Bepal Konrov Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BEPÁL

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 14.
292
198
V2 karakter
Bepal Simon
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Bepal Konrov
Születési hely, idő: Los Santos Hospital 1987.03.06
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 0680/607-762
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Pallomino Creek 24. Street 179
Legmagasabb végzettsége: Rendészeti szakvégzettség, Egyetem
Eddigi munkahelyei:
★ See City Kormány [ Biztonsági őr ] ★
★ See City Bíróság [ Bíró ] ★
★Országos Rendőr-főkapitányság [ Főtörzsőrmeste★
★Terrorelhárítási Központ [ Őrmester ] ★
★ Nemzeti Nyomozó Iroda
[Túsztárgyaló, Kiképzőtiszt/parancsnok ] ★
★ See City Taxi [ Telephelyvezető ] ★
★ See City Car Service [ Vezető vontatós ] ★
★ Fix&Drive Service [ Betanító ] ★
★ Országos Mentőszolgálat [ Légi egységvezető ] ★
★ Katasztrófavédelem [ Főtörzsőrmester ] ★
★ Lorenz Family [ BIG Father ] ★
★ Badgers Guns Fegyverbolt [Hivatalos bolti eladój★
★Parkolás Felügyelet [Telephelyvezető] ★
See City Kormány NemzetvédelmiHivatal★
[Jelenleg]



Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 100 szóból kell álljon.))

Üdvözlöm.
Bepal Konrov a becsületes nevem,1987.03.06 Los Santos Hospital születtem és a mai napig Pallomino Creek 24. Street 179 szám alatt élek.
2000 ben végeztem el az általános iskolát Los Santosban, majd 2000-2005 ig a rendészeti középiskolába jelentkeztem ahol sikeres értségit és alapismeretet szereztem meg, 2005-2010-ig rendészeti főiskolán végeztem. Legelső gyakorlati, munka helyem See City kormányvolt ahol városőrként dolgoztam. majd onnan 2012 ben áthelyeztettem magamat az LSPD-hez és kezdtem igazán beleszeretni a szakma rejtelmeibe. Mjad Főtörzsőrmesterként lekellet szerelnem családi problémák miatt. Át költöztem San fierroba majd ott vállalkozóként folytattam a tevékenységeimet mint a mai napi. Utcán sétálva megláttam egy szórólapot mely vissza hozta nekem a régi idők szép emlékeit, vettem a bátorságot, jelentjezésemmel megpróbálok ismét az állomány tagja lenni.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Bepál
Mennyi idős vagy: 20 éves
Legmagasabb iskolai végzettséged: Középiskola
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 250.394 perc
Csatolj egy képet az UCP-ről: -
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: https://imgur.com/a/JEdcqXu
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért:
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: https://imgur.com/xSZkECi
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Szabálybetartó illemtudó tanult 35 éves fiatal férfi. Üzleti világból kilépett egyedülálló kissé makacs de gyorsan döntésképes aki egy szervezet hű tagja szeretne lenni. Nagyon sok időt töltött rendvédelmi szervezetben, hivatásának éli minden napjait, nem véletlen mai napig is tagja egy ilyen szervezetnek.
Miért pont rád essen a választásunk?
Ha egy adott frakcióban vagyok tag az online időm 80%-át biztosan az adott szervezetre, "Ha csinálunk valamit akkor csináljuk jól" gondolatot képviselem. Régebbi időkből volt szerencsém az állományban tag lenni. Ami nagyon is tetszett csak idő hiány miatt felkellet függesszem.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
idő hiány miatt felkellet függesszem.

Mutatkozz be nekünk! ((Legalább 150 szóból kell álljon.))
Sziasztok Bepálnak vagyok ismert a szerveren. Pál Martin a becsületes nevem 20 éves vagyok, Siófokon élek. Vendéglátói végeztem középiskolában, 5 évig családi tulajdonban lévő 3* hotelban dolgoztam főpincér helyettesként és még egyéb feladat köreim voltak vezető pozícióban így nem igen volt időm v2-n aktív lenni, Így felmondtam és találtam nyári szezonális Pub-ot és voltam felszolgáló. Csak hát egy jó idő után kezd monoton lenni egy bizonyos ponton átfordulsz egy olyan pontra hogy alszol/dolgozol mint egy mókuskerék. De hát aki ebben jártas nem nagyon kell bemutatni ezt az ágazatot. Most apukámnak dolgozok építőiparban ami egy kicsivel nyugatabb és itt van magánéletedé. Kisebb kihagyás után így vissza tudtam "térni" v2 szerverére ahol mai napig szeretek játszani. Igaz "Nagyon régi motorosnak számítok a szerveren mivel már 6 éve játszok, ezen idő alatt nagyon sok frakcióban megfordultam igen magas rangon végeztem. Most hirdetést láttam kedvet kaptam ismét Rendőrséghez csatlakozni és remélem sikerülni is fog. Köszönöm szépen hogy időt szakítottál a lapom elolvasásával.
 
  • Tetszik
Reactions: Ezioo

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Bepal Konrov!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.02.21 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.02.21 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Itlétedről bármilyen kézenfogható bizonyítékot ha tudsz, hozz magaddal mivel nem találtunk rólad visszamenőleg semmit.


OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.