Bakuszra való panasztétel

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
548
998
Eger
LV karakter
Bill T Rodger
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
Toomes


Panaszra tett moderátor neve:
Bakusz


Panasz oka:
Trágár kifejezés használata, flegmázás


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
Sajnos egy általad írt jelentés el lett utasítva: Hozzászólás a témában 'SeeMTA LV - Frakció Leaderek Listája' - PK formájában tegyél panaszt rám, amennyiben zavar. @Bakusz illetve ami miatt ezt a reportot írtam Bakusz az lv leaderek listájában: A lényege a teljes történetnek, hogy aki átbaszott, azt én kb másfél éve ismerem, ez igazából nem túl lényeges de jó szívvel bevettem többször is frakcióimba, meg minden, ezért mertem neki előre odaadni mindent, kirakni helyettük a letöltési linket, hogy mindenképp bekerüljön a fejlesztésük, stb. Az én szemszögem az, hogy nem lehet rajta-rajtuk elégszer és eleget nevetni..


Egyéb megjegyzés:
Tulajdonképpen nem rosszszándékból született ez a panaszkönyv csak azért, hogy ha ezt egy játékos tette volna azaz írta volna le, akkor már bannolva lenne fórumról, jobb esetben is hibapontot kapna. Nem gondolom, hogy Bakusz sérelmeit a leader listában kéne megbeszélni, bármi történt a Legyel projektel ő egyből a sérelmeit írkálta, ez nem moderátorhoz való stílus..
 
2019. 01. 10.
1 801
18 313
Eversong Woods
V4 karakter
Tacko Fall
LV karakter
Zal'in Bacuss
Leírtam a teljes történetet oda, nem a sérelmeimet fejtettem ki, hanem próbáltam mindenki előtt lejáratni az ilyen embert, aki ilyet tesz... Ahogy ők is lejárattak ezzel, hosszú-hosszú napokat szenvedtem a semmiért. :d
A flegmázást nem értem, senkivel nem flegmáztam, szerintem a hozzászólásomat ért teljesen jogos kritikára is korrekten reflektáltam.

A káromkodást úgy gondolom, hogy megkövetelte a helyzet, számomra ez egy egyfajta úgymond ,,erősítő" kifejező eszköz, amivel mondatomba próbáltam hatást tenni.
Soha nem adtam figyelmeztetést arra, hogyha valaki káromkodott.
Hisz neked eredetileg a problémád ez volt, mint a report is mutatja...

A 18+os tartalmak azért vannak tiltva a fórumon, hisz vannak akik valamely betegség, sérelem és egyéb miatt az ilyeneket nem bírják. Attól, hogy én azt írtam, hogy ,,átbasztak" senki nem fog rohamot kapni és leesni a székről.

Én úgy gondolom, hogy ez a rám tett panasz részedről csak akadékoskodás, mert nem bírod azt elviselni, hogy nem raktam magamra off hsz warnt, amiért odaírtam a frakció leader listához, de nyugodtan nézd végig az LV és V3 listát is, látni fogod, hogy nagyrészt másoknak sem osztottunk, amikor egy apró beszélgetést kezdeményeztek ott (nyilván ebből most akkor nem kell rendszert csinálni).
A panaszod érdemi részében az áll, hogy nem rosszindulat a lényeg... Hanem akkor mi? Mi a lényeg, mi a panaszod célja?

Jobb és számodra is jóval egyszerűbb lett volna, ha mondjuk csak írsz nekem fórumon/ts-en, hogy ezt az egészet most mire kell vélni, vagy még egyszerűbb, ha te is nevetsz ezeken a bizonyos valamiken, mint ahogy mi nevetünk rajtuk és ahogy ők nevethettek rajtam.
Remélem, hogy válaszom eléggé diplomatikus lett és meg tudtam értetni a lényeget, valamint hogy ezt a flegmázás dolgot ezzel ki is tudtuk küszöbölni.
 
Utoljára szerkesztve:

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
548
998
Eger
LV karakter
Bill T Rodger
Stílusoddal van a fő probléma, amit moderatorként képviselsz. Moderatorkent példát kéne mutatnod. Mért kell egy privát ügyet ennyire nyilvános dologra hoznod ? Lehet számos problémájuk annak ellenére hogy te ezt nem tudod... Az Oke hogy te sokat dolgoztál vele és átvertek... bár erkölcstelennek tartom azt is hogy egy játékért pénzt elkérni..

Mégegyszer mondom hogy az itt megengedett stílusból lett elegem. Azt továbbra se értem hogy mért kellett a reportomat amit rad tettem neked elutasítani. Attól hogy moderátor vagy neked is kontrollálni kene magadat és nem ilyen szavakat használni.

Egy átlag ember ezért már hiba pontot kapott volna.

Stílusodbol kellene visszavenned mivel itt mikor szoba kerültek megjelentel és a témához oda nem illő megjegyzést tettel. Moderatorkent semlegesnek kellene lenned.

Sok mindent megtehetsz de szerintem van egy határ, amit illene moderatorkent betartani.
 
