Chihiro Tatsumoto feljelentése Zaklatója ellen

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Néma

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 14.
219
2 136
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto
Haroldlogo-PD-240h.png

Feljelentési formanyomtatvány

Feljelentő adatai


Teljes név:
Chihiro Tatsumoto
Telefonszám:
+38-76-640-6411
Személyazonosító igazolványról készült másolat:
mta-screen-2024-09-09-21-30-47.png


Amennyiben a feljelentő járművel érintett az ügyben

Vezetői engedélyről készült másolat:
mta-screen-2024-09-09-21-30-43.png

Forgalmi engedélyről készült másolat:
mta-screen-2024-09-21-14-04-42.png

Amennyiben a feljelentő fegyverrel vagy fegyverviseléssel érintett az ügyben

Fegyverengedélyről készült másolat:
MELLÉKLET

Amennyiben a feljelentő horgászat végett érintett az ügyben

Horgászengedélyről készült másolat:
MELLÉKLET



Jogi képviselő adatai
Jogi képviselő tölti ki amennyiben megbízás alapján küldi be a nyomtatványt a feljelentő nevében.


Teljes név:
VÁLASZ
Telefonszám:
VÁLASZ
Ügyvédi iroda neve:
VÁLASZ
Ügyvédi iroda működési engedélye:
(Vállalkozói igazolvány / számlatömbbről készített másolat)
MELLÉKLET


Feljelentett fél adatai


Személyleírás:
Nem: Férfi
Életkor: 50-60 körül
Testalkat: vékony
Bőrszín: fehér
Hajszín: Nem láttam, mindig fekete sapkát hordott
Haj típus: Nem láttam, mindig fekete sapkát hordott
Haj hossza: Nem láttam, mindig fekete sapkát hordott
Arcszőrzet: Nincs
Ruházat és annak színe: Barna bőr cipő, egyszerű kék farmer, piros kockás ing,
Egyéb viselt ruházati cikkek, színei: pilóta napszemüveg, nike fekete sapka
Egyéb további megjegyzés (ha van): Állandóan cigi volt a szájában. Valószínűleg laktózérzékeny, mert azt mondta, hogy a tejtől összefossa magát.
Teljes név:
Nem mutatkozott be
Telefonszám:
Nem mondta el a telefonszámát
Járművének adatai:
Típus: Gyalogosan volt, futott, sokkal gyorsabban, mit a kiérkező Őrmester
Rendszám: Gyalogosan volt, futott, sokkal gyorsabban, mit a kiérkező Őrmester
Szín: Gyalogosan volt, futott, sokkal gyorsabban, mit a kiérkező Őrmester
Egyéb ismertető jelek: Gyalogosan volt, futott, sokkal gyorsabban, mit a kiérkező Őrmester



