briaNV3 ———> caяl

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

briaNV3

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
232
176
21
Hatvan
V4 karakter
Brian D Burnett
LV karakter
Brian D Burnett
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
briaNV3


Panaszra tett moderátor neve:
caяl


Panasz oka:
Jogtalan figyelmeztetés kiosztása


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
https://imgur.com/hH0Iug2


Egyéb megjegyzés:
Véleményem szerint ebben a megjegyzésben semmi üzletrontás nem volt.. azért mert oda kommenteltem hogy el kellett volna adni abban az adott összegben és semmit nem rontottam el neki...
 

caяl

i do my lil' dancy-dance
2019. 01. 10.
591
1 940
V4 karakter
Oier_Uribe
Sziasztok!
Nos, ezen soraimat hozzád intézném kedves @briaNV3!
Amint tisztán levehető a kommentből, amelyre a szankciót kiosztottam, te szimplán azért írtad ezt a hozzászólást, hogy a srác potenciális vásárlóit befolyásold, miszerint nem ér annyit az adott ingatlan. Ez abból is teljes mértékben megállapítható, hogy te ezzel a hozzászólással semmilyen előnyt nem nyertél, ez a megnyilvánulás rád pozitív hatással nem volt, így csak egy oka lehetett, a "bosszú". Megértem, hogy te úgy gondolod, hogy nem volt konkrétan feketén-fehéren leírva az, hogy te rontod az üzletét, de ha az általad írt hozzászólás tartalmát értelmezzük, teljesen nyilvánvalóvá válik, hogy mi is volt ezzel a célod. Emellett "off hozzászólás" miatt is adhattam volna figyelmeztetés, szintén az általam kiosztott szankcióval megegyező büntetőpont értékkel, azaz 50 büntetőponttal.
Részemről ennyi, várom a bírálatot.
További szép napot mindenkinek!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Jerry

A nép hangja
Very Important Person
2019. 01. 08.
3 909
4 513
31
Mulholland 🌆
V4 karakter
Quinto Montanez 🇲🇽
Sziasztok! Olvastam a témát, kommentet, a Pk-t, mindent. Inkabb az off hozzászólásra gondolnék, mert valóban semmit nem tett hozzá a témához... Carl kérlek módosítsd az indokot, a panaszt pedig zàrom.

Brian legközelebb kérlek mellőzd az ilyen jellegű kommenteket, nincs rá semmi szükség, zárom és helyezem.
Ha nem értesz egyet a panasszal, írj privtában, és TS-en megbeszéljük.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.