Bobcat - autó mod

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kökény

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 12. 29.
245
544
23
Budapest
V4 karakter
🇨🇴 Ferran Gaviria 🇨🇴
LV karakter
🇲🇽Kreso Kamarena🇲🇽
V2 karakter
Ferran Gaviria

KörmöS

Barangoló
Támogató
2020. 03. 03.
139
338
V4 karakter
Kristian Moretti
Szerintem az első kettő- támogatom az elég jó ötlet de a Fiat Ducato Double Cabine Pickup szerintem a BOBCAT-hez egy elég nagy kocsi és anyira nem illik hozzá ezért a Fiat Ducato Double Cabine Pickup-ot nem Támogatom, de az első kettőt teljes mértékben Támogatom!
 

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
408
1 095
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Ha az utolsó bejönne egy szebb moddal adnám, volt anno ilyen autóm IRL ( Tipo volt nem a pickup ), lehetne rá 2 bodykit, az egyik dobozos furgont csinálna belőle a másik meg Tipo-t.
 

Rudolfó

Újonc
2022. 07. 02.
0
3
V4 karakter
Rudolph Goldwin
Hola, Meglátásom szerint a "Fiat Ducato Double Cabine Pickup" elég reális lehetne hozzá de mint a Bobcat kicsi modelljéhez nem igazán passzolna, pedig jobban nézne ki és reálisabb lenne egy "Melós" kocsival utánfutót húzni. +Támogatom mind a 3 ötletet.
 

floatin

Pötyögtető
2019. 08. 25.
525
4 042
Pécs
V4 karakter
Remy Moussaoui
LV karakter
Tommasso Ferri
Hola, na csak azt ne
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: rokesz

Balidzs

Én ezt nembiom máááááááááááá
2021. 10. 02.
21
1 113
Székesfehérvár
V4 karakter
Chloe Crepin☄️
V2 karakter
Bailey Bubek
Őszintén ezek a modok helyet maradjon inkább a jelenlegi.Mit ne mondja szerintem ocsmányok.De azzal egyetértek, hogy kéne a waltonra meg a bobcatra valami új mod ami szép is.
 
  • Tetszik
Reactions: floatin

Babus

Újonc
2019. 05. 19.
12
35
Kazincbarcika
V4 karakter
Dennis Delbert
Nem ártana egy kis munkás autó frissítés mint a walton mint a bobcat, de sorolhatnám ide a rozsdás gépet is ami a szerveren található.
A modok nem rosszak nekem a duccato az ami bejött. (Személyes vélemény)
Ha nem is ezek de változás rájuk férne!
 

rokesz

adorkable
2021. 02. 09.
154
839
V4 karakter
todd hurley
LV karakter
tomas villacres
A három közül semelyiket sem tudom támogatni, úgy jó a bobcat ahogy van. Teljesen felesleges a szerveren megtalálható összes pick-up járgányt valami másra átmodolni. Meg aki nagyon munkásautó feeling-be akar lenni annak ott van a sprinter, farmra/autófényezésre teljesen jó.
 
  • Tetszik
Reactions: Babus és floatin

aMatt

Barangoló
Támogató
2019. 09. 02.
137
311
20
V4 karakter
lucio candreva
Szerintem is jó az alap SA-s Bobcat, viszont előállnék egy ötlettel.

Ha igazán szeretné valaki más formában látni, szerintem a Volkswagen Saveiro Summer (1997) még beleillik a játék atmoszférájába, személy szerint nekem még tetszik is. Vannak még hasonló gyöngyszemek, mint a VW Caddy Mk1;Rabbit Pickup. Szerintem ezek passzolhatnának a jelenlegi Bobcat helyére.

image.png
image.png

Egy kis gondolat: Tudom jól, hogy jelenleg is sok a német verda a szerveren, legutóbb is egy Volkswagen jött be, ezért nem feltétlen ez lenne a nyerő ötlet. Ha változatosságot akarunk vinni a palettába, akkor válogathatunk a japánok / amerikaiak közül is (példának okáért a Toyota Hillux). Ha lenne egy tippem, akkor azért van még mindig a gyári Bobcat bent, mivel a favágós melóhoz az kell, a fák pedig a platóhoz mérve vannak "megírva".
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.