ATM rablási ötlet.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tankosjatek

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 09.
692
1 965
de_vertigo
Ez rendben. De akkor is egyik órában emberrablás, következőben bankrablás, utána meg ATM rablás. Te is PD-s vagy, miért lenne neked az jó, ha egyik daráról mész a másikra? Ez egyáltalán nem színesíti az RP lehetőségeket a szerveren, ez csak egy plusz indok a darára.
Még jó hogy a pd nem megy ki se emberrablásra se bankrablásra.
Alapjába véve normális keretek között jöhetne az atm rab is.
 
  • Tetszik
Reactions: beneyyy. és jaki

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Ezt az ötletet nem tudom támogatni, így is nagyon sok emberrab, bankrab van.
Így is sok a dara, nem kell még ez is.
 

NoRespect

Zöldfülű
2019. 01. 13.
197
172
V2 karakter
Diego De Bracco
Jó ötlet, egy kicsit másféleképp is lehetne az illegálosoknak pénzhez jutni.
 

Fisher

Barangoló
2019. 01. 09.
125
13
V4 karakter
Fisher Dave
V2 karakter
Dwain Gladwin
Láttam pár hsz-t de semmi értélme, az is olyan lenne mint a bankrablás, napi 3-4, ami nem rp-s. Ha az illegálnak kell pénz beszéljék meg, hogy ne 200k-ba adjanak pl. egy ak-t, és akkor lesz pénz. Egyáltalán nem támogatom.
Azt gondolom Droogo összefoglalta. Egész nap az ember és a bankrab megy rendvédelem egyikrol szalad a masikra épphogy felkelt a kórháznál már fut a bankhoz. Ez a probléma hogy az illegálból is meggazdagodni szeretne mindenki ezért nincs létszám. Az illegál frakcióknak szerintem az RP lenne a lényege nem az, hogy gennyesre szedjék magukat. Továbbá, ha nem 200-300 ezrekért adna el mindenki bármilyen fegyvert szintén lehetne keresni. Nekem míg bandás voltam megvolt a napi bevételem (nem kamatból) és még seenion sem volt. Óránként legalább egy játékos felkeresett a hq-n azzal a szándékkal, hogy vegyen valamit. (Volt hogy 2-3 ember sorban állt) Ki kell alakítani egy vevő kört akik ha elmondják barátoknak hogy megbízható nem kirabol meg átver akkor lesz forgalom. Én a see-nion-t is feleslegesnek tartom. Ebben az egészben nem az volt a legszebb, hogy pénzt kerestem hanem, hogy rp volt maga a fegyver eladás is és a vevők gyűjtése. Nem mondom, hogy fullos kocsikra szedtem össze vele a pénzt, de a napi adómat szerelést stb fedezte és ez pont elég is volt.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Akkor nehéz lesz felemelni az árakat ha valaki azért is odaadja 200kba mert hogy tőle vegyék és ne mástól.. Egy maffiának ki kellene emelkednie a szerveren aki bármikor odamehet egy másik maffihához is akár és megmondja ha mégegyszer látunk egy ilyen hirdetést egyenként kínzunk meg titeket stb stb. De mivel jó ha egy maffiába van 20 tag ezért szerintem ez akkor lehetne megoldható ha egy maffiát kivennénk a szerverről.
 

Fisher

Barangoló
2019. 01. 09.
125
13
V4 karakter
Fisher Dave
V2 karakter
Dwain Gladwin
Tényleg sok a maffia a szerveren elég lenne kevesebb is, de igazából erről nem mi döntünk. Ezt a hozzáállást meg nem értem, hogy eladom bőven áron alul csak hogy tőlem vegyenek. Nekem se éri meg ha olcsón adom el.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Ha lecraftolod az Akt ingyen akkor megéri sajnos
 

