Brian Knight jelentkezése a Nemzeti Adó és Vámhivatalhoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

gyomzo

Ami volt elmúlt..?
2019. 01. 10.
405
894
??????????
V4 karakter
Leo_Glos
LV karakter
Rene Fils
V2 karakter
Felix Jaroslaw
157ek2d.png



A jelentkezési lap OOC része
Az alábbiakban szeretnénk, ha válaszolnál néhány egyszerű kérdésre Önmagaddal kapcsolatban. Megkérünk rá, hogy a lehető legpontosabb válaszokat add, illetőleg ne hagyj ki egyetlen kérdést sem!

|Mi az IRL neved?|
- Németh Győző-

|Hány éves vagy?|
- 16-

|Mióta játszol a SeeMTA v3 szerverén?|
- 2017-02-19 12:37:41 óta -

|Hány játszott perccel rendelkezel a SeeMTA v3 szerverén?|
- 117420 -

|Az előző neveidről egy kép [UCP]:|
- https://imgur.com/a/q9uhbXw -

|Voltál már AdminJail-ben? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP]|
- igen,voltam:https://imgur.com/a/4grYJSj (a 600perces rp alóli kilépés kifagyás volt,utánna visszamentem folytatni az rp-t) -

|Voltál már kitíltva? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP]|
-https://imgur.com/a/dkoCGQF -

|Milyen frakciókban voltál eddig a szerveren? - Mért léptél ki?|
- semmilyenben még. Remélem ez lesz az első Frakcióm -

|Nálunk követelmény hetente minimum 1000 perc szolgálati idő teljesítése. Számodra ez teljesíthető?|
- igen,akár triplán is teljesíteni tudom. -

|Milyen OOC indokból szeretnél a NAV tagja lenni?|
- 2 frakció között gondolkodtam a NAV és a PD. A PD-t aszért nem választottam mert stresszesnek érzem,és nem jutna időm rp-zni a családommal haverjaimmal. NAV pedig azért tetszik mert lazább kevesebb játszott idő kell 1 hónapban,lazább nincs olyan sok akció de ha van akkor az sokáig tart.
LS-t se szeretem annyira,inkább sf-t kedvelem mert nyugisabb a légkőr,jobban tetszik az ottani map és ott több az fpsem is ami egy üldözésnél azért számít is rendesen.Illetve az ic tesómmal gondolkodtunk hogy legyen már valami ne csak egész nap legyünk és nézzünk ki a fejünkből így jött a NAVra a választásunk.-


|Rendelkezel TeamSpeak 3 klienssel és működő mikrofonnal?|
- Teamspeak3-mal igen a mikrofon jelenleg beszerzés alatt áll.-



A jelentkezési lap IC része
Arra kérünk, hogy a következő kérdésekre úgy adj választ, mintha a szerveren IG kérdeznénk tőled. Próbálj meg pontos, összefüggő mondatokkal alkotni!



|Teljes neve:|
- Brian Knight -

|Születési helye, időpontja:|
- See City kórház, 1997 December 19-én egy szép havas reggel.-

|Telefonszáma:|
- 38761120153252-es számon akár mikor elérhető vagyok. -

|Mi a Nemzeti Adó- és Vámhivatal feladat- és jogköre?|
- A városban való pénzmozgás figyelése,ellenőrzése,határok ellenőrzése olykor lezárása,biztosítása.A határon áthaladó járművek figyelése és átkutatása ha parancs van rá. Cégek,kft-k,boltok ellenőrzése.És Mostanság az elterjedt dolguk a pénzügyi csalók lebuktatása. A jogköre CSAK San Ferrora vonatkozik,engedély esetén kiterjed Los Santosra is -

|Mik a Nemzeti Adó- és Vámhivatal kényszerítő eszközei?|
- Sokkoló:Taser x26 ,gumibot, nagyobb rangtól/engedéllyel:Mp-5, Desert Eagle,Bilincs-

|Ön szerint van különbség motozás és ruházat átvizsgálás között? Amennyiben úgy gondolja igen, fejtse ki a különbséget!|
- van,a ruházat átvizsgálásánál csak a ruhát tapogatjuk át arra koncentrálva hogy szúró/vágó eszköz van-e az érintettnél. Amíg a motozásnál az érintett testnyílásaiban is körbenézünk akár egy orvos segítségével.-

