Bíróság.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Minato

Barangoló
2019. 01. 13.
129
64
24
Szigetszentmiklós
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Minato Marlowe
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Amir Al Yassin >

Ötleted:
< Őszintén szólva (nagyon nagyon extán visszafogott modorral) kivan a mindenem a rendvédelemmel és a ticket orientált semmilyen RP-vel (nem minősíteni akarok. Mert többekkel találkoztam akik tudtak korrektek és jóarcok lenni. Az a helyzet, hogy napi szinten ér olyan atrocitás a rendvédelemmel amit nem érzek jogosnak. PL: minden ganéra rámvernek RSZT... Legutóbbi példa. Manusnak hívtam a rendőrt és nem uramnak.:geek: Azt hittem ott áll keresztbe a szemem amikor ez megtörtént. Még egy kis extra... GV miatt körözik az autómat. (gondatlan vezetés) Erre a reakció? átgurulok a délihatáron (még ráadásul lassan is) és egyből 4-5 autóból pattannak ki az emberek ordítva, hogy feküdjek a földre és egyből MP5-ökkel, sokkolókkal meg egyebekkel jönnek ahelyett, hogy félreállítanának, és elkezdenék az intézkedést. Kérdezem én.. Ebben hol a realitás?:geek: Hol a logika és a jogszerű intézkedés?o_O Mióta nincsen bent a bíróság amin panasszal lehet élni a jogtalan intézkedések ellen azóta azt veszem észre, hogy egyre nagyobb "gengszterek" a rendvédelmisek. Mindenféle hangnemet megengednek maguknak. De ha ez visszafelé is irányul akkor egyből megy az undorítoskodás.
Az lenne a topicom célja, hogy a bíróság kerüljön vissza a szerverre. Hátha visszaáll a szerverre a jogszerű és korrekt bánásmód IC.
Természetesen a bíróság egy teljesen független és egyedülálló szervezetként kellene visszakerüljön. (Mint annó nagyonrégen amikor Samu vezette. Akkor volt értelme is)

köszönöm szépen, hogy elolvastad az ötletemet!:) >


Megjegyzés:
< Remélem a rendvédelem nem fog egyből höbörögve leugatni. Ha elgondolkodtok (akikre a leírtak igazak) akkor rájöttök, hogy ez egy tényleges és óriás probléma a szerveren. >
 

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 344
11 391
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
Ha bajod van a rendvédelmi tagokkal, azt jelezd a leaderjük fele, ha pedig az egész frakcióval akkor meg nyiss PK-t.
Nem volt/Nincs/ Nagy valószínűséggel nem is lesz olyan ember, aki normálisan tudná vinni a frakciót úgy hogy értelme legyen, bent volt 1 évet és nagyon max. 2 hónapig ment, semmi értelme.
 

AdammegAz

Zöldfülű
2019. 08. 07.
173
277
22
Nyíregyháza
www.instagram.com
LV karakter
Suge Marow
V2 karakter
Kazuo Taoka🐉
Unu mindent leírt. Ami egyszer kikerült az okkal került ki, deaktív frakció volt. Jelenlegi minőségbe/tudás szerint nem lehetne normálisan vinni a frakciót. Sokan úgy vannak vele, hogy nem értenek hozzá, bonyolúlt számukra és megse próbálják inkább így. Nem bajlódnak az egésszel és egyszerűen elengedik.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Unu

