bekrija - aaron

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

uncseh

soundcloud.com/uncseh
2019. 01. 10.
730
2 447
V4 karakter
jákovics róbert
LV karakter
connor west
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png


Neved:
bekrija.



Panaszra tett moderátor neve:
Aaron


Panasz oka:
Kispécizés.


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
NNI fk fejlesztés topicba látható. ( https://forum.see-game.com/threads/nemzeti-nyomozo-iroda-nni-fejlesztesi-kerelme.44476/post-249276 )


Egyéb megjegyzés:
Hali.
Nem hinném, hogy egy ilyen képpel bárkit megsértettem volna, csupán egy jót lehetett rajta mosolyogni, ami valljuk be senkinek nem probléma.
Egy szóval nem minősítettem le a fejlesztést, hogy rossz lett vagy valami, mert igazából a jelvényes dolog tök jó lett.
Jessenek a kérdésére válaszoltam egy kicsit humorosan, ami véleményem szerint egy játékszerver fórumján csak megengedhtő lenne, hisz azért van hogy jól érezzük magunkat rajta.
Mellesleg ha annyira sértő lett volna, vorty vagy jesse egyből kirak, de szerintem értették a poént, és ezt emottal is alátámasztották.
Azt meg azért elég goromba hozzállásnak tartom, hogy a gmod lapomhoz is egy teljesen off hszt írtál (lv banom miért volna egyenlő egy gmod munkával, mikor nem is tudsz róla semmit? ), így teljesen levehető hogy semennyire sem szeretted volna hogy esetleg a team tagja legyek.
Ha esetleg tényleg megsértettem Zanet, vagy az NNI frakció tagját, elnézést kérek, de szerintem vagyunk annyira idősek már ahhoz, hogy egy ilyesfajta poént ne vegyünk véres komolyan.
 

Aaron

EX GA5/EX Veterán GMOD
Támogató
2019. 01. 09.
577
336
36
V4 karakter
Aaron Keegan
Szép estét!

Kezdjük az elején:
Kispécizés..

Fogalmam sincs ki vagy, fogalmam sincs a munkásságodról, talán soha nem is beszéltem Veled, így ezt a pontot nem is értem.

Jelentkezési lap:
Szinte mindenkinek a lapjához írtam valamit, miután elolvastam és átnéztem a hozzászólásait.
A Tiednél is így volt, amikor megláttam az UB kérelmed.
A V3-as gmod csapatba nem veszünk fel olyat aki vannolva van bárhol is. ( ezt majd Jerry megerősíti avagy nem)

Maga a panasz lényege:

Nagy valószínűséggel nem Neked tette fel a kérdést Jesse hanem magának a frakciónak.
Azzal, hogy Te beraktad a Paul Walkeres képet nem megnevettetted az embereket hanem inkáb kinevettettes (szerintem).
Ez az én meglátásomban pedig rosszindulat, amiért kár egy fejlesztéshez írni.

Ui.: Továbba nem értem, hogy uncseh miért kér számon PÜ-ben ezzel kapcsolatban.
Még ha megpróbáltál volna felkeresni, hogy beszéljük meg, nyitott lettem volna a dologra, de ez a számonkérés dolog kivette a biztosîtékot nálam.

Bármi más kérdés lenne állok rendelkezésére bárkinek.
 

uncseh

soundcloud.com/uncseh
2019. 01. 10.
730
2 447
V4 karakter
jákovics róbert
LV karakter
connor west
A /kinevettettés/ szót egyáltalán nem értem, mivel semmi megalázó nem volt benne, elvégre egy irl képet másoltam be, ha én ki akartam volna őket figurázni, akkor csinálok egy ig képet, ami valóban ezzel a kifejezéssel azonosulna.
Multkor is írtam neked privát üzenetet, nem reagáltál rá, ebből le is vettem hogy csak odaírtad azt, amiről nem is tudsz teljesen, és utána nem is érdekel.
Az meg nem hiszem hogy az én hibám, hogy egy barátom rákérdez a dologra, mivel nem késztettem rá.