|Mikor használhatja lőfegyverét?|
- Akkor használhatok HA: Tűz parancs van érvényben egy adott személy/ekre,/Járműre. Ha Tűzharcba kerülök egy igazoltatás során így megvédve saját és a társam életét.És akkor használhatóak a lőfegyverek ha egy nagyobb rangú személy azt engedélyezi/utasítja.-

|Ön szerint mi a Hallgató feladata?|
- Nagy figyelemmel Követni az igazoltatás,rádiózás menetét és ez elsajátítása és gyakorlása élesben vagy csak egyik hallgató társán kipróbálni egy nagyobb gyakorlattal rendelkező személy társaságába.Az utóbbit úgy értem hogy feltudja hívni a figyelmét hogy hol mit rontott el HA elrontotta az illető az igazoltatást -

|Írjon saját magáról 3-3 pozitív és negatív tulajdonságot!|
Pozitív tulajdonságok:
Terhelhető vagyok.
Határozott: Egy adott helyzetbe tudom és teszem is a dolgom kérdés nélkül,tétova nélkül.
Segítőkész:Akin tudok segítek,Útbaigazítás,étel/ital adományozás esetlegesen kisebb összeggel is megáldok egy rászorulót

Negatív tulajdonságok:
Nehezen viselem el a vereséget:elvesztünk egy körözött autót
olykor túlzok:Ezt azért szoktam hogy ezzel hátha szembesítem azzal hogy ó jajj mit vétettem,szembesítsem a tette nagyságával
picit türelmetlen vagyok:Ha egy civil vétett egy nagy hibát: pl gondatlanul és gyorsan hajtott,ezt megpróbálja gagyi szövegekkel kimagyarázni,Természetesen meghallgatom de ez a legtöbb esetben nem tud segíteni rajta
 
Utoljára szerkesztve:

Cookie1991

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
250
38
V4 karakter
Chris Keegan
LV karakter
Chris Keegan
ez számomra elég össze csapot lett az ic részhez elég keveset írtál szerintem bővítsd egy kicsit
és sok sikert kívánok
 

gyomzo

Ami volt elmúlt..?
2019. 01. 10.
405
894
??????????
V4 karakter
Leo_Glos
LV karakter
Rene Fils
V2 karakter
Felix Jaroslaw
Úgy lesz,köszönöm hogy szóltál
 
Utoljára szerkesztve:

Arnold_Montgomery

Pletykafészek
Támogató
2019. 01. 10.
893
894
V4 karakter
Arnold Montgomery
Átolvastam a lapod, úgy gondolom, hogy a lap megírásánál nem a válaszok szakszerű, pontos megválaszolását tartottad a legfontosabbnak, hanem azt, hogy minél hamarabb végezz vele. Az adminjailok száma elég magas, ez sajnos sokat számít egy ilyen frakciónál. A jelentkezési lapok megírásánál arra kell törekedni, hogyha azt valaki elolvassa, egyértelmű legyen az, hogy téged válasszon, ez nem történt meg, bővítsd/javítsd a jelentkezési lapod. A jelenlegi formában Nem támogatom.
 

gyomzo

Ami volt elmúlt..?
2019. 01. 10.
405
894
??????????
V4 karakter
Leo_Glos
LV karakter
Rene Fils
V2 karakter
Felix Jaroslaw
Szia,köszönöm az észrevételedet. Szerkesztettem amit tudtam
 
Utoljára szerkesztve:

Goge

Fórum Császár
2019. 01. 12.
1 698
3 252
V4 karakter
Gordiano Sparaco
LV karakter
George Gamble
Szia, nekem tetszik a lapod, és egy esélyt mindenképp érdemelsz a köreinkbe! Tetszik, hogy nagyon sok helyre több mondattal is válaszoltál és jól kifejtetted az adott választ. A lapodat én támogatom!
 

BenceV3

“Két lábon járó tech, dev support.”
SModerátor
v4
2019. 01. 10.
2 321
2 211
21
Budapest / Hatvan
V4 karakter
Scott Venturas
Vezetőség válasza:
Gratulálunk! Örömmel értesítünk róla, hogy a jelentkezését a vezetőség elfogadta.
(( Várunk a meghallgatáson. ))
Team Speak 3 meghallgatás időpontjai:
- 2019.06.19. {Szerda} - 18:00
- Amennyiben nem megfelelő az időpont, írj privát üzenetet [ITT], vagy az elfogadott jelentkezések táma alá.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.