2019. 01. 10.
1 801
18 313
Eversong Woods
V4 karakter
Tacko Fall
LV karakter
Zal'in Bacuss
Mindaddig, amíg nagyobb, esetleg főgmodok nem szólnak az indokolt stílusom miatt, addig én egyáltalán nem veszem úgy, hogy határokat lépnék át. Én utasítottam el a reportot, mivel ezt nem ilyen formában kell lerendezni, hanem így, PK-ként.
Pénzt kértem el, így van, hisz így ajánlotta fel az illető és így vállaltam el a munkát. Alapból megcsináltam nekik kérésre öt skint teljesen ingyen, utána azok nem kellettek, szóval valamilyen összegért elvállaltam új öt skint, amivel nekik a kezdetekben semmi problémájuk nem is volt, hisz ők ajánlották fel így.

Nézd nyugodtan végig a hozzászólásaimat, ha így szeretnél felőlem bíráskodni. Nem értem, hogy miféle sok mindenről beszélsz, amit megtehetek... Hozzászólásaim kilencvenhét százaléka élménykép topicok, frakciós egyéb tevékenységek és moderátor interakciókból áll.
Toomes válasza:
Moderatorkent példát kéne mutatnod.
Úgy gondolom, hogy nem az a fórum felhasználó-moderátor vagyok, aki rossz példát mutatna a játékosok felé... Mindig is az RP-t, realitást valamint a korrektséget helyeztem elsősorba mindenkivel szemben, itt ismét a fórum hozzászólásaimat szeretném felhozni példaként, nyugodtan pörgesd át. Moderátor interakcióimnál is láthatod, hogy folyamatosan segítem az olyanokat, akiket baszogatnak valamiért, segítem azokat, akik nem értenek az RP-hez, vagy a fórum mindenféle dolgaihoz.

Érdekességképpen mondom, hogy akiknek eddig meséltem a teljes skines történetet, azok mind azzal válaszoltak nekem, hogy egyszer a túl jó szívem lesz a végtem, hisz mindenkinek mindig mindent megcsinálok, de túl sokszor basznak ki-át.. :d
Nem én léptem át határokat, hanem az, aki ilyen alattomos módon átverte egy (eddig úgy gondoltam) haverját, akit ismert másfél éve...
 
2019. 01. 10.
1 801
18 313
Eversong Woods
V4 karakter
Tacko Fall
LV karakter
Zal'in Bacuss
Ez nem megoldás, hogy nem tudsz mit lépni az érveim ellen, ezért inkább zárjuk, mert semmi komolyabb következménye nem lesz.
Az eredeti dolgoktól természetesen eltértünk, mivel kezdetben még a trágár kifejezés használatával volt bajod, de amint egy normális ellenérvvel támasztottam alá azt, hogy semmi baj nincsen vele, akkor már mégegyszer (azelőtt egyszer sem...) kihangsúlyoztad, hogy a megengedett stílus a probléma... Próbálsz kapálózni minden lehetséges lehetőség felé, amiben egy minimális belekötési esélyt is látsz.

A téma elemeit mindvégig te adtad meg, az én összes hozzászólásom szimpla reflektálás a panasz alatt.
Teljesen magad ellen beszélsz, mondataiddal előző válaszaidat ütöd és borzasztóan kimutatod azt, hogy te valahogy ki akarsz tűnni a tömegből, aki majd felszólalkozik a csúnya rossz moderátor ellen, akinek mindent szabad következmények nélkül.
Stílusod is erősen kifogásolható, hisz utasítgatsz engem arra, hogy már csak azért is vegyek vissza az arcomból, mivel érzed azt, hogy ezekkel az érvekkel nagyon nem mész semmire, de azért még a végére be kell vágni valamit, hogy becsületed megmaradjon...
 

Kyle

</> 6 years </>
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 08.
2 377
6 437
Nagyszénászug
V4 karakter
Kyle Fleming
LV karakter
Kyle Fleming
Reagálnék pár dologra:

Stílusodbol kellene visszavenned
Ha ennyire bele szeretnénk menni akkor a te stílusod sem a legnormálisabb. Biztosan nagyon vicces egy adott frakció jelentkezési mintája..

de akkor is vegyél vissza ebből a stílusból.
Nem tudom, hogy te mit gondolsz, hogy ki vagy itt, hogy megmond ki mit csináljon. Ahogyan írtad te is vissza vehetsz ebből a stílusból. Vedd úgy, hogy most figyelmeztettelek de többet nem foglak, ha így ezzel a stílussal leszel a fórumon, az erre megfelelő szankciót megfogod kapni!

Attól, hogy én azt írtam, hogy ,,átbasztak" senki nem fog rohamot kapni és leesni a székről.
Ez tény, hogy nem fog de szebben is kifejezhetted volna magad.


@Bakusz szebben is kifejezhette volna magát ez tény. Akkora "határátlépés" nem történt de elbeszélgetek vele, hogy az ilyen eseteknél inkább, hogyan kell megfelelően reagálni.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.