Bmw X5 és BMW M5 F10 lecserélése, újragondolása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

buck

Újonc
2021. 04. 09.
20
39
22
V4 karakter
Bartosz_Kolodziejski
Vagy jöhetne rá esetleg valami, ami nem BMW, Mercedes vagy Audi.
Az F10 amúgy teljesen jó, szerintem.
 
  • Tetszik
Reactions: Csaszar00

benjmin13

Újonc
2019. 10. 09.
30
26
27
V4 karakter
Mike Kenway
Az X5 cserével én is egyet értek. Handling javításával pedig pláne mert bar meglehet oldani,hogy ne olyan könnyen boruljon de a pattogást mar nem annyira.
 
  • Tetszik
Reactions: Radi07 és makszi

Zlusty

Újonc
Támogató
2019. 12. 21.
57
425
V4 karakter
ilad-sahebi
LV karakter
ilad-sahebi
LV-s BMW M5 F10 átváltozás easter egg:
image.png
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Kiko.

Tamas0611

Barangoló
Támogató
2019. 05. 14.
83
161
V4 karakter
Luis Von Gonsales
Én adnám, ha az X5 helyére mondjuk bejönne az X6 vagy az X6M 2020 az új kinézetű, mindkettő jól néz ki szerintem vagy esetleg egy RSQ 8
Utobbit adom!
Viszont F10 szerint ugy jo ahogy van.
X5 meg valoban lehetne cseres mert eleg gagyi lett az uj frissites ota.... ( se body, se semmi)
Vagy a regi vissza mint a G65-nel.
 

z3rO//Akos

Barangoló
Támogató
2020. 11. 24.
141
299
19
LV karakter
ethan riley🤠🚓
F10-ben hiba nincs. X5.. háááát modelre szép lenne, de a felnije valami otromba sz*r, handlingről nem tudok beszélni.
 
  • Tetszik
Reactions: Stricimobil2100

Tamas0611

Barangoló
Támogató
2019. 05. 14.
83
161
V4 karakter
Luis Von Gonsales
Szerintem az F10 teljes mértékben jó ahogy van.
Viszont az X5-öst valóban át lehetne gondolni mert az előző modelhez képest a mostani nagyon nagy visszalépés.
 

Radi07

Újonc
2019. 08. 04.
65
188
V4 karakter
Kevin Hernandez
V2 karakter
Kádár Kevin
Az X5 most kapott új modellt, updatenél.
Lehet hogy kapott,viszont én a konkrét modell kicserélésére gondoltam egy újabb frissebb generációra,mondjuk a 2020-as Bmw X5-ösre,vagy ha esetleg egy modern másik márkájú Suvra,Audi Rsq8-ra például,vagy valamilyen Mercedes Suvra.És lehet hogy kapott új modot az X5, viszont szintén a legutóbbi hozzászolást tudom megerősiteni hogy az előző mod jobb volt szerintem,ez így alapból is visszalépés volt, variánst sem lehet rakni az új modra.De mint mondtam én nem a modok kidolgozására írtam az ötletet,hanem maga egy másik autó tipus új generációjának kicserélésére(ezt csak X5-ösre értem)vagy a jelenlegi X5,M5 generáció felfrissitésére,ami újabb ezeknél mivel már 2022-öt írunk.
 
Utoljára szerkesztve:

Radi07

Újonc
2019. 08. 04.
65
188
V4 karakter
Kevin Hernandez
V2 karakter
Kádár Kevin
Nem értek eggyet ezzel. Nem csak én szerintem volt jobb az előző,gondolok itt arra hogy variánsok eltűntek a kocsiról,semmi tuning lehetőség nincs a kocsin,ezzel az új felnivel meg főleg nem sportos.Az meg hogy kicsit lett változtatva a lámpa azt megértem hogy pozitívum,viszont ha az összképet nézzük akkor az előző az jobb volt. Illetve ha megnézed annyi történt hogy a 2010-2013-as Bmw X5 helyett a 2007-2010-es került bele,azért látsz rajt változást (műanyag lökösök elől,több nem festett elem,illetve más ködlámpa)
A mostani mod ami bekerült az a 2005-2010-es verzió,az előző a 2010-2013 gyártott volt hogy értsd.
Szóval igazából nem is javítás került az autó módra,hanem facelift váltás az előzőre,nekem személy szerint a 2010 utáni jobban is tetszik.
A beltér nem indok arra hogy jobb lett mivel ha lett kicsit is változtatva rajt nem az a lényeg,hiszen nem fp módban játszik a játékos java része. De szerintem minden kocsi meg lesz változtatva mind beltérre,illetve motortérre,szóval ezt sem értem.Annyi különbséggel hogy valamelyik kocsi megkapta már v4 elött az új rendszer miatt az új motorteret,valamelyik meg nem.
Szóval ha az összképpet nézzük akkor szerintem az előző jobb volt tuninglehetőség szempontjából és még vannak így páran,szóval nem értem mit látsz ezen viccesnek,hiszen vannak ezen a véleményen mások is.
Kidolgozottabb nem lett,csupán annyi történt hogy a 2005-2010-es verziója került bele,az előző is kidolgozott volt a belteret és a motorteret kihagyva.
Illetve minden kocsi modot ki lehet dolgozni rendesen. Szóval alapból sem erről szólt az ötlet,hanem az X5-ös részéről az hogy le legyen cserélve egy frissebb generációjára,vagy a Bmw márkából egy másik X-es modernebb Bmw-re pl:X6
Vagy esetleg egy másik márkájú modern Suv-ot is megnéznék a helyében.Szóval nem is értem hogy kanyarodtunk ide.
Az nem érv szerintem hogy maradjon ez a generáció mert ennek a modja kidolgozott szerinted,amit nem mindenki lát igy.Mivel egy másik típusból is lehet kidolgozottat csinálni,hiszen elég ügyesek a jelenlegi fejlesztők.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Tamas0611

iambarnee

vissza kettő, padló...
2022. 10. 06.
106
281
transylvania
www.bmw.com
V4 karakter
Yannick de Vries
személy szerint nekem az f10-el nincs bajom, a handlingnek viszont jó lenne pici újragondolás. x5 nekem személyesen sem kinézetre sem handlingre nem tetszik, én adnám ha kapna egy ráncfelvarrást, de a handling átgondolása jobban ráférne szerintem.
//telo//
 

flakon

Újonc
Támogató
2021. 12. 31.
22
31
V4 karakter
Ayden Velazquez
Sziasztok,
Sokat gondolkoztam, hogy megirjam ezt az ötletet, kíváncsi vagyok a véleményekre, próbálom röviden összefoglalni.

Szóval a Bmw x5-ösről és a Bmw m5 f10 lecseréléséről lenne szó.
Miért lenne szükséges?
Kezdjük a Bmw m5 f10-essel, már elég régóta bent van a szerveren, külsőleg ráférne egy frissítés, mivel 2022-as évet irunk és azóta van már 3 modellel újabb változat az f10-esnél. a 2021-es Bmw m5 F90 Cs-re gondoltam, ami jelenleg a v2-es szerveren van benne, egy darabig nem kéne hozzányúlni ha bekerülne, mivel eléggé korszerű modell, megállja a helyét későbbre is.
Illetve amit észrevettem ezen a jármű módon, hogy irányitásügyileg egész jó, viszont sajna csak 248 kmh a végsebessége, ami nem reális, ha azt rp-zzük hogy egy m5-ösről van szó.
Illetve a modelljének a motorfüstje középen van ha lemegy az állapota, de ezt gondolom észrevette más is.

Rátérve meg a Bmw x5-ösre, ott meg még jobban ki kell emeljem azt hogy a jelenlegi modell ami bent van a szerveren több mint 10 éves és kicsit elavultnak érzem mai generációhoz képest, szóval úgy gondolom hogy ráférne egy újítás. Az e70-es mod helyére egy Bmw X5 G05-ösre gondoltam X5M-es matricával, vagy ami a seemta v2-es szerverére bekerült nemrég, de igazából bármelyik Bmw X-es sorozata megteszi.
A handlingjára rátérve hallottam már pár embertől hogy borulos meg pattogos kocsi, természetesen ha kivitelezhető akkor örülnék ha javítva lenne.
Ha tetszik az ötlet akkor egy támogatom üzenettel fejezzed ki.
Az f10-el szerintem semmi baj nincs, max a füst problémát lehetne megoldani, de szerintem nem kell lecserélni azért mert már nem a legfrissebb modell, nem kell mindenből a legújabb modellnek bent lennie. Illetve azt nem nagyon értem, hogy mindenki miért csak a csúcsmodelleken gondolkozik (pl: m-es és amg modellek), elég illúzió romboló azt látni, hogy mindenhol csak a csúcsmodellek szaladgálnak, az f10-nél elég jó megoldás, hogy alapból egy sima 5-ös széria aztán ha szeretnéd akkor tudsz rá egy m-es külsőt rakni.
 
  • Tetszik
Reactions: Tamas0611
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.