Feljelentés kifejtése


A feljelentés leírása, indoka, előzményei:
Gépjárművemmel a rendőrség mögött parkoltam és a laptopomon intéztem az adóügyeim, amikor a fent említett úr a kocsimhoz lépett. Megkérdezte, hogy van e az üdítőmből, de elmeséltem neki, hogy majd csak később fog megjelenni, egyenlőre csak előre reklámozom. De aztán ő szexuális témákra terelte a beszélgetést, mint például: Masszázs, Happy finish, olajozás, baszás, megcsapolni a rohamsisakost, szivarozás, feltételezve rólam, hogy egy prostituált vagyok. 13:23:39-kor kihívni a rendőröket. Kiszálltam a kocsiból, hogy képet tudjak csinálni a zaklatómról, ezalatt párszor megpróbált rácsapni a fenekemre és mindig a lába közét fogdosta. Végül beszállta a kocsimba és eltulajdonította, szerencsére pár méter múlva megállt vele. A kiérkező két járőr: [+][1293] Lorenzo Főtörzsőrmester és [1419] Weston Őrmester. A sziréna hangjára az elkövető elfutott a Városháza irányába, hiába futottam utána és mutattam is a kiérkező rendőrkocsinak, hogy ott fut a zaklatóm, nem is érdekelte őket, egyből kiszálltak hozzám. Ami alatt a fedélzeti kamerám képét mentettem le, többször is az intézkedés közelébe lopózott a zaklatóm és provokált ordibálással: jó reggelt szomszédok! Elmagyaráztam a rendőröknek, hogy a zaklatáson túl még a kocsimat is ellopta. Aztán mutattam a rendőröknek, hogy a távolból leskelődik az öreg, aztán ezt az Őrmester is észrevette. Utánaeredtek, de az őrmester nem érte utól futva, a főtörzsőrmester pedig csak beült a kocsiba és nézelődött, nem hajtott utána, csak pár perc múlva. Végül én is a felkeresésére indultam a furgonommal, de én se találtam. A rendőrök azt javasolták, hogy tegyek feljelentést, mert ők rendszám nélkül nem tudnak semmit se tenni. Ezután visszatértem a munkahelyem elé, ahol elkezdtem írni a feljelentést, de idő közben megint előkerült az alak. Megint kihívtam a rendőrséget, erre megint elmenekült, a furgonommal mentem utána, de amikor elvesztettem, lemondtam a hívást.

Szenvedett el sérülést az eset során? Amennyiben igen, fejtse ki:
Szerencsére nem, de többször próbálkozott tapogatni, molesztálni.
Érte önt kár az eset során? Amennyiben igen, fejtse ki:
Szerencsére nem.



Mellékletek


Rögzített videó és/vagy hanganyag:
Videó1: https://streamable.com/h1x0sk, Videó2: https://streamable.com/nu47nn, Hanganyag: https://armin.kim/seepaste/1vX3
Fényképek:
Fénykép galéria: https://imgur.com/a/kvIMyEA
Fénykép galéria2: Iratok / dokumentumok:
Nincs
Orvosi látlelet:
Nincs
Egyéb:
Nincs

Kártérítési igény esetén kitöltendő
Kitöltés hiányában a hatóság nem fog megállapítani kártérítést.

Eltulajdonított tárgyak listája, azok állapota, ismertetőjele (pl. sorozatszám, telefonszám):
Mercedes-Benz Sprinter, egyedi festésű, CSIRIO-1
Hatóság által kiállított csekk mely a feljelentett fél hibájából következett:
Nem volt
Szervíz számla:
Nem sérült meg
Egészségügyi számla:
Nem sérültem meg.



Ezen formanyomtatvány aláírásával és beküldésével kijelenti, hogy elolvasta a feljelentéssel kapcsolatos információkat valamint követelményeket, és ennek megfelelően töltötte ki a nyomtatványt. Elismeri, hogy a nyomtatványban leírt adatok és állítások a teljes valóságnak megfelelnek, abban kétes, nem bizonyítható vagy feltételezésre alapuló adat / állítás nincs. Elfogadja amennyiben a nyomtatványt bizonyíték és / vagy egyéb a leírásban szereplő követelmények hiányában nyújtja be a Rendőrség elutasíthatja a feljelentést.

Feljelentéssel élő aláírása:


Los Santos, 2024.09.21.​
 

Reece

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 21.
260
203
V4 karakter
Kyran Reece
image-1.png

Tisztelt Chihiro Tatsumoto!

Tájékoztatom, hogy a feljelentési kérelmét osztályunk folyó év szeptember huszonegyedikén kézhez kapta, azt kivizsgálta.

A felvételen található férfi felkeresése a beazonosíthatatlanságából kifolyólag sajnos nem lehetséges.
Továbbá szíves elnézését szeretnénk kérni a két tiszthelyettes figyelmetlensége miatt.

A fentebb tárgyalt okból kifolyólag a feljelentési kérelmét lezárt státuszúvá minősítem.
Köszönjük megértését!


Los Santos 2024/09/28
Kyran Reece
r. Főtörzszászlós
Belső Ellenőr​
 
  • Vicces
Reactions: Néma
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.