Benjamin Gilson r. zászlós heti jelentései [08.12 - 08.18]

gilson

Aktív fórumozó
2020. 07. 15.
233
297
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
SIERRA-02
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Jack Mikaelson Zászlós
Wells Adam Törzsőrmester
Anastasia Klara Svetlana Törzsőrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Trust Lee
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-08-12
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
54 § Hatóság félrevezetése
84.1 § Fegyveralkatrész - Birtoklása
Az intézkedés részletes leírása:
SIERRA-02-es egységben tevékenykedtem egyedüli megbízottként amikoris Whetstone területén teljesítettem járőrszolgálatot. Ekkor egy narancssárga színű Audi A3 Mk2 típusú gépjármű áthajtott a STOP táblán, levágta a kanyart. Azonnal utána indultam hármas kódban hogy igazoltatás alá vonjam. Rádiózás után megkezdtem az intézkedést, viszont Trust Lee Úr állítása szerint most csináltatta a műszaki adatlapot, miközben az Áprilisi hónapban lett kiállítva az. Győzködött hogy Ő most csináltatta, szervíz számlán sem szerepelt a Műszaki adatlap. Csomagtér ellenőrzése közben nagyon sok fegyveralkatrészt találtam ezért vételeztem egy elérhető egységet, ADAM-223-mas egység segédkezett. Megkértem hogy szálljon ki Trust Lee Úr és tegye hátra a kezeit, előállítom Hatóság félrevezetése és Illegális fegyveralkatrész birtoklása végett. Az eljárás során együttműködő volt az előállított személy ezáltal a letöltési büntetőidejéből 40% enyhítést kapott. ADAM-223-mas egység beszállította a Dillimorei kirendeltségre aholis megkezdtük a kihallgatást.Trust Lee Úr jogaival tisztában volt, nem kívánt élni semelyikkel sem. A kihallgatás végén az illegális fegyveralkatrészeket a megfelelő helyen leadtuk. 87 nap letöltendő börtönbüntetést illetve 104.000 dolláros pénzbírságott kapott. Óvadékra kapott lehetőséget, büntetését 2024/08/12 napi dátumnak a délutáni óráiban megkezdte.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$104,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
87 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(1 darab) Tár (Colt-45, Glock-17)
(1 darab) Ravasz és tok (Remington 870)
(1 darab) Cső (M14)
(1 darab) Tus (M14)
(1 darab) Elsütőszerkezet és tus (AK-47)
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$25,000

Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 

gilson

Aktív fórumozó
2020. 07. 15.
233
297
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
ALPHA-03
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Jack Mikaelson Zászlós

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Inocencio Roque
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-08-12
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
113.2 § Gyilkosság - Emberölési kísérlet hivatalos személlyel szemben
82.3 § Illegális fegyver birtoklás - Egyéb fegyver
80.1 § Illegális töltény birtoklás - 9x19mm, .45 ACP töltény
85.1 § Kábítószer birtoklás - Kis tétel (1-5 gramm / darab)
Az intézkedés részletes leírása:
ALPHA-03-mas egységben tevékenykedtem Jack Mikaelson rendőr zászlóssal amikoris Angel Pine területén teljesítettünk készenléti járőrszolgálatot. Ekkor egy piros Porsche 911 Turbo S típusú gépjármű érkezett az erdőbe nagy sebességgel, amikor meglátott minket azonnal kiszállt és detektorozni kezdett. Lekérdeztük a gépjármű forgalmi rendszámát, a tulajdonosnak, Inocencio Roque Úrnak nagyon súlyos priuszai voltak. Elhatároztuk hogy átnézzük az illető ruházatát mivel nagyon érdekesen parkolt le amint meglátott minket. Megközelítettük a detektorozó személyt, kértünk tőle egy Személyazonosító Igazolványt, Ő volt az emberünk. Megkértük hogy tegye a szolgálati gépjárműre a kezeit, ellenőrizzük a ruházatát, ekkor nyúlt a TEC-9-es fegyveréért, tűzpárbaj alakult ki. Jack Mikaelson rendőr zászlós sikeresen eltalálta Inocencio Roque Úrnak mindkettő lábát, földre rogyott. Azonnal szanitécért vételeztünk, Axel a Terrorelhárítástól segédkezett. Mielőtt megérkezett volna a szanitéc és ellátta a sérüléseit, elkoboztam a földön fekvő Úrtól az illegális, nem oda illő dolgokat. Bilincseltük a célszemélyt majd beültettük a szolgálati gépjármű hátsó ülésére. Beszállítottuk a Dillimorei kirendeltségre aholis megkezdtük a kihallgatást. Inocencio Roque Úr jogaival tisztában volt, nem kívánt élni semelyikkel sem. A kihallgatás végén az illegális tárgyakat a megfelelő helyen leadtuk. 265 nap letöltendő börtönbüntetést illetve 300.000 dolláros pénzbírságott kapott. Óvadékra nem kapott lehetőséget, büntetését 2024/08/12 napi dátumnak a délutáni óráiban megkezdte.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$300,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
265 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(3 darab) Kokain
(1 darab) TEC9
(109 darab) 9x19mm
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$34,680

Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 

gilson

Aktív fórumozó
2020. 07. 15.
233
297
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
ALPHA-03
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Jack Mikaelson Zászlós
Lorenzo Justin Főtörzsőrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Crew Carmello
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-08-12
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
82.2 § Illegális fegyver birtoklás - Engedélyköteles fegyverek
Az intézkedés részletes leírása:
ALPHA-03-mas egységben tevékenykedtem Jack Mikaelson rendőr zászlóssal illetve Lorenzo Justin rendőr főtörzsőrmesterrel amikoris Commerce területén teljesítettünk készenléti járőrszolgálatot. Ekkor érkezett egy SMS a telefonomon miszerint egy fegyveres tartózkodik Los Santos fegyverboltja előtt. Azonnal reagáltunk hármas kódban az üzenetre, ekkor találtuk Crew Carmello Úrat a fegyverbolt előtt, fegyverrel az oldalán. Megkértük hogy tegye hátra a kezeit, elővigyázatosságból bilincset fog kapni. Megbilincseltem az Úrat, átnéztük a ruházatát, a pisztoly nem volt bejelentve, a célszemélynek nem volt fegyverviselési engedélye. Közöltük vele hogy befogjuk szállítani a Los Santosi kapitányságra, előfogjuk állítani Illegális fegyverbirtoklás végett. Besegítettük a szolgálati gépjármű hátsó ülésére, majd becsatoltuk az övét. Beszállítottuk a Los Santosi kapitányságra amelynek az egyes kihallgatójában kihallgattuk a célszemélyt. Crew Carmello Úr állítása szerint egy Taxistól vette a fegyvert. Crew Carmello Úr jogaival tisztában volt, nem kívánt élni semelyikkel sem. A kihallgatás végén az illegális tárgyat a megfelelő helyen leadtuk. 40% enyhítéssel 36 nap letöltendő börtönbüntetést illetve 78.000 dolláros pénzbírságott kapott. Óvadékra kapott lehetőséget, büntetését 2024/08/12 napi dátumnak az esti óráiban megkezdte.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$78,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
36 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
(1 darab) Colt 45
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
$40,000

Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png
 

gilson

Aktív fórumozó
2020. 07. 15.
233
297
V4 karakter
Benjamin Gilson
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Benjamin Gilson
Rendfokozat:
Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
SIERRA-08
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Don Donatello
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024-08-14
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
62.1 § Testi sértés - Könnyű (8 napon belül gyógyuló sérülés)
Az intézkedés részletes leírása:
SIERRA-08-as egységben tevékenykedtem egyedüli megbízottként amikoris Blueberry területén teljesítettem járőrszolgálatot. Ekkor Zálogház előtt Don Donatello Úr egy játékot játszott egy másik Úrral, a játék végén Don Donatello Úr nekiesett a férfinek. Kényszerítőeszközképp a sokkolómért nyúltam, lesokkoltam a támadót. A földre rogyott, hátrahúztam kezeit és megbilincseltem. Felállítottam a földről, átnéztem a ruházatát majd egy elérhető egységért vételeztem beszállítás érdekében. TRAFFIC-4-es egység segédkezett a beszállításban a Dillimorei kirendeltségre aholis megkezdtem a kihallgatást. Don Donatello Úr jogaival tisztában volt, nem kívánt élni semelyikkel sem. 40% enyhítéssel 27 nap letöltendő börtönbüntetést illetve 52.000 dolláros pénzbírságott kapott. Óvadékra kapott lehetőséget, büntetését 2024/08/14 napi dátumnak az esti óráiban megkezdte.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$52,000
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
27 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Benjamin Gilson
lablec.png