Cártel de Sinaloa

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tottorini

Pötyögtető
2021. 01. 03.
515
3 655
V4 karakter
Richard MacFalloson
LV karakter
Gideon McGuire
Cartel_De_Sinaloa.png



A kartell
A Sinaloa kartell, vagy más néven C.D.S, egy főként drogkereskedelemből, pénzmosásból és szervezett bűnözésből elő bűnszervezet. 1989-ben alapították meg, napjainkban a legveszélyesebb kartellek közé sorolják. Főként ópiumot, kokaint és marijuanát értékesítenek az államok területén, de emberkereskedelemmel, fegyverkereskedelemmel is foglalkoznak.




 

gaben

Modern Verne
2019. 01. 10.
1 371
5 379
LV karakter
stanley hunt
sorozat alapján lekreált fk lesz?
ha igen.. minőségben mutassátok meg.
 

tottorini

Pötyögtető
2021. 01. 03.
515
3 655
V4 karakter
Richard MacFalloson
LV karakter
Gideon McGuire
sorozat alapján lekreált fk lesz?
ha igen.. minőségben mutassátok meg.
Nem, nem tervezzük egy sorozat alapján kreálni a történetet. A frakció vezetői, tagjai teljesen eltérő személyisgekkel fognak rendelkezni, mint a valós személyek. Köszi a hozzászólást :)
 

tottorini

Pötyögtető
2021. 01. 03.
515
3 655
V4 karakter
Richard MacFalloson
LV karakter
Gideon McGuire
bc386eb3daef882415cd6eeb8033de9f.png
0676fcb5bbd4b2c19579781006eec4b5.jpg

Luiz Ramos-t 1998. 06. 14.-án jogerősen elítélték gyorsított eljárás során, a börtönbüntetését 1998. 07. 13-án kezdte meg
 
Utoljára szerkesztve:

tottorini

Pötyögtető
2021. 01. 03.
515
3 655
V4 karakter
Richard MacFalloson
LV karakter
Gideon McGuire
Nem is tudtam, hogy az ex pultos Luiz Ramos kezében Pablo Escobar táblája van, nagy drogbáró lehet!
Pablo_Escobar_Mug.jpg

Kicsit sokallom a kísértetiesen hasonló jeleneteket, mint ami már egy sorozatban is megtörtént.
Ez csak egy kis utalás Escobar-ra, nem gondolom, hogy baj lenne vele :)
 
  • Tetszik
Reactions: Bendő

sliding 119

Pötyögtető
2019. 01. 10.
468
3 469
V4 karakter
Lazar Stec
Hát de te vagy Escobar. Főleg úgy, hogy egy pultosból felépültél Cartell vezetői pozícióba, mindössze három nap alatt.
 
  • Tetszik
Reactions: southie

tottorini

Pötyögtető
2021. 01. 03.
515
3 655
V4 karakter
Richard MacFalloson
LV karakter
Gideon McGuire
Hát de te vagy Escobar. Főleg úgy, hogy egy pultosból felépültél Cartell vezetői pozícióba, mindössze három nap alatt.
Ezt kifejtettem a frakciótok topicja alatt. De ha már így vagyunk, akkor Tito Ortolano sorsa mi lett? Külföldre költözött, meghalt? :D Mi fog történni a fraki hq-val, lebontják egy nap alatt, elpárolog? :D
 

tottorini

Pötyögtető
2021. 01. 03.
515
3 655
V4 karakter
Richard MacFalloson
LV karakter
Gideon McGuire
Sok hozzászólásodnál észrevettem, hogy a gy betűkkel el vagy keveredve. Például az egyik, vagy egyáltalán, amiket valamiért kettő darab gy betűvel írsz,csak hangzásba tűnik úgy, hogy kettő, de a gyakorlatban viszont nem.
Köszönöm a megjegyzést, a jövőben figyelek erre!
 