Fisher

Barangoló
2019. 01. 09.
125
13
V4 karakter
Fisher Dave
V2 karakter
Dwain Gladwin
Tisztában vagyok vele, hogy akkor neked ingyen van, de miért adnád el áron alul, ha többet is kérhetnél érte. Mellesleg ezzel, ha megnőne a fegyverek ára kicsit, akkor jobban vigyáznának rá és nem is lenne ennyi kisebb szintűnél fegyver.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Mertbakkor legközelebb is tőle veszik meg.. Egébként hidd el nem én adom el annyiba, hanem inkább törekszek felvinni az árakat
 
  • Vicces
Reactions: apatrik

NathanV2

Újonc
2019. 01. 20.
71
15
V4 karakter
Aasir Chambers
V2 karakter
Nathan Andres
Egyenlore nincsen ertelme szerintem. Ott van a bankrablas.
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
246
365
22
Pécs
V4 karakter
lou neri
Adnám ha bekerülne, talán jobban állna a frakció fegyver töltény ügyileg ha folyna be egy kis plusz lovetta. Lehet most jönni hogy sok az emberrab bankrab minden stb.. de abba nem gondoltatok bele hogy napi 2 emberrab az engedélyezett, marha sok illegális szervezet van. Bankrablásra akkor megyünk általában ha 15+ személy van. Emberrablás sokkal jövedelmezőbb mert fix összeg. ATM rablásra is kilehetne találni talán egy sricptel megoldani hogy napi 5 a megengedett vagy hasonló de ez a KINEK A PAP KINEK A PAPNÉ kategória nyilván a legális szervezetek ezt nem szeretnék
 

HeX

Az év illegális frakció leadere | 2023
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
238
401
V4 karakter
Eddie_el_Fuentes
LV karakter
Nicholas McCarthy
V2 karakter
Nicholas Heinemann
Mindenképpen támogatni tudom az ötletet. Miért?
Mert rengeteg +rp lenne benne,közösséget alakítaná,rendvédelem szempontból is megfelelő lenne hogy nem kell folyamatosan pénzt vissza igényelgetni /várni mindig. Itt sokkal jobb,akció dúsabb,veszélyesebb lenne minden. Természetesen ezeknek is lennének feltételei. CIVIL nem rabolhat.
Normális RP-t kell róla csinálni hogy meg beszélik a dolgokat. Helikopterrel nem lehet vinni a kazit. Nem lehet több frakciónak egyben csinálni a rablást. Mondjuk 4 óránként lehetne csinálni. Szerintem megfelelő lenne. V3-mon is sok rp-t hoztunk ki belőle,itt is lenne rá lehetőség. Illetve több tag is lenne szerintem,mivel lenne más rp lehetőség nem bankrablás,emberrablás. Főleg úgy hogy 70%-ban sikertelen.
 

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Ötleteddel alapvetően nincs gond. Viszont a szerveren ,ahogy mindenki leírta eddig 0-24 a bankrablások mennek. Ha a rendvédelem kimegy akkor maximum 15 tag szétszorva. Először tegyük a rendvédelem számára könnyebbé ezeket a rablásokat,mivel jelenlegi helyzet szerint az illegál frakciók jönnek ki jobban . Én véleményem szerint a rendvédelem és az illegális frakciók között a mérleget egyensúlyba kellene tenni. Ha ez jelenleg is így lenne akkor támogatnám, de mivel a mérleg elég erősen az illegál felé húz így nem tudom támogatni.
 

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
De szerintnem senkinek sem jó érzés ha megveszi a fegyvert, lőszert, a drogot kitermeli, lecraftolja, vagy készen megveszi jópénzért és aztán még a bankrablás fő elemeit is megveszi, és a rendvédelem meg könnyedén elveri, és akkor nem hogy nem jön pénz, még jókora minusz is lesz belőle
akkor nem kell menni illegális frakcióba, és akkor nem lesz ez a érzés, veszíteni meg kell tanulni.
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
545
1 247
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
Nagyon adnám szerintem a rendvédelem részéről is legalább ha üldöztetni akarja magát az illegál akkor itt egy módszer és még ha tudja is alkalmazni a tudásait akkor pénzt is szerezhetne belőle... mehetne befele... Támogatom
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.