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Nagyon is lenne értelme , attól pedig , hogy az eddigi leaderek nem tudták vezetni a frakciót nem azt jelenti , hogy nem is lehet vezetni.
Társ szerveren miért tudott működni jól? Érdekes...
Itt a frakció formációján kellene alakítani , személy szerint régebben gondoltam rá , hogy vissza kellene hozni meg is kérdeztem, annyi volt a válasz , majd meg lesz beszélve még, ha olyan ki lesz írva pályázhatóvá. Azóta nem történt semmi...
Olyan formában lehetne ennek értelme , ha egy tárgyalás nem szerveren történne , hanem pedig fórumon... Sokkal egyszerűbb mint , hogy egyszerre a szerveren legyen 10 ember fent akire vonatkozik a tárgyalás , fórumon mint egy "ic panaszkönyv" így tudnám egyszerűen kifejezni , egy mintát kitölt az illető , bíró ,ügyvédek stb hozzászólnak , kérdeznek stb , majd a bíró elbírálja a dolgot és kiszab valami büntetést.
Büntetésekre lehetne hasonló mint a BTK , kinek mire mennyi büntetés jár valamint mennyi kártérítés.
Régen v3 LV szerverén teljesen jól működött ez , és örömmel ügyvédkedtem ott majd későbbiekben bíróként végeztem ezt a dolgot.
Szerveren pedig elég ha van fent 3-4 ügyvéd , ha a vádlott ügyvédet akar fogadni , akkor a rendvédelem hívna ügyvédet a személynek vagy maga a vádlott hívja az ügyvédjét ha fogad sajátot , valamint szerveren elég lenne ha az adott frakció leader kiosztaná rendőrség segítségével a büntetést / kártérítést.
Szerintem kevesebb oktalan csekk kiosztás lenne , és nem tehetne meg bármit szinte a rendvédelmi tag , tisztelet a kivételnek természetesen.
Személyes példa nincs kedve a játékosnak képet , logot feltöltögetni , hogy elküldje a leadernek , mert inkább kifizeti azt a pár száz ezres csekket , ha pedig leadernek szól , lényegtelen mert kártérítést nem nagyon kap.
Személy szerint ilyen mikor a rendvédelmis autópálya kellős közepén igazoltat , ahol úgy el ütnék az út közepén azok akik 130km/h sebességgel közlekednek...

Szerintem lenne ennek értelme , ha valaki tud úgy frakciót vezetni , hogy külön kezelje az ismerősöket /ébarátokat és a frakciót. Azért nem vissza hozni mert valaki nem volt képes megfelelően vezetni , szerintem eléggé vicces , de ez csak az én véleményem.

Köszönöm annak aki elolvasta ezt és nem lapozott tovább mert számára ez "regény". További szép estét.
 

Kojo

Barangoló
2019. 01. 12.
135
188
V4 karakter
Kazim Tharek
Szép estét!

Mint rendvédelmis azért annyit mondanék, hogy amit te művelsz a szerveren az egy vicc, folyamatosan hergelsz minket mindenféle beszólással!
Főhadnagytól kaptad a Gondatlan vezetés csekket, ami teljes mértékben megfelelt.
RSZT pedig többször is végben ment! Körözött személyek elkapásánál állig felfegyverkezett emberek vesznek körül, de te oda jössz szájaskodni civilként...

Azt tanácsolom hogy a saját házad előtt söprögess! ;)
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: bigmac és Zacsii

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Ha bajod van a rendvédelmi tagokkal, azt jelezd a leaderjük fele, ha pedig az egész frakcióval akkor meg nyiss PK-t.
Nem volt/Nincs/ Nagy valószínűséggel nem is lesz olyan ember, aki normálisan tudná vinni a frakciót úgy hogy értelme legyen, bent volt 1 évet és nagyon max. 2 hónapig ment, semmi értelme.

Felesleges, ezeknek nincs következménye.

