Bíróság.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Szerintem is jó ötlet lehet. Támogatom.
 
  • Vicces
Reactions: Unu

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Volt pár embernél a Bíróság, nem is véletlenül lett kiszedve. Teljesen felesleges.
 
  • Tetszik
Reactions: Unu

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Régebben is bent volt senki se használta ki , mappolást meg kivették
 
  • Tetszik
Reactions: TheMelvin

bigmac

Írnok deák
2019. 01. 10.
633
3 522
V4 karakter
luigi palmiro
LV karakter
dwight gallagher
Vágod tegnap tolatva pörgött az egyik RS6-al valamelyik jóember határellenőrzéskor mindenki mellet a füvön. Nem tudtam hova tenni. Ki kellene szűrni a hasonló kollegákat a rendvédelemi frakciókból. Jó az ötleted.
 

Minato

Barangoló
2019. 01. 13.
129
64
24
Szigetszentmiklós
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Minato Marlowe
Ezen a pályán tanultam 4 éven át szakgimiben. Csak annyit tudnék ehhez hozzáfűzni, hogy IRL sem véletlen mondják hivatásnak és nem munkahelynek.
Lehet csak én vagyok ilyen. De én biztosan nem mennék egy olyan frakcióba amihez nincsen valamifajta fogalmam vaaagy érdeklődésem.
Ez a fejlesztés a megfelelő vezetővel/vezetőkkel akinek nem ismeretlen a polgár / büntetőjog. Annak aranyatérne a kezében. Illetve az sem lenne hátrányos dolog ha (szerintem) a szerveren tevékenykedő srácok/ lányok megismernék kicsit jobban kishazánk pontos törvényeit.
( legalábbis akik nem ismerik annyira ezeket a dolgokat.)
 
  • Tetszik
Reactions: Browniee

Neumann

Az év Legális Frakció leadere 2021-ben.
2019. 01. 09.
1 149
739
Sárospatak
V2 karakter
Neumann Jessica
Hali,
Hadd reagáljak pár mondatra amit írtál.


" Az a helyzet, hogy napi szinten ér olyan atrocitás a rendvédelemmel amit nem érzek jogosnak. "
Amennyiben olyan helyzet adódik, amit nem érzel jogosnak, nyugodtan keresheted a munkáltatóját vagy pedig a minisztériumot ezzel kapcsolatban.
Általában én intézem a rendvédelmi panaszokat, szóval fordulj hozzám, hogyha legközelebb nem érzed jogosnak az eljárást.


" PL: minden ganéra rámvernek RSZT.. "
Ha a játékban is így fogalmazol, akkor ne csodálkozzunk, hogy megkapod a tiszteletlenségért a csekket.

" Legutóbbi példa. Manusnak hívtam a rendőrt és nem uramnak. "
Megkérnélek arra, hogy ne Manusozd a rendőreimet, mert mi sem becézgetünk titeket.
Ide hozzá tenném azt is, hogy egy rendőrrel szemben úgy beszéljünk már, ahogy IRL is beszélnénk.
Én sem hívlak Felmosófának, te se hívj engem légy szíves Manusnak.


" GV miatt körözik az autómat. (gondatlan vezetés) Erre a reakció? "
Természetesen előfordulhat olyan eshetőség, amikor nem tudnak azonnal intézkedni a járőrök, viszont látták a rendszámodat amivel ezt a szabálysértést elkövetted, ilyenkor az autódra körözést tesznek ki, hogy a későbbiek folyamán elintézzék.
Mondok erre egy példát: A járőrök éppen egy gyilkost visznek be a fegyházba, de előttük valaki átment a piroson.
Nyilván nem fognak a gyilkossal félreállni, hanem rá rakják az autóra a körözést és később megkeresik vele.
Ha nem szeretnél ilyen körözéseket nagyon egyszerű a dolgod, vezess óvatosabban.


" átgurulok a délihatáron (még ráadásul lassan is) és egyből 4-5 autóból pattannak ki az emberek ordítva, hogy feküdjek a földre és egyből MP5-ökkel, sokkolókkal meg egyebekkel jönnek ahelyett, hogy félreállítanának, és elkezdenék az intézkedést. "
Kérlek téged, hogyha egy GV körözésért 4-5 "pattanak" ki az autóból és éles fegyvert fognak rád akkor fotózd le és küld el nekem, mint említettem, én intézem a panaszokat.

" Kérdezem én.. Ebben hol a realitás?:geek: Hol a logika és a jogszerű intézkedés?o_O "
Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy az intézkedések jogszerűek, logikusak illetve reálisak legyenek.
Néha mi is hibázunk, ilyenkor érdemes élni a panasz lehetőségével.
Viszont szeretném kiemelni, hogy nem az a célunk, hogy veletek kitoljunk, ti is játékosok vagytok mint mi.


" Mióta nincsen bent a bíróság amin panasszal lehet élni a jogtalan intézkedések ellen azóta azt veszem észre, hogy egyre nagyobb "gengszterek" a rendvédelmisek. "
Amióta nincs a bíróság, a minisztériumnál lehet panaszt tenni a jogtalan intézkedések ellen.
Ezt már leírtam, nem szeretném a mondatot ismételgetni.


" Mindenféle hangnemet megengednek maguknak. De ha ez visszafelé is irányul akkor egyből megy az undorítoskodás. "
Erre nem szeretnék reagálni, aki régebb óta van a szerveren és van tapasztalata ezekből, jól tudja mit gondolok erről.

Őszintén szólva, egy darab önkritika nincs a bejegyzésben, kizárólag a rendvédelem hibáztatása.
Mielőtt ezt az ötletet létrehoztad, utána kérdezhettél volna, hogy jelenleg kinél lehet panaszt tenni a rendvédelem dolgozóira.
Nyilván nem hagyjuk a rendvédelmet figyelem nélkül, így továbbra is arra kérlek, hogyha bármilyen panaszod van ezzel kapcsolatban, keress fel engem, vagy kollégáimat a minisztériumban.
Köszönöm.
 
Utoljára szerkesztve:

Tamasi

Pötyögtető
Tulajdonos
v2
2019. 01. 06.
427
1 046
a 10 évem alatt volt pár próbálkozás a bíroságra, ideig óráig nagyon jól működött, utána pedig szép lassan teljesen el lett hanyagolva.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.