alapszik, való életben is van faj és rasszgyűlölet, illetve egyéb szélsőséges beállítottság, tevékenység.
 
  • Fájdalmas
  • Tetszik
Reactions: Darren és Termi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.