Ne keverd a kettőt. Azért "kértelek számon" mert úgy zársz le egy panaszt (amibe megkérdeztem normálisan, hogy miért kapott figyelmeztetést mivel észrevettem) olyannal a végén, hogy;
Ezért kár visszajönni Uncseh...
image.png


Panasz szövege:
image.png
 

Aaron

EX GA5/EX Veterán GMOD
Támogató
2019. 01. 09.
577
336
36
V4 karakter
Aaron Keegan
Egy már lezárt panaszt jelentettél újra.
Ahelyett, hogy felkerestek és megbeszéljük.

Igen ezért kár visszajönni, hogy a V3as Gmodok “munkájában” keress a hibát, mert nem lettél felvéve.

Továbbra is rosszindulatúnak tartom ezt a képet, mert igazából mégsem kaptunk választ a Te hozzászólásoddal.
 
  • Vicces
Reactions: mate. és uncseh

uncseh

soundcloud.com/uncseh
2019. 01. 10.
730
2 447
V4 karakter
jákovics róbert
LV karakter
connor west
Ahogy érzem, te nem olvasod el amit írok. Multkor sem írtál vissza semmit pübe, mikor meg akartam veled beszélni a dolgokat. Vajon most írtál volna, vagy csak ezzel magyarázod meg azt, hogy inkább beszéltük volna meg? De kíváncsi lennék akkor mondjuk @Jesse véleményére is, hogy neki mennyire volt ócsároló stílus ez a kép, mivel egy cseppnyi rosszindulat nem volt bennem. Uncseht meg légyszíves ne keverd már a pkba, főleg nem azt hogy miért fórumozik, miért jött vissza, mert ígyis sima fórumozóként sokat tett hozzá már a fórum működéséhez.

Igen ezért kár visszajönni, hogy a V3as Gmodok “munkájában” keress a hibát, mert nem lettél felvéve.
?????????????????????????????????? EZ ÍGY HOGY??? ?
 
  • Tetszik
Reactions: BenceV3

Aaron

EX GA5/EX Veterán GMOD
Támogató
2019. 01. 09.
577
336
36
V4 karakter
Aaron Keegan
Nagy valószínüséggek elkerülte a figyelmemet az üzeneted.
De ha jól emlékszem, nem is volt kérdés, hogy miért vagy bannolva LV-ről. A lényeg az, hogy bannolva vagy és ez miatt nem szeretném, hogy a team tagja legyél (ez az én véleményem volt).

A spoilerre meg nem is reagálok inkább..
 

uncseh

soundcloud.com/uncseh
2019. 01. 10.
730
2 447
V4 karakter
jákovics róbert
LV karakter
connor west
Nincs további hozzáfűzni valója bekrija-nak jelenleg.

Nem tudom honnan vetted megint ezt, hogy én ti bennetek keresek bármiféle hibát is. Csupán beugrott elém ez, rákérdeztem bekrija-nál, hogy mizu, közben nálad is, majd jött az "Ezért kár volt visszajönnöd" válaszod.
Azt meg már főleg nem, hogy azért mert "nem lettem felvéve" bennetek keresek hibát. Én mondtam vissza és töröltettem a lapomat Jerryvel. :) Utána beszéltünk pár mondatot vele a dologról, nem publikus - inkább nem is folytatom...

Még egy kis észrevétel, ha már az LV-s banokról (v3 fórum) van szó, ami szerintem teljesen nonszensz.
A V3-as gmod csapatba nem veszünk fel olyat aki vannolva van bárhol is. ( ezt majd Jerry megerősíti avagy nem)
Feltételeitek a GMOD-hoz:
  • Napi aktívságot fórum terén
  • Korrekt és egyszerű csapatmunka
  • Terhelhetőség, rugalmasság. Az emberekhez pozitív hozzáállás
  • Rendelkezz látható fórum tapasztalatokkal,illetve Team Speak3-al
  • Betöltött 15. életév
  • Tudj helyesen írni, érthetően, normálisan fogalmazni
  • Ne rendelkezz figyelmeztetéssel
  • Legyél érett és természetesen légy tisztában a fórum szabályzattal 100%-ban.
  • Minimálisan érts a fórumon használt code-khoz
  • Más szerveren nem tölthetsz be semmilyen poziciót.(Moderátor, Globális Moderátor, Admin, stb...)
 
