Awf El Azzam jelentkezése A Nemzeti Nyomozó Irodához

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Creezy

Újonc
2023. 04. 13.
11
54
V4 karakter
Awf El Azzam


Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány

Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez





1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése

A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.





Hány éves vagy?

- Tizenhét éves vagyok. Nyáron fogom tölteni a tizennyolcat.

Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?

- 2022.08.29 03:03 -kor regisztráltam pontosan a szerverre.

Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)

-
-Az első jailemre nem emlékszek már pontosan hogyan történt.

-Az kitiltásomat V4 kezdetekor kaptam telefonbetyárkodásért.

-A kick-ek annak köszönhetőek, hogyha elmegyek gép elől néha elfelejtek lelépni a szerverről.


Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)

-

Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)

-

Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?

- Ez a legelső NNI jelentkezésem.

Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)

- 227989





2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése

A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.





Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)

- Gwenael_LeMahie És Omer_Azais néven a Francia MOB illegális frakciót erősítettem pár hónapon át. Egy idő után unalmasnak találtam az ott folyt RP-t mivel minden nap ugyanaz történt, nem volt olyan intenzitású szerepjáték amit én szerettem volna folytatni a szerveren.

Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).

- Nincsen ehhez fogható elért eredményem.

Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!

- Őszintén nagyon régóta vonz a rendvédelem és a nyomozás. Középiskolába is majdnem sikerült bekerülnöm rendészetre. Mivel illegális frakcióban sikerült lennem ezért örülnék ha sikerülne megismernem a másik oldalát is a szervernek. Akkor döntöttem el, hogy szeretnék jelentkezni amikor végignéztem Pietrak frakció bemutatós videóját és nagyon szimpatikus egy társaság volt és szeretnék egy ilyen összetartó közösség tagja lenni. Illetve rengeteg videót láttam már az interneten rajtakapásokról, nyomozásokról és szeretnék én is ilyen feladatokat végezni.

Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?

- Hétköznap akár 3-4 órákat tudnék a szerverrel tölteni és ebből végig az NNI szolgálatára állnék. Hétvégen akár többet/kevesebbet mivel a barátnőmmel távkapcsolatban vagyunk és a csak ezeket a napokat tudjuk egymással tölteni.

Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)

- Nem játszok a többi SeeGameSystem szerveren.

Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).

- Még nincsen karaktertörténetem. De ha szükséges lenne a jövőben szívesen csinálnék.





3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése

A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.





Neve?

- Awf Al Azzam

Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?

- Los Santos Doheny Road 72 - +38-76-977-0772 - azzamlogipor@seemail.hu

Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?

- Nem voltam még, viszont minden tudással/tanulmánnyal rendelkezek erre a feladatra, mindennel megtudok birkózni.

Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?

- Gyerekkori álmom, hogy ilyen feladatokat végezhessek nap mint nap. Hatalmas előre lépés lenne a karrieremben, ha sikerülne bekerülnöm. Mivel hatalmas szenvedéllyel tudnám végezni a feladatomat nagy erősítést jelentenék mindenki számára bármikor, bárhol.

Milyen feladatokat végez egy nyomozó?

- Egy nyomozónak rengetek feladata van amit elvégez. Az adott esemény kivizsgálása, tettes személyek felkutatása és ebből értetendően kihallgatni őket, tevékenységek dokumentálása, rögzítése, elemzése, értékelése. Terv kidolgozása.

Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!

- Pozitívumok: Áldozatkész vagyok, képes lennék magamra vállalni minden terhet. Döntésképes, dinamikus, szókimondó, alázatos, maximalista, csapatjátékos, türelmes.

Negatívumok: túlzottan kritikus, fukar, lobbanékony.


Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?

- Minden információt megszerezni róluk. Fontos a csapatnak az összhangja mivel egy rossz lépés és dől a kártyavár. Rádión segítség hívása egy biztonságos helyen. Az elsődleges cél, hogy a foglyul ejtett személyen egy karcolás se legyen. A cél személyeket le kell fegyverkezni és az elrabolt személy biztonságba helyezése. Ha együtt működőek az elkövetők tusztárgyalás is kivitelezhető.





4. paragrafus: Hitelesítés

A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.





- Awf El Azzam.
 

misi aki zsolti

shadowstrainz
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 361
4 177
V4 karakter
Toby Gilbert
LV karakter
Kian Tucker
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti, hogy a személyes meghallgatásra nem jutott tovább.

Tisztelettel: Toby Gilbert r. vezérőrnagy!
 
  • Tetszik
Reactions: Creezy
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.