Brian Kaur - Flex

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

notpet

Zöldfülű
2023. 10. 21.
162
478
LV karakter
Brian Kaur
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Brian Kaur >

Panaszra tett Admin neve:
<
Flex >

Panasz oka:
<
Nem megfelelő bírálat. >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
[2024-03-25 19:11:40] [Output] : Admin 1 Flex: (( Rudy, nem láttad ki lőtt le? ))
[2024-03-25 19:15:07] [Output] : Admin 1 Flex: (( Ott tartottad jobb kézből. ))
[2024-03-25 19:15:12] [Output] : Admin 1 Flex: (( Vagy mi, bal. ))
[2024-03-25 19:15:18] [Output] : Admin 1 Flex: (( Láttad amikor lespawnolt. ))
[2024-03-25 19:18:35] [Output] : Admin 1 Flex: (( Nincs honnan tudd, de azért csak érezhető, hogy a másiknál valami baj van ha egy helyben áll. ))
[2024-03-25 19:18:42] [Output] : Admin 1 Flex: (( Te meg lövöd tovább. ))
[2024-03-25 19:19:51] [Output] : Brian Kaur: (( de mondjuk szólnak nekem itthon, akkor ellépek, nem látszik még az afk ))
[2024-03-25 19:19:53] [Output] : Brian Kaur: (( nyilván lelő ))
[2024-03-25 19:19:56] [Output] : Brian Kaur: (( akkor azzal mi van? ))
[2024-03-25 19:20:41] [Output] : Admin 1 Flex: (( Ha nem akkor lépett volna be az illető, akkor lelőtted, ez van. ))
  1. [2024-03-25 19:07:38] [Output] : [R1] Carlito Carballo mondja: Áll egyhelybe a csávó
  2. [2024-03-25 19:07:40] [Output] : [R1] Carlito Carballo mondja: Lőjjem le?
  3. [2024-03-25 19:07:44] [Output] : [R1] Amadeo Marsel mondja: MEHET
[2024-03-25 19:30:11] [Output] : Aiden Zafi: (( tőlünk kaphat kevesebbet nemtudom számit e a vélemény. ))
Ominózus videó
>

Megjegyzés:
<
Lövöldözés volt gyárban, ketten maradtunk társammal, ekkor ő bedobott az elkövető srácok felé egy smokeot. Visszahúzódtam, majd amikor ismét kipeakeltem ott állt egy srác, akit animba lőttem. Amikor közelbe értem, írt ooc, hogy Ő most lépett vissza, stb. Nyomtam egy lefegyverezést, de utána hagytam ott, mivel nem tudhattam, hogy tényleg kifagyott e, vagy valami. Egy szóval, szerintem korrekt módon hagytam, nem vettem el semmit.

Ezután érkezett Flex, és elsőnek kérdezte ki lehetett stb, én nyilván bevallottam, hogy én lőttem le, mert azt hittem korrekten ott hagytam, nem lehet baj. Erre Flex szerint SK, és olyanokkal kezdett érvelni, amit az elején még nem is tudott, mi szerint elvileg én bal kezezek és láttam őt, stb. Szerintem ebből a videóból semmi nem derül ki, csak az, hogy ketten is lőjük kettő irányból...

Ezt követve, azzal támasztotta alá állítását, hogy ha valaki nem lő, nekem tudnom kell, hogy baj van. Kérdezem én, ha az AFK (ami látszik) nem mentesít RP alól, akkor nekem honnan kéne tudjam, hogy Ő azért áll ott mert baj van.

Szerintem, egy lövöldözés közepén macerás folyamatosan figyelni ki, miért és hol áll. Eleve nem értem, mire számított, ha egy darára visszalép.

Illetve, felhoztam egy példát, ami ugyanúgy simán lehetett volna, mivel nem tudtam, hogy most lépett be, arra pedig az volt a válasz, hogy akkor megölhetem. Előtte pedig az volt, hogy tudnom kell, ha nem lő baj van, ne lőjem. Számomra Flex véleménye itt nem egyértelmű.

Illetve, volt egy rádiózásuk, hogy csak ott állok (mivel épp oocztam a haverjukkal) és, ott is lelőnek ebben az ügyben. Erre semmit sem mondott Flex.

Mégegyszer kiemelném, hogy mivel korrekten írt, én is korrekten otthagytam, minden cuccával. Illetve, kérték, hogy kevesebb jailt kapjak, nyilván Flexet nem zavarta.
>
 

Flex.

