Bánya kő felvétel és csákány eltűnése

GrayGhost

Újonc
2023. 07. 12.
56
76
19
Nagykálló
V4 karakter
Ipo Kahue
LV karakter
Gerald Abraham Wilson
a7ad47c33c8c8be856508d69e05822b6.png

InGame neved:
Ipo Kahue

Az észrevétel időpontja:
2024.05.22

Kép, videó:
https://streamable.com/aytytx?src=player-page-share

Részletes leírás:
Két napja fordult elő két esetleges bug. Az első a videóban látható csákány, nem látható a karakterem hátán sem pedig a kezében, csak néha - néha bukkan elő de folyamatosan eltűnik. Használni tudom azzal nincs gond, de zavaró, hogy nem látom. Második bug pedig a kövek, folyamat eltűnnek, felvenni meg nem tudom őket. Szeretnék valami megoldást találni.

Időpont:
2024.05.24. 1:40

Egyéb megjegyzés:
Ha esetleg valaki tud valamiféle megoldást ezekre a problémákra, azt megköszönöm.

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Nyusziamester

Rapid

danteclan👑
2020. 04. 18.
391
613
Sopron
V4 karakter
Rapid D Dante
LV karakter
Rapid D Dante
Cső, "- Ha az előrehaladás közben találunk egy követ - ércet, azt körbe ütve tudjuk kibányászni és a földre kerül az, ezt követően (ha nem egy értéktelen szikladarab) megjelenik felette egy kis ikon is, amit kurzor módba közelebbről szemlézve, megtudhatjuk a pontos típusát is." ami nálad eltünt az egy értéktelen szikladarab volt azok pár sec után dispawnolnak. A csákányra pedig annyi, hogy szerintem a szerverterhelés okozza a dolgot, amikor 400-500 játékos van fent nincs ilyen gondom viszont ha tele a szerver nálam is jelentkezik, hogy esetenként pár perc után jelenik meg a csákány a kezembe vagy a hátamon.
 

GrayGhost

Újonc
2023. 07. 12.
56
76
19
Nagykálló
V4 karakter
Ipo Kahue
LV karakter
Gerald Abraham Wilson
Cső, "- Ha az előrehaladás közben találunk egy követ - ércet, azt körbe ütve tudjuk kibányászni és a földre kerül az, ezt követően (ha nem egy értéktelen szikladarab) megjelenik felette egy kis ikon is, amit kurzor módba közelebbről szemlézve, megtudhatjuk a pontos típusát is." ami nálad eltünt az egy értéktelen szikladarab volt azok pár sec után dispawnolnak. A csákányra pedig annyi, hogy szerintem a szerverterhelés okozza a dolgot, amikor 400-500 játékos van fent nincs ilyen gondom viszont ha tele a szerver nálam is jelentkezik, hogy esetenként pár perc után jelenik meg a csákány a kezembe vagy a hátamon.
Szia.
A videó hajnali fél egykor készült, nem volt a szerveren sok ember, így értelemszerűen bugos a csákány, erre keresnék valami megoldást.
 

SimiD15

Barangoló
2023. 07. 18.
143
78
21
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
Szia.
A videó hajnali fél egykor készült, nem volt a szerveren sok ember, így értelemszerűen bugos a csákány, erre keresnék valami megoldást.
Csaó!

Úgy érzem erre a problémára nem fogsz magadtól megoldást találni ,ez a fejlesztők feladata lesz. Nem egyedi eset a tiéd ,sajnos mindenkinél ez van ,de idővel ,ahogy jönnek a patchek majd változik.

Jó játékot!