A legtöbb rendőr általános jogokkal nincs tisztába, azt hiszik azt tesznek amit akarnak. Az hab a tortán hogy büntetés nélkül a törzsőrmesterek Spazokkal, M4ekkel járkálnak, de ha egy bandásnál egy szerencsétlen Tec9 vag uzi van akkor már csattan a 180 perc, de egy járőrözéshez marhárra szükséges a katonai felszerelés, nemde? Mert hát mennyi kedve lenne a kadétnak ha mint pl IRL egy sokkolóval rohangálhatna csak? :D

Nem bíróság kell ide, ha egy nap meglehetne élni azt hogy az illegálnak szabadabb keze van mint a rendvédelemnek, nem hinnék a szememnek. Nem egy fotóm van/volt amit kitöröltem már, mert leaderknek feleslegesen küldöm el, meg se nézik, vagy csak mondják hogy "majd intézkedem" hogy gyorsan lekoptasson, de ha meg olyat csinál egy rendvédelmis tag amiért IRL másodpercek alatt repülne, arra meg hiába mondom hogy NonRP, úgysem lesz az.

Hiú ábránd hogy a leader ki fog rúgni bárkit is azért mert IC jogtalanul adott pénzt a frakciónak.
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: Zacsii és dr3X

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Pontosan , nem fogja saját tagját kirúgni mert valaki 1x szól , ha lenne egy független bíróság , aki kötelezné az adott személy kirúgását , lefokozását , akár pénzbüntetést szabna ki , illetve aki jogtalanul kapott büntetést stb , azt indíthatna egy kártérítési pert vagy hasonló , erre lenne teljesen jó a bíróság , a NonRP-re pedig annyi , hogy azért se kapsz NonRP aj-t ha pl nem megfelelően vezetsz pl szembe sávban közlekedsz , vagy hasonló mert arra az a válasz: rendvédelem azért van hogy ezt kiszűrje és ezért megfelelő büntetést adjon , ugyan ez a célja másik oldalról a bíróságnak.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Értem, és járőröző rendőrnél minek kell lennie Spaznk, M4nek, (MP5nek)? Mondtam, nem lehet az embernél Tec9, uzi, hanem csttan a 180. De akkor a járőröző rendvédelem (TEK-et is beleértve, ne adja be nekem senki hogy IRL a TEK járőröz és nagykalikkal járkál) miért engedheti ezt meg magának? Szerintem egy jobb rendszerben a rendvédelemnek kellene éreznie azt hogy megvan kötve a keze, és nem az illegálnak.
 

GT

Barangoló
2019. 09. 07.
114
527
V4 karakter
Gregorio Taranto
LV karakter
Greg Tomkins
V2 karakter
Glukhar Tarasov
Felesleges, ezeknek nincs következménye.

A legtöbb rendőr általános jogokkal nincs tisztába, azt hiszik azt tesznek amit akarnak. Az hab a tortán hogy büntetés nélkül a törzsőrmesterek Spazokkal, M4ekkel járkálnak, de ha egy bandásnál egy szerencsétlen Tec9 vag uzi van akkor már csattan a 180 perc, de egy járőrözéshez marhárra szükséges a katonai felszerelés, nemde? Mert hát mennyi kedve lenne a kadétnak ha mint pl IRL egy sokkolóval rohangálhatna csak? :D

Nem bíróság kell ide, ha egy nap meglehetne élni azt hogy az illegálnak szabadabb keze van mint a rendvédelemnek, nem hinnék a szememnek. Nem egy fotóm van/volt amit kitöröltem már, mert leaderknek feleslegesen küldöm el, meg se nézik, vagy csak mondják hogy "majd intézkedem" hogy gyorsan lekoptasson, de ha meg olyat csinál egy rendvédelmis tag amiért IRL másodpercek alatt repülne, arra meg hiába mondom hogy NonRP, úgysem lesz az.

Hiú ábránd hogy a leader ki fog rúgni bárkit is azért mert IC jogtalanul adott pénzt a frakciónak.
Na ez az. Egy szerencsétlen gettós bandásnál nem lapulhat meg egy colt se, de az ORFK/NAV törzsőrmester szaladozhat m4-el. Ha egy "gengszternél", de konkrétan senkinél engedély nélkül semmiféle fegyver nem lehet mi indokolja hogy egy járőrszolgálatot ellátó közrendőrnél m4 legyen? Ez nem indokolatlan fegyverviselés? Ideje lenne törölni az indokolatlan fegyverviselés szabályzatot mert ez így ilyen formában rohadt irreális és nevetséges. Ha egy közrendőr hordhat magánál m4-et akkor had tartson magánál akárki akármilyen fegyvert és még talán el is fogadom az egész helyzetet.
 

