ATM rablási ötlet.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zeus

?Ex V2 GMOD, Ex Yakuza Alleader ?
2019. 01. 10.
226
128
V4 karakter
Kazuo Adachi
~[Szerverrel kapcsolatos ötletek]~

Neved:
Neumann Sean

Ötleted:
Szerintem tök jó kis ötlet lenne ha lehetne ATM-t is rabolni mivel ez a rendvédelem munkáját is tovább "fejlesztené". Hasonló lehetne mint a V3-on is van.

Megjegyzés:
Remélem bekerül ez az ötlet és hamarosan a rendvédelem szeméből küzdhetek meg az ATM rablókkal.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: plume és apatrik

Zeus

?Ex V2 GMOD, Ex Yakuza Alleader ?
2019. 01. 10.
226
128
V4 karakter
Kazuo Adachi
Köszönöm a támogatást. :)
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Illegálosként csak Támogatni tudom az ötletet! :D
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Jó ötlet, de szerintem az árakat átvetítve nagyon olcsón szereznének az emberek vele sok pénzt és akkor az autómaták is nonstop fütyülnének.. Nemtudoom... Lehet fellendítené de... Meg könnyebb is lenne mert kevesebb a PD-s mint v3on..
 

Zeus

?Ex V2 GMOD, Ex Yakuza Alleader ?
2019. 01. 10.
226
128
V4 karakter
Kazuo Adachi
De sima civilek nem tudnák rabolni csak is illegális frakció tagjai.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Tudnám adni, egyre kevesebb pénz jön be az illegálból, és ez tudna rajta változtatni.
 

MikeCream

Újonc
2019. 01. 17.
26
5
V4 karakter
Jeremy McFarlane
V2 karakter
Jeremy McFarlane
Szerintem igy is elég dara, és lövöldözés van a szerveren.
Ha ez bekerülne nem szólna másról egy rendvédelmis napja, mint bankrablás után rohanni ATM rablásra, majd üldözni a delikvenseket, meg kergetni azokat, akiknek a rendőr hergelésről meg az üldöztetésről szól az RP műfaja.
Egyáltalán nem támogatom a bekerülését.
 
  • Imádom
Reactions: 12virtues

Jojo

Zöldfülű
2019. 01. 10.
167
596
V4 karakter
BANNED
LV karakter
Danny Coltrane
Tudnám adni, egyre kevesebb pénz jön be az illegálból, és ez tudna rajta változtatni.

Ez baj? Mind a három szerveren eszméletlen mennyiségű pénz van,
baj, hogy ha nincs még egy script ami a világ összes pénzét kitermeli?

Kell egy script ami a realitást, rombolja és a funt növeli?
Döntsétek el, hogy fun vagy reális szerepjáték kell.
Beszéljétek meg, hogy V3-ról kikerül és felőlem V2-re bekerülhet.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
De szerintnem senkinek sem jó érzés ha megveszi a fegyvert, lőszert, a drogot kitermeli, lecraftolja, vagy készen megveszi jópénzért és aztán még a bankrablás fő elemeit is megveszi, és a rendvédelem meg könnyedén elveri, és akkor nem hogy nem jön pénz, még jókora minusz is lesz belőle
 

MikeCream

Újonc
2019. 01. 17.
26
5
V4 karakter
Jeremy McFarlane
V2 karakter
Jeremy McFarlane
De szerintnem senkinek sem jó érzés ha megveszi a fegyvert, lőszert, a drogot kitermeli, lecraftolja, vagy készen megveszi jópénzért és aztán még a bankrablás fő elemeit is megveszi, és a rendvédelem meg könnyedén elveri, és akkor nem hogy nem jön pénz, még jókora minusz is lesz belőle
Ez sajnos igy müködik. Néha összejön, és akkor jön a pénz. Elvégre az IRL is müködik, bele kell invesztálni az ilyen dolgokba, és vagy összejön, vagy nem.
 

dona

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
46
20
V2 karakter
Steven Brassco
A mostani helyzetet tekintve egyáltalán nem támogatom. 0-24 ember meg bankrablás, napi nyóc. Nem kell még ez is
 
  • Tetszik
Reactions: MikeCream

Zeus

?Ex V2 GMOD, Ex Yakuza Alleader ?
2019. 01. 10.
226
128
V4 karakter
Kazuo Adachi
De akkor feljebb vesszük a bankrablás idejét, hogy késöbb lehessen csak és az ATM rablását is.
 

MikeCream

Újonc
2019. 01. 17.
26
5
V4 karakter
Jeremy McFarlane
V2 karakter
Jeremy McFarlane
De akkor feljebb vesszük a bankrablás idejét, hogy késöbb lehessen csak és az ATM rablását is.
Ez rendben. De akkor is egyik órában emberrablás, következőben bankrablás, utána meg ATM rablás. Te is PD-s vagy, miért lenne neked az jó, ha egyik daráról mész a másikra? Ez egyáltalán nem színesíti az RP lehetőségeket a szerveren, ez csak egy plusz indok a darára.
 

tigusz.

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
2 118
22
Budapest
V4 karakter
anas.huq
LV karakter
iker fraga 🇲🇽
V2 karakter
Octavius Bourton
Semmi értelme ide is.Elég ide a bankrablás az is farmolva van.Nem kell ide még egy farmolási lehetőség az illegálnak. Inkább mennyen a roleplay,annak legalább van értelme.NEM TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: MikeCream

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Már látom előre ha véletlen egyszer bekerül, én jómagam simán megszervezném, hogy a rendvédelemnek az összes egyszerre jelezzen be! xD
 
  • Tetszik
Reactions: Eberhardt és Hosi

Steven

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 09.
170
21
Budapest
V2 karakter
Steve Gates
RP lehetőséget ez sem rejt magában, csak mégtöbb lenne a lövöldözés a szerveren, ami így sem kevés.
No offense, de Illegál részről mindig is érdekes volt ez a "kevés a pénz" dolog. Valahogy mindig van pénz lőszerre, amikor teljesen indokolatlanul generálni kell a darát. Meg ugye ott a fegyverhajó, ahogy hallottam abból is szépen esnek a cuccok.
Bankrablásból szerezhető pénzösszeg legyen emelve, ha tényleg ekkora a pénzhiány, de az ATM rablás behozatala felesleges szerintem.
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Jelenleg nem jön hajó, már több mint 1 hete. Igaz pénzre van szükség főleg hogy majd egyedi intit akarok az fk-nak meg még jó pár apróságot, de ja ha a bankrabból szerzett pénzt megemelnék az jó lenne.
 

Droogo

Egyedül vagyok és egyedül is maradok.
2019. 01. 10.
157
76
Alforja, Catalunya, Spain
V2 karakter
David Nisa Cordero
Láttam pár hsz-t de semmi értélme, az is olyan lenne mint a bankrablás, napi 3-4, ami nem rp-s. Ha az illegálnak kell pénz beszéljék meg, hogy ne 200k-ba adjanak pl. egy ak-t, és akkor lesz pénz. Egyáltalán nem támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.