  • Tetszik
Reactions: Bendő

real beno

Kivételes tehetség
2019. 01. 10.
2 029
11 691
23
V4 karakter
Malbor Vllasi
LV karakter
Lewis Dur
Igazából nem lenne rossz az akarásod a roleplay iránt, viszont azok a kijelentések pár nap alatt amiket produkáltál, illetve a tudatlanságod eléggé lehangoló.
Szerintem engedd el a Narcos editet, es próbálj meg reálisabb karakterrel ( nem pultossal ) drogbárót alakítani.
Ha nem változtatsz ezeken a dolgokon, feleslegesen veszekedsz azokkal akiknek értelmetlenül szólsz be folyamatosan.
 

tottorini

Pötyögtető
2021. 01. 03.
515
3 655
V4 karakter
Richard MacFalloson
LV karakter
Gideon McGuire
Igazából nem lenne rossz az akarásod a roleplay iránt, viszont azok a kijelentések pár nap alatt amiket produkáltál, illetve a tudatlanságod eléggé lehangoló.
Szerintem engedd el a Narcos editet, es próbálj meg reálisabb karakterrel ( nem pultossal ) drogbárót alakítani.
Ha nem változtatsz ezeken a dolgokon, feleslegesen veszekedsz azokkal akiknek értelmetlenül szólsz be folyamatosan.
Szóval ismét kifejtem. Pultos voltam, az előzö frakcióban, igen beismerem. Tito tegnap tett egy megjegyzést, hogy a karakter akit alakítok, milyen gyorsan felépült pultos pozícióból egy kartell vezetői pozícióra. Megjegyzem azt is, hogy a tegnap feltett kérdésemre Tito mai napig nem válaszolt, de nem is ez a lényeg. A volt kartellt, aminek ugye lassan tagja voltam, megszűnt létezni, többet nincs, ennyi volt. Így a kartell-ben résztvevő emberek teljesen eltűnnek a szerverről (ugye nevet váltanak), magyarán az rp szál, amit a kartell-el folytattam, teljesen elveszik. Semmilyen szerver szabály nem kötelez arra, hogy nevet váltsak a szerveren. Viszont, ha a volt kartell-be lett volna egy annyi, hogy a frakciót, teljesen rp-sen zárják le (pl. elfogja őket a rendőrség, kartell háborúban meghalnak) akkor valóban nevet váltottam volna, mivel kapcsolatom miatt ezt én sem úsztam volna meg. Szeretném, ha a topicban a megjegyzések többet nem a múltról szólnának, hanem a frakcióról való észrevételeket, jótanácsokat, írnátok le. Köszönöm.
 
  • Tetszik
Reactions: Bendő

tottorini

Pötyögtető
2021. 01. 03.
515
3 655
V4 karakter
Richard MacFalloson
LV karakter
Gideon McGuire
2006-os mexikói szövetségi választáston Felipe Calderón, a Nemzeti Akció Párt jelöltje győzött.
a0a9b3a1fca1efb5f0148a85c1cc8d78.jpg
Andrés Manuel López Obrador szerint választási csalások történtek, szavazóit tüntetésre szólította fel.

WhatsApp-Image-2021-05-20-at-07.33.37-640x360.jpeg


A politikai vitát kihasználva, a kartell Luiz Ramos büntetésének enyhítését, illetve az ügye felülvizsgálását kérte.

2006. 12. 9.-én, a bíróság, pénz ellenében, Luiz Ramos-t szabadlábra helyezi, így 8 év után ismét munkába láthat.
 
  • Tetszik
Reactions: Bendő és Morozno

tottorini

Pötyögtető
2021. 01. 03.
515
3 655
V4 karakter
Richard MacFalloson
LV karakter
Gideon McGuire
Felipe Calderón teljesen a drogkartell-ek elleni harcot támogatta, több intézkedést is tett a bűnözés ellen
us-and-mexico-flags.jpg

Luiz Ramos az államokba menekült az intézkedések elől, ugyanis tartott attól, hogy visszakerül a börtönbe
 
  • Tetszik
Reactions: Bendő és Morozno

KwEiN

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 31.
809
2 116
V4 karakter
Osian Kidd
LV karakter
Sean Collins
V2 karakter
Daniel Frewen
Sziasztok! "Érdekes" egy topicnak indul mindenesetre. Ha elfogadtok pár apró tanácsot, akkor szerintem sokat dobna az élményképek minőségén, ha jobban odafigyelnétek a helyesírási hibákra, illetve a mondatvégi írásjelekre. Továbbá ha már egyszer Antonio szerepel az RP-ben, akkor ne váltson nemet és nevet Antoniára, mert erre többször is felfigyeltem, miközben az élményképeiteket olvasgattam. Mindenesetre figyelni fogom, hogy merre megy a dolog, mik a terveitek a frakcióval. Sok sikert hozzá!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.