Brute Camper- kellékek visszahozása.

xempt.

Újonc
2023. 06. 16.
35
79
steamcommunity.com
V4 karakter
Biljana Krasteva 🇮🇹
Sziasztok!
Több barátomal e héten vásároltunk Brute Campereket, viszont eladás előtt nem figyeltünk fel arra a dologra ,hogy már nem lehet sem oldalt kihúzni az "esőfedő" részt, illetve sem asztalt sem a székeket nem lehet kirakni. Viszont szerencsére be lehet menni a kabinba de nem adja át az igazi feeling-et.


Nagyon hiányoznak azok a pillanatok amikor itt lehetett rengeteg RP szituációt kialakítani, és szerinten nem csak én bánom ezt a dolgot..
Ha szerinted is érdemes lenne visszahozni ezt a lehetőséget, kérlek szépen a komment szekcióban egy "Támogatom" megjegyzéssel jelezd ezt.
Köszönöm a figyelmet,sziasztok!:D
 

Racyen

Újonc
Támogató
2021. 06. 01.
53
51
V4 karakter
Serkan_Estes
Támogatom visszahozhatnák,elvégre nem azért van a lakókocsi hogy 2-en beleüljenek és menjenek,hanem komolyabb rp-k létrehozására is alkalmas pedig,csak kivették a panelt.
 

PENCZ

dalolászó táncos mikulás
2019. 01. 09.
1 476
5 095
Tatabánya
image.png

Kár, hogy nincs most bent a kiegészitő a lakóautóhoz. Egyszer biztos visszakerül szerintem.
Nekem is jól jött volna, amikor csináltam a bundáskenyeres projektet.
:D
 

Kökény

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 12. 29.
247
552
23
Budapest
V4 karakter
🇨🇴 Ferran Gaviria 🇨🇴
LV karakter
🇲🇽Kreso Kamarena🇲🇽
V2 karakter
Ferran Gaviria
image.png

Kár, hogy nincs most bent a kiegészitő a lakóautóhoz. Egyszer biztos visszakerül szerintem.
Nekem is jól jött volna, amikor csináltam a bundáskenyeres projektet.
:D
Finom volt az a bundás kenyér! Támogatom!
 

LordS

Újonc
2023. 05. 07.
12
4
V4 karakter
Edward Athor
Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás! Büntetés: 30 büntetőpont. #Mich
Támogatom!
 
  • Menő
Reactions: Jerry

nai

Pötyögtető
Támogató
2021. 02. 19.
474
109
V4 karakter
Russell D Silva
Támogatom ezt az ötletet!
 

Racyen

Újonc
Támogató
2021. 06. 01.
53
51
V4 karakter
Serkan_Estes
Nem értem akkor mi értelme a lakókocsinak a szerveren,felháborító,hogy az egyik legértelmesebb kocsiról leszedték a nyitható ajtó és stb panelt. 😂
 
  • Tetszik
Reactions: R3pt1L3 és Kamii

PENCZ

dalolászó táncos mikulás
2019. 01. 09.
1 476
5 095
Tatabánya
Elképzelhető, hogy máshogy lesz megoldva. Lehet venni majd széket, asztalt hobby boltban és hasonlóan fog működni, mint az rbs panel a rendvédelemnek. (Ez csak egy feltételezés - ötlet)
 

Timur

Zöldfülű
2020. 02. 16.
161
38
Kaposvár
V4 karakter
Timur Vasziljevics
LV karakter
Adriana Rinaldi
Én is támogatom , hogy visszakerüljőn a Camperhez a kivehető kiegészitő,szerintem vissza is fog kerülni,csak az is kap lehet ilyen "V4-s ráncfelvarást"
 
  • Tetszik
Reactions: Racyen

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
419
1 928
23
Ózd
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Néhányan itt írják, hogy biztos kapni fog v4-es frissítést és azért lett kivéve. Oké, elfogadom. Viszont szerintem ezt nem így kellene megoldani. Kiveszik, X ideig semmit nem kapunk helyette, majd sok idő után vissza jön más változatban. Tök jó, de ha ennyit kell várni 1-1 dologra, akkor addig nem kéne kivenni a már meglévőt, hogy csomó ideig a semmi legyen helyette.
 
  • Tetszik
Reactions: Racyen és dani930