Bryan Krukow jelentkezési lapja a Nemzeti Adó- és Vámhivatalhoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bryan Krukow

Újonc
2019. 03. 04.
4
6
V4 karakter
Brayden Fuertes
157ek2d.png
A jelentkezési lap OOC része Az alábbiakban szeretnénk, ha válaszolnál néhány egyszerű kérdésre Önmagaddal kapcsolatban. Megkérünk rá, hogy a lehető legpontosabb válaszokat add, illetőleg ne hagyj ki egyetlen kérdést sem!
|Mi az IRL neved?
Székely Dániel
Hány éves vagy?
15 éves vagyok

Mióta játszol a SeeMTA v3 szerverén?
2017-be regisztráltam, akkor sok-sok kihagyásom volt

Hány játszott perccel rendelkezel a SeeMTA v3 szerverén?
14785 percem van jelenleg.

Az előző neveidről egy kép [UCP]:
Voltál már AdminJail-ben? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP]
Igen már voltam AdminJail-be. az első rp hiánya felsegítésnél ott nem rpztem le hogy felszedem meg kiveszem az tényleg jogos volt. a második PG+DM ami úgy volt hogy 4-en voltunk a csávó hergelt minket ő egyedül volt. aztán körbe álltuk ő kiszállt col-ot vett elő aztán ránk fogta mi elfutottunk és baseball ütővel körbe álltuk és én meg megöltem. a Harmadik egy Nonrp PK volt ami az volt hogy a csávó nekem jött én rpztem és elhajtottam.

Voltál már kitíltva? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP]
Nem, nem voltam még kitiltva.

Milyen frakciókban voltál eddig a szerveren? - Mért léptél ki?
Rendőrségben voltam 2 hónapot, ott eleinte kijöttem a többi frakció taggal, meg tényleg rendesek voltak velem mindig segítettek ha valamiben elakadtam. Aztán mikor jobban megismertem akkor kicsit flegmák voltak s nekem nem volt az valami szimpatikus. aztán volt egy olyan esett hogy épp indultam oda, s jött velem szembe egy BMW m5, abba véletlen belementem, aztán rp meg volt mindkettőnk részéről én meg elhajttotam de ő nem esett animba. aztán tett a kocsimra egy Cserbenhagyást, ezt egy leader meglátta odahivta NNI-t és igy kirugott. pedig semmi panasz nem volt rám.

Nálunk követelmény hetente minimum 1000 perc szolgálati idő teljesítése. Számodra ez teljesíthető?
Természetesen, lesz igaz 1-2 olyan hét ami nem 100% de tudom teljesíteni s azt természetesen jelzem.

Milyen OOC indokból szeretnél a NAV tagja lenni?
Hát IRL és érdekel ez a Rendvédelem téma. s nekem a NAV a legszimpatikusabb frakció s ezért is szeretnék csatlakozni, ahogy ismertem pár embert itt elragadott engem s érdekel ez a Rendvédelem dolog nagyon is. Új embereket megismerni.

Rendelkezel TeamSpeak 3 klienssel és működő mikrofonnal?
Természetesen, mindkettővel rendelkezem.


A jelentkezési lap IC része Arra kérünk, hogy a következő kérdésekre úgy adj választ, mintha a szerveren IG kérdeznénk tőled. Próbálj meg pontos, összefüggő mondatokkal alkotni!

|Teljes neve:
Bryan Krukow
Születési helye, időpontja:
San Fiero állami korház, 1995.01.29

Telefonszáma:
38761120155726

Mi a Nemzeti Adó- és Vámhivatal feladat- és jogköre?
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal feladata, adó csalások kiderítése, cégek ellenőrzése, cégekkel kapcsolatos papírok ellenőrzése, illetve határok felügyelete, jogtalanul közlekedő gépjárművek ellenőrzése. Adók illetve vámok beszedése, szabályszegések szankcionálása. Jogköre az egész városra kiterjed, értem ez alatt San Fierot illetve Los Santos környékét, beleértve San Fiero kisebb városait/falvait.

Mik a Nemzeti Adó- és Vámhivatal kényszerítő eszközei?
A Nemzeti Adó- És Vámhivatal kényszeritő eszközei a Sokkoló, Bilincs, Gumibot, Paprika Spray, Vezetőszár, Illetve Éles lőfegyver (Desert Eagle)

Ön szerint van különbség motozás és ruházat átvizsgálás között? Amennyiben úgy gondolja igen, fejtse ki a különbséget!
Természetesen van, a Ruházat átvizsgálás mikor az illető ruháját vizsgáljuk át értem ez alatt nadrág, pulóver zsebeit. a Motozás amit már Mentősök/orvosok végeznek el. ez alatt a testüregeit nézik át az úrnak.

Mikor használhatja lőfegyverét?
Ha rám vagy estleg társamra éles lőfegyvert fognak, vagy ha egy üldözés során a gépjárműre tűzparancs van kiadva akkor lehet a kerekére célozni, másik esett ha az adott illető elfut, s a sokkoló hatáskörébe nincs már akkor éles lőfegyverrel figyelmeztető lövést lehet leadni. s ha ezután sem áll már meg akkor a lábára lehet célozni.

Ön szerint mi a Hallgató feladata?
A hallgató feladata mindig a feletesse szavát figyelni, illetve a legfőbb az a tanulás. tapasztalatot szerezzen járőrözés közben illetve kihallgatások során vagy esetleg nagyobb akicók során. az oktatás órákon mindig figyelni jegyzetelni, illetve minden igazoltatásról traffipaxozásról előállításokról jelentéseket írni amit később átvesz ás átadja tapasztalati a friss hallgatóknak.

Írjon saját magáról 3-3 pozitív és negatív tulajdonságot!|
Pozitív tulajdonságok:
Gyorsan tanulok
Hamar beilleszkedek
Könnyen barátkozok.

Negatív tulajdonságok:
Néha flegma vagyok
Ha ideges vagyok akkor káromkodok
Türelmetlen vagyok néha

 

BenceV3

“Két lábon járó tech, dev support.”
SModerátor
v4
2019. 01. 10.
2 321
2 211
21
Budapest / Hatvan
V4 karakter
Scott Venturas
Vezetőség válasza:
Gratulálunk! Örömmel értesítünk róla, hogy a jelentkezését a vezetőség elfogadta.
(( Készülj a meghallgatásra. ))
Team Speak 3 meghallgatás időpontjai:
- 2019.04.27. {Szombat} - 16:00
- Amennyiben nem megfelelő az időpont, írj privát üzenetet [ITT], vagy az elfogadott jelentkezések táma alá.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.