Bingo Reece jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bingo

Újonc
2024. 05. 22.
2
1
V4 karakter
Bingo Reece
omszfhfejlec4.png


Jelentkezési lap

OOC rész


Hogy hívnak?
- Márk -

Hány éves vagy?
- 16-

Mellékeld a jelenlegi játszott percedet szinttel együtt!
-https://imgur.com/a/dUmmiqB-

Milyen frakciókban voltál eddig, miért távoztál?
-Nem voltam még. -

Voltál-e már adminjailben?
- Nem voltam. -

Voltál-e már bannolva?
- Nem voltam. -

Mellékelj képet az UCP-d büntetés rovatáról!
-https://imgur.com/VEBcSdB-

Miért szeretnél ide csatlakozni? (Min. 5 teljes összefüggő mondat!)
-Az utóbbi időben sokat voltam korházban a szívem miatt, és nagyon megkedveltem mint hivatást, és szivesen kiprobálnám magam benne.
Illetőlegesen édesapukámnak is van ápolói végzettsége és tőle is tanultam 1-2 dolgot.
Eddig nézelődtem milyen frakcióba csatlakozzak majd ezután bármikor találkoztam mentőssel mindig segítőkészek voltak így hát jogosan feltételezem hogy családias a légkör.
Szeretem ha nem unalmas egy adott frakció és biztos vagyok benne hogy az omsz nem lenne az.
Szeretem a részletes RP szituációkat ami itt meg van. -


Mutatkozz be pár mondatban! (Min. 10 teljes összefüggő mondat!
-
Márk vagyok 16 éves.
Rendkívül kicsi korom óta motorozom ami nálam már az évek alatt szerelemmé vált. Hétvégéken egyszer délelőtt le szoktunk menni páran horgászni. elég sokat beszélek szokták is mondani hogy hiperaktív vagyok. Nyugodt ember vagyok nehéz felidegesíteni. Szívproblémák miatt abba kellett hagynom a tanulmányaimat. Azonban szeretném őket majd a közeljövőben folytatni, Mint ápoló. Szeretem a 90s hip hoppot. Azon belül is a West side-ot preferálom mint zeneileg mint emberileg. Jelenleg dolgozok, lifteket restaurálunk.
-


Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani?
-4 +-1-2 óra. -

Rendelkezel TS3-al és mikrofonnal?
- Rendelkezem. -


IC rész

Jelentkező neve:
- Bingo Reece -

Születési helye, ideje:
- Los Santos hospital 1999 06 16 -

Állandó bejelentett lakcíme:
- san fierro paradiso.55 -

Legmagasabb iskolai végzettsége, szakképesítése:
- Érettségi, ápoló -

Önéletrajz: (Min. 10 teljes összefüggő mondat!)
- Los Santos hospitalban születtem. 1999 06 16-án. Sikerült leéretségiztem mint ápoló. Las Venturas városábol jöttem szerencsét próbálni. A repülőgépem idefele jövet lezuhant turbulencia miatt én voltam az egyedüli túlélő. Dolgoztam fényzőműhelyben. Dolgoztam állatgondozásban. Emellett dolgoztam áruszállítóként. Jelenleg pedig mint bányász keresem a kenyerem. Büntetlen az előéletem. -


Egészségügyi teszt

Írja le az ABCDE vizsgálat lépéseit:
- A: légút B:lélegzés C: keringés D: neurológiai funkciói az embernek E: szabad szemmel látható sérülések -

Sorolja fel milyen mentőegység típusokat ismer:
- rohamkcsoi,vizi egység, légi egység, esetkocsi -

Nevezzen meg 10 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszerelésének része:
- szike, ékg, vércukorszint mérő, vérnyomás mérő, steril kötszerek, hordágy, gyógyszerek, kézi lélegeztető, lámpa a pupilla vizsgálata miatt gipsz, fertőtlenítő

Szomszédja a kertben kaszával füvet vág. Hatalmas ordításra figyel fel, a szomszédba átnézve látja hogy a kasza a földön van, a szomszéd pedig a nyakát két kézzel fogja, a szomszéd nyakából dől a vér, mit tesz?
- valószinuleg artériás vérzése van megkérem hogy maradjon nyugodt, elkezdem tárcsázni a 112 közben beszaladok a házba egy steril kötszerért amivel nyomókötést végzek rajta és folyamatosan beszélek hozzá probálom nyugtatni ameddig nem érkeznek ki a mentők ott tartom a kezem. -

Utcán közlekedve hajléktalan kinézetű hölgyet vesz észre a földön arccal a föld felé feküdve, mit tesz?
- odamegyek hozzá és szolitgatom ha nem reagál megvizsgálom hogy mozditható e ha igern hátára forditom és megvizsgálom lélegzik e majd megnézem van e pulzusa utána megnézem a pupillája reagál e közben már hivom a mentőekt hogy nincs eszméleténél bemondom a hölgy nagyábollagos korát és megprobálom felkelteni. -

Munkahelyén a főnöke arcán eltérést vél felfedezni, főnöke szédülésre panaszkodik, mosolyogni nem tud. Jobb oldalát zsibbadtnak panaszolja, jobb karját megemelni nem tudja, beszéde érthetetlenné kezd vállni, mit tesz?
- Megkérem hogy üljön le hivom a 112 viszek neki egy pohár vizet madj nyugatom közben megvizsgálom -

Karácsonyi ebédnél a szomszéd gyereke rohán át önhöz mert az édesanyja félrenyelt és fulldoklik. A szomszédba érve az édesanyát már a földön fekve találja, látszólag nincsen légzése, mit tesz?
- kmegprobálok lenyulni a törkán akadt falatért ha eltávolitottam megkezdem a mesterséges ujraélesztést és tárcsázom a 112 -


omszzarlec.png

hivatas2.png
 
  • Vicces
Reactions: TamasDziadek

Liko

Los Blancos🤍 Qué Honor
2019. 11. 30.
672
603
22
Bicske
V4 karakter
🤍Dr. Lucas Rauschenberg
Tisztelt Bingo Reece!

Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága megkapta és feldolgozás alá helyezte.
Értesítjük, hogy jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága elutasította, szíves megértését kérjük.
((Nyílt honvédség jelentkezési lap mellett, újabb jelentkezési lapot nyitni, hát ha valamelyik lapodat elfogadják, sajnos nálunk ez nem így megy. ))

Üdvözlettel:
Dr. Lucas Rauschenberg
Igazgatóhelyettes

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.