Zacsii

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
312
197
Budapest XI
LV karakter
zaynab al rashid
V2 karakter
kenubun u'pucu
Értem, és járőröző rendőrnél minek kell lennie Spaznk, M4nek, (MP5nek)? Mondtam, nem lehet az embernél Tec9, uzi, hanem csttan a 180. De akkor a járőröző rendvédelem (TEK-et is beleértve, ne adja be nekem senki hogy IRL a TEK járőröz és nagykalikkal járkál) miért engedheti ezt meg magának? Szerintem egy jobb rendszerben a rendvédelemnek kellene éreznie azt hogy megvan kötve a keze, és nem az illegálnak.
Akkor megragadnám ezt az alkalmat és leírnám az egyik okát, hogy miért is van megengedve ez a legtöbb frakciónak. A szerveren nagyon megugrott a bűnözés, lövöldözés stb, de gondolom jól tudod. Kijelölném a Pirut e felől, ahol szinte minden nap volt valamiféle RP melyben nem egy rendőr halt bele.. Szerintem ez egy tökéletes válasz volt a kérdésedre és ez csak az egyik ok volt amiatt is. Ezt ne úgy vedd, hogy kifejezetten a Piru miatt, hanem a megugrott bűnözésnek köszönhetően.
Rácáfolnék az egyik állításodra. Amennyiben jártál Pest valamelyik környékén (Örs vezér tere, VIII. kerület és környéke, stb..) elég gyakran belefuthatsz KR-es rendőrbácsikba, melyek elég szépen felvannak fegyverkezve.
Nem kell feleslegesen hordani illegális fegyvereket és elkerülheted az alábbi incidenseket. ;)
 
Utoljára szerkesztve:

Minato

Barangoló
2019. 01. 13.
129
64
24
Szigetszentmiklós
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Minato Marlowe
Szép estét!

Mint rendvédelmis azért annyit mondanék, hogy amit te művelsz a szerveren az egy vicc, folyamatosan hergelsz minket mindenféle beszólással!
Főhadnagytól kaptad a Gondatlan vezetés csekket, ami teljes mértékben megfelelt.
RSZT pedig többször is végben ment! Körözött személyek elkapásánál állig felfegyverkezett emberek vesznek körül, de te oda jössz szájaskodni civilként...

Azt tanácsolom hogy a saját házad előtt söprögess! ;)
Ne is haragudj, de akkor felveszek egy hozzám közelebb álló stílust? Hergellek titeket? Nem... Van három autóm amit azért építettem, hogy drifteljek. Őszintén szólva pont teszek rátok egy nagy kábelt eslőtől az utolsóig. Beszólogatok? Nem... Csak ahogy viselkedik és ahogy beszél hozzám néhány “kedves” kollégád. Az természetesen felrobbantja az agyamat amit se IC se OOC nem tűrők el magammal szemben. Főleg amikor megállok viselkedek jópolgárként és már szarba vagyok nézve. Na az kiakasztó és ahogy mondtad “vicc”. Körözött személy... Okké? De könyörgöm. Egy garázda drifterre és egy gyilkosságot elkövető ember között csak tudtok különbséget tenni nem? Mert az egyik szabálysértési kategória (bizonyos szintig) a másik meg már azonnal egy bűncselekmény kategória amire azt mondom, hogy jogos lenne ez a felképés. Szájalás?? Kiszállok az autóból, hogy megkérdezzem mit tettem. A kezemet is fel tettem. De csak a bind vágta szét a chatet és az út kellős közepén kezdenek el “intézkedni”. Hát nemár.... De tényleg... Ezt ne akarjuk már eladni hitelesnek mert megkaparom magamat. És igen... Pont ezekre a csábos esetekre lenne tökéletes a bíróság.
Mini edit; újra olvastam a HSZ-edet. Nem is egy esetről beszélünk. További szép estet neked!?✌?
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Babo

