Bmw X5 és BMW M5 F10 lecserélése, újragondolása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Radi07

Újonc
2019. 08. 04.
65
188
V4 karakter
Kevin Hernandez
V2 karakter
Kádár Kevin
Sziasztok,
Sokat gondolkoztam, hogy megirjam ezt az ötletet, kíváncsi vagyok a véleményekre, próbálom röviden összefoglalni.

Szóval a Bmw x5-ösről és a Bmw m5 f10 lecseréléséről lenne szó.
Miért lenne szükséges?
Kezdjük a Bmw m5 f10-essel, már elég régóta bent van a szerveren, külsőleg ráférne egy frissítés, mivel 2022-as évet irunk és azóta van már 3 modellel újabb változat az f10-esnél. a 2021-es Bmw m5 F90 Cs-re gondoltam, ami jelenleg a v2-es szerveren van benne, egy darabig nem kéne hozzányúlni ha bekerülne, mivel eléggé korszerű modell, megállja a helyét későbbre is.
Illetve amit észrevettem ezen a jármű módon, hogy irányitásügyileg egész jó, viszont sajna csak 248 kmh a végsebessége, ami nem reális, ha azt rp-zzük hogy egy m5-ösről van szó.
Illetve a modelljének a motorfüstje középen van ha lemegy az állapota, de ezt gondolom észrevette más is.

Rátérve meg a Bmw x5-ösre, ott meg még jobban ki kell emeljem azt hogy a jelenlegi modell ami bent van a szerveren több mint 10 éves és kicsit elavultnak érzem mai generációhoz képest, szóval úgy gondolom hogy ráférne egy újítás. Az e70-es mod helyére egy Bmw X5 G05-ösre gondoltam X5M-es matricával, vagy ami a seemta v2-es szerverére bekerült nemrég, de igazából bármelyik Bmw X-es sorozata megteszi.
A handlingjára rátérve hallottam már pár embertől hogy borulos meg pattogos kocsi, természetesen ha kivitelezhető akkor örülnék ha javítva lenne.
Ha tetszik az ötlet akkor egy támogatom üzenettel fejezzed ki.
 
Utoljára szerkesztve:

Radi07

Újonc
2019. 08. 04.
65
188
V4 karakter
Kevin Hernandez
V2 karakter
Kádár Kevin
Régi vas mindkettő, szerintem ráférne egy vérfrissítés az egész BMW palettára (főleg a hetesekre).
Hanyatt nem vágom magam egyiktől sem, inkább csak ilyen nagy klasszikusok mint olyan hű de jó autók

Én is kb így gondoltam, a modjukkal nincs különösebben baj mert kidolgozottak ha azt nézzük, viszont pár modellre ráférhetne egy széria frissítés mivel egy az hogy ha azt nézzük 10 vagy annál több éves generációról beszélünk és 2022-öt írunk már. Ha ranézünk pl az f10-esre akkor szépnek szép, de ha már odatesszük mellé frissebb generációt akkor már érezhetjük az elavultságot a 2 kocsi terén. Tehát attól még hogy tegyük fel kidolgozott külsőre pl az f10-es egy két hibáját eltekintve egy f90-es is lehetne az. És azért is írtam hogy ezekre a modokra csereljék ha egyáltalán lesz ilyen mert annak meg nem látom értelmét én legalábbis hogy új kocsiként kerüljön be és legyen bent 5 db bmw m5-ös generáció. Szóval a hiányzó alap jármű modokat nem kéne elpazarolni igyis sok bmw kocsi mod van a szerveren.

Edit: Pontositásképp ha valaki nem látta volna, erre az m5-ösre gondoltam:
 
Utoljára szerkesztve:

Csaszar00

Újonc
2022. 04. 25.
5
51
V4 karakter
Dean Thomas
Nem tudom honnan szültétek hogy ez e53, mert köze nincs hozzá



Szerintem jobb lett volna, ha F15 x5 raknak be a helyére, és a handlingjét megváltoztatják olyanra, mint lv-n a Jeep Grand Cherokeenak. Vagy esetleg egy x6-ot is megnéznék helyette.
Edit: az F10 egyébként kombi lesz v4-en én úgy láttam.
 

Jakee

🐌
2020. 07. 20.
567
1 312
V4 karakter
tyler.roach
F10el semmi gond nincsen modellileg, jó a kinézete, eléggé király kocsi. Handling lehetne jobb rajta azon kívül minden jó vele. X5nek is lehetne valami jobb, használhatóbb handling, esetleg egy modcserét is megerne valami királyra. Esetleg mint ami LVn van Grand Cherokee az atkerulhetne ide a helyére.
#Telo
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 013
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Szerintem teljesen felesleges már ezen vitázni . Nemsokára v4 és nem lesz nagyon probléma a kocsik cseréjével . Sok meglepetést fog hozni .
Van még idő bőven agyalni rajta szóval csak had pörögjenek a vélemények.

Biztosan nem azért jött ki a nyárindító update hogy utána 1-2 héttel rá jöjjön a V4, annak nem lenne semmi értelme
 
  • Vicces
Reactions: Csaszar00

Csaszar00

Újonc
2022. 04. 25.
5
51
V4 karakter
Dean Thomas
F10el semmi gond nincsen modellileg, jó a kinézete, eléggé király kocsi. Handling lehetne jobb rajta azon kívül minden jó vele. X5nek is lehetne valami jobb, használhatóbb handling, esetleg egy modcserét is megerne valami királyra. Esetleg mint ami LVn van Grand Cherokee az atkerulhetne ide a helyére.
#Telo
Ugyanezt írtam le az előbb az x5-el kapcsolatban.
Nincs koze hozza? Egyezik a ketto, merd mar a mostanihoz az E70et haver
Usa modelles is mashogy fog kinezni
Valami baj lehet a szemetekkel, nézzétek meg kicsit alaposabban.
 

encsibrancs

Újonc
2019. 06. 17.
42
803
22
V4 karakter
Tomy J Sayer
LV karakter
Tom Jonas
V2 karakter
Tom Jonas
Az X5 az E70 volt eddig is, és most is az, csak az update-tel lekerült róla a variáns ami az M-es lökösöket adta (ami kicsit érthetelen szerintem), valamint megkapa a gyári felnijét (ez is kicsit érdekes szerintem, legalább kérekmatricaként bent maradhatott volna a régi felni). Egyébként szerintem sincsen gond ezekkel a modellekkel, más modok jobban cserére értettek már.

G05 esélytelen hogy bekerüljön mivel nincs/ nem tudnak rá szép modot kidolgozni.
Community oldalon nem egy G05 mod van, szóval egyébként megoldható lenne gond nélkül.
 

Csaszar00

Újonc
2022. 04. 25.
5
51
V4 karakter
Dean Thomas
Király, végre valaki aki látja. Személy szerint nekem is érdekes ez egyébként, hogy így levettek róla mindent. Nem rossz most se, de nekem nem a kedvencem az e70, én nem bánnám, ha lecserélnék. Annyit remélek hogy a handling meglesz csinálva.
 
  • Tetszik
Reactions: encsibrancs
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.