Betsy Pearce Jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nyil

Újonc
2020. 09. 14.
21
16
Esztergom
V4 karakter
Betsy Pearce
LV karakter
Ihan Paco Blancas

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- Most vagyok a huszonhetedik életévemben
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- Biztos vagyok benne, hogy tíz éve főleg a legelső seemta szerveren kezdtem a pályafutásomat.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
-
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
-
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
-
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Nem írtam!
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
-


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- LV-n voltam. DEPUTY SHERIFF Októbertől januárig a frakcióban voltam, és elmentem, mert nem szerettem a közösséget, a csapat nem volt összehangolt, így ott hagytam őket. Rustin Hart névvel voltam bent a frakcióban. 2021-ben három-négy hónapig voltam a frakcióban, nem tudom pontosan, és onnantól jelentkeztem át ide a Nyomozó Irodához! 2021.04.09.Nem tudom pontosan mi történt ott, a papírt elfogadták, de nem voltam teljesen felkészülve mindenre, magára a feladatra, és besokalltam az egésztől.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Nincsenek eredményeim.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Alapvetően szeretek órákon át figyelni valakit, lefotózni, megfigyelni a többi napi rutinját, kivel van a kapcsolata, kik az ismerősei, és lassan lépésről lépésre felépítek egy szálat. Iszonyatosan sok YouTube-videót nézek, alapvetően az ilyen nyomozókról és a munkájukról. Tudom, hogy a nyomozóknak több ága van, a tetthely, az ujjlenyomat, a DNS-vizsgálat, akkor teljesen elmerülhetek benne, mint egy filmben. Alapvetően szeretek RP-t csinálni, de amikor teljesen szabadon engedhetem magam, vagy ha beleesnek valamibe, ahol beépülök egy rivális szervezetbe, és megfigyelem az életüket, akkor átveszem az ő stílusuk szokásait, hogy ne bukjak el. Vagy akár egy olyan szekta felkutatása, ahol teljesen absztrakt figurák vannak, hogy megismerjem magának az embernek a természetét, hogyan viselkednek egy-egy szituációban a kihallgatás során. Nagyon szeretem a szálakat elnyújtani RP-ben.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Biztos vagyok benne, hogy fent tudok maradni egy-két-három órát, ebben biztos vagyok.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Nem vagyok jelenleg egy frakcióban sem.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- -


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Betsy Pearce
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
Jefferson Motel Lakcím, +38-76-463-6880 Telefonszám, PCcsaj@seemail.com Email cím
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Igen, dolgoztam a rendőrségen, sokat járőröztem és sétáltam az utcákon, sok embert ismertem meg, de valahogy nem volt közel a szívemhez, amikor az egyenruhát viseltem. Jobban szerettem dolgozni inkognitóban, figyeltem a kollégáim és az ismerőseim szokásait. Ki kicsoda az ismerős köreit. Három évig dolgoztam a rendőrségen, azért távoztam, mert unalmassá váltak a hétköznapok, és azért is változtattam, hogy kipróbálom magam nyomozóként is, a kettő teljesen más világ. Őrmester voltam, és törzsőrmesteri rangra emelkedtem.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Mint már említettem, a nyomozók élete egy teljesen más világ. Szeretek új embereket megismerni és kapcsolatokat kialakítani bizonyos ügyfelekkel, akik segítségemre lehetnek egy-egy információért cserébe. Főleg, ha valaki ismer és ismeri az illetőt, akkor ha több információnk van, akkor egy lépéssel előrébb járunk. Alapvetően szeretem nem elsietni a dolgokat, megismerni az embert, feltérképezni a jellemét, a szokásait, a napi rutinjait, kivel van nap mint nap kapcsolatban. Alapvetően nőként nagyon szeretek ismerkedni, kapcsolatokat építeni, barátkozni, de persze bizonyos keretek között. bizonyítékokat gyűjteni a helyszínen vagy bármi mást, ami előre mozdítja a munkánkat.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Többféle szakasza van, az egésznek több szektora van. Ott van az első ember is, aki megfigyel bizonyos embereket, információkat gyűjt és fényképeket készít bizonyítékként. Vannak igazságügyi technikusok, akik például szövetmintát vesznek egy ruhadarabból, és több információt kapnak arról, hogy ki volt az illető, így megtudhatják, ki halt meg egy lövöldözés során. A laborban több vizsgálatot is végeznek azok, akik munkakörükben ezzel foglalkoznak. Vannak, akik számítógépeket használnak a sötét weben illegális eladók felkutatására. Ott vannak a kommandósok, a bevetési egységek, akik les közben kimennek, ha valakit likvidálni, elkapni kell. Egyelőre ennyi van, de tudom, hogy sok más típus is van, amelyeknek más a feladata.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Ami a fejemben jár, azt mondom a számon, ami a szívemen van. Mindenkivel tudok együtt dolgozni, tudok ötleteket adni, gyorsan tanulok, gyorsan fejlődők. Egy akció vagy buktatás során biztos vagyok benne, hogy a legjobb szerepemet ki tudom hozni az egészbe. csendes típus vagyok de rafkós. Jól tudom bemutatni magam, és úgy érzem, alkalmas vagyok erre a pozícióra. Jól tudok improvizálni! Mindenkivel tudok dolgozni, és szeretek új embereket megismerni. barátságos vagyok, jófej
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Most az jön a képbe, hogy beépültünk egy szervezetbe, legyen az maffia vagy banda, és ott soha nem szabad kiesni a szerepünkből, bármi is legyen, nem szabad felfedni magunkat. Nyilvánvaló, hogy a kommunikáció nagyon fontos a bizalom elnyeréséhez és a szerepünk megtartásához. Legyen több tartalék tervünk arra az esetre, ha valami rosszul sülne el, de mindig legyen egy B-terv. A központtal, ha tehetjük, mindig tartsuk a kapcsolatot. Mindig legyen több telefonunk eldobható kiszerelésben, ha az alanyaink gyanút fognának bennünk. Nem akarunk meghalni, az életünk forog kockán, ezért mindig készítsünk egy B tervet. Mindig figyeljük a fontos személyt, de természetesen mindig törekedjünk videófelvételek készítésére, képek készítésére és a központba történő eljuttatására akár e-mailben, akár más módon. És legyen minél több bizonyíték! Ne legyünk türelmetlenek és ne rohanjunk, ez sosem vezet jó útra. A megfelelő pillanatban, ha tényleg ott a pillanat, csapjunk le rájuk. Még az árulkodó jelekre is figyeljünk, mert ezek is előre lendítik egész menekülésünket.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Betsy Pearce.
 

Mich

Carpe diem
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 12.
2 968
1 470
28
Berettyóújfalu
V4 karakter
Michael Cortez
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti hogy a személyes meghallgatásra továbbjutott.
Meghallgatás időpontja a
Meghallgatási időpontoknál lesz publikálva!

Tisztelettel: Michael Cortez r. vezérezredes!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.