Kojo

Barangoló
2019. 01. 12.
135
188
V4 karakter
Kazim Tharek
Amíg a frakció társaiknak olyan dolgokat írsz hogy 1 óra kamat és visszajön a ticket, erre csak gratulálni szeretnèk!
Kicsit tudatosítsd magadban hogy ez egy rp szerver és egy fegyveres "akció" közepette nem mèsz oda trágár szavakkal illetni minket!
Ha annyira nagy versenyző vagy és nagyszájú akkor viseld a következményeket, vagy változtatni kéne a stíluson.. ?
 

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Na srácok. Az IC dolgokat ne hozzuk át fórumra, mivel ez nem egy vita topic. A stíluson meg mind a két fél változtasson( @Stegoo @Amir Al Yassin )
Továbbiakban nem szeretnék ez miatt hozzászólni a topichoz, mert akkor már osztom a figyut. A többit meg privátba intézzétek egymást TISZTELVE, nem pedig stílussal. Köszönöm.
 

Vitos

Barangoló
2020. 05. 15.
75
103
Németország, Baden-Wüttemberg
V4 karakter
Lulo Blasio
LV karakter
Lia Hicks
V2 karakter
Vito L Hicks
Tiszteletem Uraim!
"PL: minden ganéra rámvernek RSZT... Legutóbbi példa. Manusnak hívtam a rendőrt és nem uramnak."
Mivel IRL-re épült a See MTA, ezért a realitását betartván nem értem milyen "IC" embernek gondolja ön magát, hogy egy hivatali személyt "Manus-nak" szólít. Természetessen IRL és IC is egy hivatali személyel szemben a tisztelet az első dolog, a második dolog pedig az utasítások betartása. IRL sem szólítana egy hivatali személyt "Manus-nak".
Még egy kis extra... GV miatt körözik az autómat. (gondatlan vezetés) Erre a reakció? átgurulok a délihatáron (még ráadásul lassan is) és egyből 4-5 autóból pattannak ki az emberek ordítva, hogy feküdjek a földre és egyből MP5-ökkel, sokkolókkal meg egyebekkel jönnek ahelyett, hogy félreállítanának, és elkezdenék az intézkedést.
Gondolom én, hogy videó erről az esetről nem készült, ha esetleg készült akkor egy Leadert keressen fel az ügy kapcsán, és higgyen nekem ők igenis intézkedni fognak, mivel tudják mit csinálnak, és azok az emberek igenis tudnak Frakciót vezetni.
Frakció Leaderek: @Neumann , @Kontyi , @Froszt , @Steg Jessica .
Őket szerintem nyugottan felkeresheti ilyen ügyekkel, mivel mindíg tudnak az emberekre időt szánni, és a problémát mihamarabb orvosolni.

"Az lenne a topicom célja, hogy a bíróság kerüljön vissza a szerverre. Hátha visszaáll a szerverre a jogszerű és korrekt bánásmód IC. "
Manapság már RP alól kilépnek a játékosok, nemhogy egy bírósági dolgot halgassanak végig. Az meg, hogy fórumon legyen vezetve a bírálás, meg a panasztétel, abból csak a röhögő reakciók lennének.
Azt valjuk be(kinek nem inge ne vegye magára), hogy mondjuk egy régebbi ügyről megjegyezték az IC neved, és feltételezik azt, hogy van nállad fegyver, vagy múltkor is, hogy reagáltál arra, hogy elő szerettek volna állítani. Ezt természetessen bizonyítani nem tudod, és nem bírod, hogy kinek mi jár a fejében egy adott szituációban.
Tételezzük fel, hogy engem elkaptak tegnap reggel miután 4 hivatali személyt megöltem, majd én is meghaltam. Erre rá ma reggel igazoltatnak, én megállok, kiszállok, viszont ha ott van a személy akit tegnap megöltem, az inkább kicsit hátul marad és az újját az "1-es" gombra helyezi, hogy a sokkolót elő tudja venni időben.
"Addig jár a korsó a kútra, amíg el nem törik"
Üdv BigLu
 
