Bányával kapcsolatos ötleteim.

HashhtagAce

Újonc
2022. 07. 10.
51
88
Nagyhalász WORLD CITY
V4 karakter
Aisha Hassan☣
LV karakter
Aslan Yilimaz 🥙
És mi a baj azzal, hogy ha mondjuk én egy hétig kaparom a falat több órán keresztül (speciel személy szerint én egyedül dolgozok) és nem akarok még plusz 1 napot az égetésre is rá forditani, azt az időt hasznosabban is eltudnám tölteni mondjuk a frakciómban. Megszerelek 10-20 kocsit.
nem kell felhalmozni...Egyszerűen fogod és 5-6 dbonként kiégeted.
NEM TÁMOGATOM
 

Teknős

bort isznak, de vizet prédikálnak
See Game Helpdesk
v4
2019. 01. 10.
1 197
1 988
V4 karakter
Joseph Chambley
hadjál békén ti többen csináljátok, van aki egyedül ennyi
edit: Vezetőség meg nem mondott semmit és sehol, egyik ötlet alá sem irnak nem tudom miről beszélsz.
Még a change logot sem vezetik rendesen, vannak olyan kisebb változtatások a szerveren aminek smmi nyoma sincsen , de heti rendszerességgel vnnak cserélgetve dolgok. Volt olyan időszak amikor 2 lámpával megtelt a vonat, volt olyan is hogy 3-4 nem volt elég most vissza van állva a2 lámpásra, és ez sincs le irva sehova. Erről ennyit
Azért ne vedd a szívedre, ez továbbra is csak egy játék. :)
 

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 198
15 589
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
Még a change logot sem vezetik rendesen

Itt a szerver összes fejlesztése megtalálható, mióta V4es mod bekerült.
Valótlant ne állíts légyszives, a másik szúrkálódását meg úgyszint inkább hagyd abba, ha szeretnél tevékenykedni a fórumon, illetve hozzászólásokat írni.
Egy ötlet topic alatt azon marjátok egymást, hogy egy vonat hány lámpa alatt tellik meg. (Most ez komoly 2024-ben?)
Egyébiránt ez randomfaktor, hogy és mint generálja az érceket a bányákban. Kettő ugyan olyan bánya, sőt járat nincsen.

Inkább kultúráltan fejtsd ki a véleményed az ötlettel kapcsolatban, ha nem sikerül, akkor egy kis időre elköszönünk egymástól.
 

Zigany

Újonc
2022. 02. 05.
5
4
V4 karakter
Roberto M Rodrigez
  • Míg égnek az ércek, lehet telefonon nézelődni hirdetések között, beszélgetni emberekkel, vagy feljönni fórumra és akár itt nézelődni. Igen, egy idő után AFK-ot ír, felmész, mész egy kört és kész. A generátor részt nem támogatom én sem.
  • A kibányászott érc és block számláló viszont szerintem is hasznos lenne, nem mindig talál meg az ember minden ércet, emiatt én is inkább többször átnézek egy egy részt. És az érc keresése még mindig időbe telne, úgyhogy nem lenne számottevő javulás az idő-pénz arányban.

  • Valamilyen szinten a random dolgok találása is jó lenne, bár erre ott van az event. De a tárgyak találása is úgy lenne jó, ha nem NPC-nél leadható dolog lenne, hanem ilyen általánosabb dolog: telefon, fényképezőgép, rádió, horgászbot, tablet.
    Akár ezek törött verziói, amiket egy npc-nél vagy playereknél fel lehetne javítani (vagy akár magunknak), ehhez mondjuk eltudnám képzelni a régi gyári meló craftjai és alkatrészei felhasználását. Így nem egyből pénzt kapna az ember, hanem valamit ami neki lehet, hogy értéktelen, de másnak értékes lehet.
    • Vagy lehetne ennyivel "régi" törött fegyvert találni, ezt mondjuk fel lehetne javítani, vagy szétbontani alkatrésznek(akár úgy, hogy csak frakció tudjon bontani). Igen, tudom így elég gyorsan lennének fegyvernepperek, bontók stb. De szerintem még mindig lenne aki inkább ki dobná minthogy ennyit vesződjön vele, továbbá alkatrészt birtokolni tudtommal még mindig illegális, úgyhogy a megtartásnak lenne egy kis kockázata.
    • Vagy lehetne találni "katonai" (konzerv) kaját, ami nem romlik meg.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
345
911
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Valamilyen szinten a random dolgok találása is jó lenne
Ez egy kész agyrém lenne, én mindig egyedül ütök de egy nap így is tele van 2-3 inventory a rengeteg cuccal, bele se merek gondolni mekkora nyűg lenne a sok kacattal
 

theR3Y

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
94
V4 karakter
Joseph Ross
LV karakter
Joseph Rey
Nem támogatom!
Az antik amúgy nem lenne rossz ötlet úgy gondolom. Csak igy is ahogy elöttem jópáran már leirták , igy is rengeteg pénzt lehet keresni. Ha másnál dolgozol 300-400 at óránként megkeresel. Eddigi legjobbam kereső munka , ha belegondolsz a fényezőt duplázták de szerintem még igy is 1 óra alatt 200-at nem keresel vele. Árúszállitósnál 1 óra alatt mennyit keresel 40-50ezret?!