gangland
SzerverAdmin
LV
2020. 03. 25.
127
509
LV karakter
Arris Holt
Szia.
Akkor kezdjük az elejéről:
- Tény és való, amikor első kétszer megnéztem, hogy ki lőhette le a srácot, nem nagyon láttam semmit. Megnéztem a videót vagy 5x, folyamat kattingatva, hogy hátha kitudom szűrni ki is volt. 6.-jára sikerült kiszúrni a karakter modelled, meg ugye még csak te voltál bent (meg talán egy társad) , ezért kizárásos alapon te is követhetted el az SK-t. Mint kiderült, be is vallottad.
- Írod, hogy szerintem tudnod kellene. Ott a logodban, hogy mit is mondok: [2024-03-25 19:18:35] [Output] : Admin 1 Flex: (( Nincs honnan tudd, de azért csak érezhető, hogy a másiknál valami baj van ha egy helyben áll. )), vagyis akkor is elmondtam, hogy nincs honnan tudnod, de lehetnél figyelmesebb. ( Ezzel a pontal valahogy saját magad ellen érvelsz. )
- Log a lehetséges verziódról. A lehetséges verziódban nem történt SK, amit szabályzat tílt.
- Log, hogy hogyan lőnek le. Volt annyira körültekintő a srác, hogy megkérdezte mit csináljon, közben vártak pár másodpercet amíg egy helyben áltál.
- Továbbá, szankció mértékéről még mindig az admin dönt. Mivel elsütöttél egy-két szép ooc stílust felém, ezért kaptál annyit, amennyit. El is akartam engedni mind a két felet, te erre fel elkezdesz kioktatni, "stílusosan beoltani". Amennyiben biráló adminnak szükséges, elküldöm a logot az ügyről.
Részemről ennyi.
 
  • Tetszik
Reactions: sujer

notpet

Zöldfülű
2023. 10. 21.
162
478
LV karakter
Brian Kaur
Szevasz,

Első pontodban nincsen kivetni való, természetesen bevallom, nem fogok egy játék miatt hazudgálni senkinek.

( Ezzel a pontal valahogy saját magad ellen érvelsz. )
Szóval magam ellen beszélek, amiért Te magad leírod, hogy nincs olyan dolog, amiről tudhatnám? Jó, hogy nem azt kéred, hogy menjek oda megkérdezni, mi a baj...

A lehetséges verziódban nem történt SK, amit szabályzat tílt.
Az én szemszögemből ez a verzió is lehetett volna, amelyre nem jár szankció. Mivel Te sem tudod megmondani, honnan kéne tudjam, máris nem betonfix az a szankció.

Volt annyira körültekintő a srác, hogy megkérdezte mit csináljon, közben vártak pár másodpercet amíg egy helyben áltál.
Szóval, ha a társamat megkérdezem, hogy lőhetem e, és Ő igent mondd, akkor lelőhetem? Ez teljesen nonszensz.

Az oltogatásról meg várom a logot, amelyre Te gondolsz. Szerintem normálisan viselkedtem.

Melyik is vagyok én?
 

Flex.

gangland
SzerverAdmin
LV
2020. 03. 25.
127
509
LV karakter
Arris Holt
- Leírom sokadjára. Nincs honnan tudnod, de lehetnél kicsit körültekintőbb és ha látod, hogy a srác egy helyben áll, nem lő, nem csinál semmit, akkor ott valami gond van. Ezért is hoztam fel az illegál srácok példáját, amiben meglátták hogy egy helyben álsz, nem tudták mi van, nem lőttek EGYBŐL.
- A lövésre kitérve. Egy olyan szituációban voltatok, ahol a két fél harcolt egymással. Azt is érvként hoztam fel, hogy körültekintőek voltak a srácok. Mivel ugye egy helyben áltál, nem lőttél. Nem lőttek le egyből, pedig megtehették volna.
- Logot majd a bíráló megkapja. Neked is ugyan úgy megvan.
 
  • Tetszik
Reactions: Denice

notpet

Zöldfülű
2023. 10. 21.
162
478
LV karakter
Brian Kaur
Leírhatod sokadjára is, az, hogy valami gond van, ez sehol sem számít mentesítő oknak.

Az meg, hogy Ők kérdeztek aztán öltek megint csak opcionális. Egy ilyen helyzetben nem kérdezgetni kell a másikat, hogy éppen miért nem lő rám.

Mivel továbbra is leírtad, hogy nem tudhattam, így megint alátámasztod, hogy ez nem egy százszázalékos biztosságú büntetés volt.

Illetve, kérdezném, hogy a körültekintőbb nálad mit jelent? Szaladjak oda megkérdezni, hogy mi a baj miért nem lő?
 

Flex.

gangland
SzerverAdmin
LV
2020. 03. 25.
127
509
LV karakter
Arris Holt
Ilyenkor opcionális..Rendben, legyen így.
Attól hogy nem tudhattad, ugyan úgy megtörtént az SK, és ugyan úgy bal kézről tartottad a srácot belépés pillanatában, ami a videóban is utólag, de látszik.
Nem kell oda szaladnod, de távolról látod egy helyben áll, akkor nem kellene szanaszét lőnöd, mert akkor ez történik ami ezzel az üggyel is.
Leírtam mindent amit szerettem volna, innentől nincs több hozzáfűzni valóm. Pacsi.
 

notpet

Zöldfülű
2023. 10. 21.
162
478
LV karakter
Brian Kaur
Azt mutasd már meg, hol tartom? Csak kinézek és lövöm, nem tartogatom… ezért se láttam, hogy megjelenik, csak hogy áll. Ezt a lövés előtti tartogatást várom.
 
  • Vicces
Reactions: D3N3S

TuTu

Nem fütyül a rigó.
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 117
1 809
LV karakter
Bianca Corsetti
Az egészet meg lehetett volna azzal oldani hogy fel kellett volna szedni, és mindkét fél egy szobával hátrébb megy és folytatódik a dolog.

Brian Kaur közben örökös kitiltást kapott a szerverről. Így rövidre zárom a panaszt.

Legközelebb Flex kérlek körültekintőbben járj el az ilyen ügyekben.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.