  • Tetszik
Reactions: Zacsii

GT

Barangoló
2019. 09. 07.
114
527
V4 karakter
Gregorio Taranto
LV karakter
Greg Tomkins
V2 karakter
Glukhar Tarasov
Amennyiben jártál Pest valamelyik környékén (Örs vezér tere, VIII. kerület és környéke, stb..) elég gyakran belefuthatsz KR-es rendőrbácsikba, melyek elég szépen felvannak fegyverkezve.
Igen ám csak a nyolckerben nem tudhatja a szépen felszerelt KR-es rendőr hogy mibe fog belebotlani mert ott nincs indokolatlan fegyverviselés, ellenben a szerverrel ahol normál körülmények között nem lehet nálad semmi.
 
  • Tetszik
Reactions: Bazsi12

Zacsii

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
312
197
Budapest XI
LV karakter
zaynab al rashid
V2 karakter
kenubun u'pucu
Ugyan így voltunk Ganton környékével is. ?
 
  • Vicces
Reactions: Hosi

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 344
11 391
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
Egyik kutya, másik eb...

Most mehetnek itt a cicaharcok arról hogy most egy bandásnál nem lehet fegyver mert indokolatlan fegyver viselés, RL pedig van náluk.
Ennek az ellentétje meg hogy mit keres egy sima Őrmesternél MP5 hol ott RL egy pisztoly van náluk.
Mindegy, ebbe ne menjünk bele.
Egy, nem ide tartozik ez a dolog, ergó semmi köze a témához. - Kettő, majd ha a vezetőség máshogy látja a dolgokat, akkor reméljük lesz változás.

@Stegoo @Amir Al Yassin
Senki sem kíváncsi szerintem arra, hogy melyikőtök-melyikőtöket hibáztatja, beszéljétek meg privátban. - Örüljetek annak hogy KayM-nek jó szíve van.

Az hogy toljátok oda-vissza a savazást, még mindig nem jelenti az hogy a szervernek szüksége legyen a Bíróságra, mint aktív frakció.

Visszatérve Buba, nem hiszem el hogy lennének olyan emberek, akik a jogszabályokat, esetleg egy teljes tárgyallást végig tudnának vinni, pár ember kivételével, tudjuk hogy mi folyik a szerveren, erről ennyit.
 

Neumann

Az év Legális Frakció leadere 2021-ben.
2019. 01. 09.
1 149
739
Sárospatak
V2 karakter
Neumann Jessica
Kedves Amir és Hosi,

Amennyiben bármilyen problémátok/gondotok van a rendőrséggel vagy annak működésével, kérlek keressetek fel engem TS3-on.

Köszöntem!
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Nos lettetek mindketten figyelmeztetve , ha még 1x felhozzátok az IC ügyes dolgokat , amely kettőtök vitája akkor megkapjátok érte az ajándék büntető pontokat. Ez a téma nem arról szól , hogy az indokolatlan fegyverviselést és a szerveren levő rendvédelem<-> illegálos problémákat tárgyaljuk. A saját ügyeteket pedig rendezzétek privát üzenetben , ts-en vagy hasonló. Remélem ez érthető mindenki számára , több figyelmeztetés nem lesz. További szép napot!
 
  • Tetszik
Reactions: JaydenV2

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Sok esetben jól jönne a bíróság. Egy normális leader kezében aki fordítana is rá időt, életképes dolog lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: Buba
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.