  • Tetszik
Reactions: mate. és BenceV3

Jerry

A nép hangja
Very Important Person
2019. 01. 08.
3 909
4 514
31
Mulholland 🌆
V4 karakter
Quinto Montanez 🇲🇽
Sziasztok!

  1. Elolvastam a frakció fejlesztési kérelmet.
  2. Elolvastam a jelentést. (Többen jelentették beno hozzászólását)
  3. Elolvastam a Pk-t illetve a hozzátartozó hozzászólásokat.
Kizártnak tartom, hogy Aaron bárkit is kispécizne. Egy bejelentéssel kezdődött az egész szituáció ha jól olvastam mindent. Nos ha jól látom két dolgot állítotok hogy Aaron kispécizte benot, illetve azt hogy amit írtatok az nem volt sértő.
Ugye az első részét cáfoltam, kizártnak tartom, Aaron nem ilyen.
Viszont abban nektek adok igazat, hogy nem volt sértő a hozzászólás. DE az viszont nyilvánvaló hogy OFF a hozzászólás.
Ezért a figyelmeztetést korrigálom ennek megfelelően.
Van még valami kérdés vagy probléma a témával kapcsolatban?
 

uncseh

soundcloud.com/uncseh
2019. 01. 10.
730
2 447
V4 karakter
jákovics róbert
LV karakter
connor west
Teamspeaken szeretne veled/etek(?) beszélni @Jerry.
Mint egy mezeiparaszt fórumozó nézem a dolgokat, akkor igazából egy Fejlesztőnek válaszolt a hozzászólásokban, amit a V3 szerver és Fórum készítői (Jesse, vorty) be is haháztak, tehát ahogy a szabályzat/10-es pontja leírja, "mondandódnak legyen értelme, ha nincs és nem kapcsolódik a témához OFF-nak fogjuk tekinteni!"... akkor ha jó szívvel nézzük bekrija a témával kapcsolatban írt. De GMODként biztos máshogy látjátok a dolgokat, ehhez már nincs elég jogköröm. :)
Szép estét!
 
  • Tetszik
Reactions: mate. és BenceV3

Aaron

EX GA5/EX Veterán GMOD
Támogató
2019. 01. 09.
577
336
36
V4 karakter
Aaron Keegan
Szerintem ezt a megbeszélést a PK megírása előtt kellett volna megejteni, nem most.
Részemről nincs miről beszélgetni, Jerry leírt mindent, a meglátása szerint korrigálta a büntetést.
 

uncseh

soundcloud.com/uncseh
2019. 01. 10.
730
2 447
V4 karakter
jákovics róbert
LV karakter
connor west
Senki nem beszélt erről, csak a banom jelenleg hosszabb lett, erről szeretnék beszélni.
 
  • Tetszik
Reactions: BenceV3

Aaron

EX GA5/EX Veterán GMOD
Támogató
2019. 01. 09.
577
336
36
V4 karakter
Aaron Keegan
10.05-én fog elévülni az előző büntetés amivel a bann feloldódik.
Ez az új figyelmeztetés nem hosszabította meg az időtartamát.
 

uncseh

soundcloud.com/uncseh
2019. 01. 10.
730
2 447
V4 karakter
jákovics róbert
LV karakter
connor west
Úgymond nem értem már te ezt hogyan számoltad ki, mivel a banom kilencedikén járna le, és most 11.
Milyen tizedik hó?
image.png
 
  • Tetszik
Reactions: BenceV3

Aaron

EX GA5/EX Veterán GMOD
Támogató
2019. 01. 09.
577
336
36
V4 karakter
Aaron Keegan
Igazad van, elnéztem a dátumot.
Az 09.05 amikor az első figyelmeztetésed elévül amivel a bann feloldódik.
 

Jerry

A nép hangja
Very Important Person
2019. 01. 08.
3 909
4 514
31
Mulholland 🌆
V4 karakter
Quinto Montanez 🇲🇽
Korrigáltam 09.09-re a figyelmeztetés elévülését, valamint a tiltás elévülési idejét. Így megfelel?

Edit: ha legközelebb PK-t nyittok a nevénél linkeljétek már a profilt, megkönnyítené az ember dolgát.
 
  • Tetszik
Reactions: uncseh
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.