Bobcat - autó mod

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

csontih

Barangoló
Támogató
2020. 09. 02.
85
318
V4 karakter
- BANNED -
LV karakter
Artur Enescu
V2 karakter
Nicolas Goldwin
A harmadiktól leginkább egy építőiparist tudok elképzelni. Reggel megissza a hellt, láthatósági mellényt és munkavédelmi sisakot vesz fel és kezdődhet a betonozás.
Dettó, a sarki "Bokor ABC" előtt benyom egy kakaós csigát, és indulhat a műszak.
 

Woffi

Modern Verne
Támogató
2019. 10. 08.
1 226
1 468
🇭🇺
V4 karakter
sebok.joshua
LV karakter
colt.pugh
A körte által készített Ford Pickup-ot szívesen látnám a Bobcat-en. De egyébként támogatom azt hogy a kocsira kerüljön mod.
 

feIix

Újonc
2021. 08. 25.
47
110
V4 karakter
Levi Zaps
szerintem ne legyen rá mod, ha már nem is ma készült a topic én úgy gondolom hogy a bobcat jó ügy ahogy van, én jobban elnézem mint bármelyik modot helyette a legisztultsága és a San Andreasos varázsa miatt.
 
  • Tetszik
Reactions: encsibrancs

gabokorte

Újonc
2021. 02. 10.
21
19
35
webelek.webtelek.hu
V4 karakter
Earl Cox
LV karakter
Brian Black
V2 karakter
Boros István
Én is gondolkodtam már, milyen mód lehetne. Én Skoda Felicia Pick Up-ra gondoltam.
(Illetve a Walton-ra is kerestem lehetőséget, arra a kétütemű Wartburg pick up lenne a legütösebb szerintem.)
 
  • Tetszik
Reactions: ChairMan

vigar

pressure is a privilege
2020. 01. 10.
646
7 560
17
LV karakter
Ronald Hobbs
legyszi legyen egy skoda felicia😘✌🏾💸
kep :
IMG_3612.jpg
 

TB1500_

Barangoló
2021. 04. 14.
87
289
V4 karakter
Doug T Taylor
LV karakter
Miwa Bairei
Én személy szerint ha már autót kellene választani a bobcat helyett, én a Volkswagen Pickup LX-et választanám rá.



1981 Volkswagen Rabbit Pickup LX Diesel
Diesel Power : 1981 Volkswagen Rabbit Pickup LX | Volkswagen, Vw rabbit  pickup, Vw rabbit
 

Morgo

Pötyögtető
Támogató
2020. 01. 26.
527
323
V4 karakter
🇪🇸 Felix Suarez
LV karakter
🇷🇸 Drago Vartolomej
V2 karakter
❌
Ennek a Fiat Ducato-nak egy előnye lenne, menne vele rende senamaszek ✌️ De amúgy elég nagy a modell a bobcat-hez képest.
 
  • Tetszik
Reactions: Swathed

GasMonkeys

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 04. 10.
391
559
London 💰
forum.see-game.com
V4 karakter
ylli gjon
LV karakter
ryan eries
V2 karakter
🚫
Sziasztok!
Igazából a szervern akkor már jobban megnéznék egy igazi PICK-UP truckot.


PL:

Ford Ranger
Toyota Hilux
D-MAX
NISSAN navarra


Ehez hasonló járműveket, a platós kocsikat is pártolom tök jól mutatnának a ford transitok / Mercedes-ek stb...
 

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 052
5 765
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.