asmoky pk rajna (helyette irom)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

szabooka

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
387
630
21
V4 karakter
jeffrey.welch
LV karakter
roscoe.rieff

b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Neved:
asmoky

Panaszra tett moderátor neve:
@rajna

Panasz oka:
Jogtalan figyelmeztetés osztása, szabályzat egyéni módon való értelmezése.

Bizonyíték(kép, log, videó stb...):
A profilomon látható 100 pontos figyelmeztetés valamint az utolsó hozzászólásom.

Egyéb megjegyzés:
A panaszkönyv amihez elvileg jogtalanul szóltam hozzá amiatt keletkezett mivel én ellenem történt szabálysértés és a szabálysértő fél szankcionáva lett. Tudtommal ilyen esetben az, aki kihívta az adott adminisztrátort hozzászólhat a panaszkönyvhöz. Nem egyszer volt ilyen az elmúlt időszakban, az nem lett szankcionálva. Az Én esetem valami oknál fogva szankcionálva lett. :) Véleményem szerint nem volt jogtalan az én kommentem.
 

rajna

Hivatalos adócsaló💰
Globális Moderátor
LV
2019. 02. 03.
636
806
18
Budapest
V4 karakter
Marcus Crescenzo
LV karakter
Christopher Crescenzo
V2 karakter
Simon Marshall
Kedves Smoky!

Elsősorban szeretném neked megköszönni a panaszkönyvet, nem értem, hogy elsősorban miért ehhez az opcióhoz folyamodtál ahelyett, hogy megkérdezd a tényleges álláspontot arról, hogy miért kaptad a 100 pontot (1 hónapos kitiltást).

A fórum szabályzat unban kérelem, panaszkönyv szekció alatt található ez a szabálypont, amit ide be is idézek:

3.) A panaszhoz kizárólag a bíráló szerver adminisztrátor, panasz tevő, vádlott írhat hozzá!
(Leader, szemtanú, TS-en jelenlévők, IC családtag nem tartozik bele a jelenlévő fogalmába, csak, ha jelen voltál és meg vagy említve a panaszban, illetve ha admin kéri, hogy írj hozzá.)
Büntetés:
100 büntetőpont.

@Kopasz Erked amint látható, megvan említve a panaszkönyvben, így ő hozzászólhat. De sehol nem látom feltüntetve a te karakterneved, fórumfelhasználó neved, hogy hozzászólhatnál, apropó a panaszkönyv szempontjából te csak egy szemtanú vagy.

amiatt keletkezett mivel én ellenem történt szabálysértés és a szabálysértő fél szankcionáva lett.
Tudtommal a szabályzat erre a szabálypontra nem tér ki, hogy ebben az esetben hozzászólhatnál. Valószínűleg az akkor azért nem lett szankciónálva, mert akkor Admin kérte a játékost, hogy szóljon hozzá.

Továbbá:
aki kihívta az adott adminisztrátort hozzászólhat a panaszkönyvhöz.
A szabályzat értelmében, lehetséges, hogy: "jelen voltál", de ahhoz, hogy hozzá is szólhass a panaszkönyvhöz, meg kell, hogy említve légy a panaszban, mint véleményt formálható személy.

Továbbá, azt elismerem, hogy az admin panaszkönyv az egy sebből vérzik, miszerint:
1.) Bizonyíték hiányában ne nyiss panaszt!
Büntetés: Felszólítás bizonyíték csatolására, ha ez nem történik meg 24 órán belül, 40 büntetőpont, téma zárása.

A válaszom megírásom után felhívom erre a panasznyitó fél figyelmét.

Üdv,
rajna!
 
Utoljára szerkesztve:

szabooka

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
387
630
21
V4 karakter
jeffrey.welch
LV karakter
roscoe.rieff
smoky: en vagyok meg mindig az a rendor aki meg lett emlitve a panaszban illetve a logbol is kiveheto hogy erintett vagyok az ugyben.
 
  • Vicces
Reactions: sujer és Johnson07

rajna

Hivatalos adócsaló💰
Globális Moderátor
LV
2019. 02. 03.
636
806
18
Budapest
V4 karakter
Marcus Crescenzo
LV karakter
Christopher Crescenzo
V2 karakter
Simon Marshall
Kedves Smoky!

Akkor minimálisan idézek a panaszból is, hogy helyére tegyük a dolgokat, továbbá ha szeretnéd újra előidézem neked a szabálypontokat.

rendor aki meg lett emlitve a panaszban
Lehet, hogy egy rendőr megvan említve a panaszban, a logokból is kivehető, hogy a te karaktered van jelen. Ezt nem vitatom.

De, ahogy az előző hozzászólásomba is leszögeztem:
3.) A panaszhoz kizárólag a bíráló szerver adminisztrátor, panasz tevő, vádlott írhat hozzá!
(Leader, szemtanú, TS-en jelenlévők, IC családtag nem tartozik bele a jelenlévő fogalmába, csak, ha jelen voltál és meg vagy említve a panaszban, illetve ha admin kéri, hogy írj hozzá.)
Büntetés:
100 büntetőpont.

Attól, hogy te még jelen vagy IG az esetnél, az nem minden esetben (kivéve, ha admin kéri, hogy szólj hozzá), jogosít fel arra, hogy következmény nélkül hozzászólhass egy panaszkönyvhöz, továbbá se nem bíráló admin, se nem panaszt tevő, végképp sem vádlott vagy. A panaszban továbbra sem szerepel a neved afelől, hogy nyitva lenne számodra a hozzászólási lehetőség.

Illetve, a szabálypontból szeretném kiemelni:
IC családtag nem tartozik bele a jelenlévő fogalmába, csak, ha jelen voltál és meg vagy említve a panaszban, illetve ha admin kéri, hogy írj hozzá.)

Jelen voltál, a rendőr szó meg is van említve, a panaszban tény. Viszont, én simán elővehetném bármelyik címszó alatt bármelyik ismerősömet, hogy szóljon hozzá a panaszhoz, úgyhogy ő a megemlített rendőr, tehát név szerint még mindig nem szerepelsz a panaszban (csak a bizonyítékban, de az is a biráló admin részére lett csatolva).

Itt megköszönöm @Isaacos-nak azt, hogy a kérésemnek eleget téve szerkesztette a panaszt és logot csatolt bele. Amit Isaacos jelezte a panasz megjegyzés részében, (ide beszúróm):
@Kopasz Erked részese az ügynek, tehát számára nyitottnak tartom a hozzászólásokat.

Úgy, ebben az esetben, ő ténylesen hozzászólhat (ahogy ezt leírtam az előző hozzászólásomba is).

Részemről többet nem kívánom kommentálni az esetet, várom a bírálatot.

Üdv,
rajna!
 

Kyle

</> 6 years </>
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 08.
2 377
6 436
Nagyszénászug
V4 karakter
Kyle Fleming
LV karakter
Kyle Fleming
Elsősorban nem értem, hogy miért kell egyből a panaszhoz folyamodni, Rajna az egyik olyan Globális Moderátor akit szinte bármikor el tudsz érni a TeamSpeak3 szerveren és készségesen segít, elmagyarázza, hogy mire is kaptad a figyelmeztetést.
Ott bőven meg tudtátok volna tárgyalni....
Mint, volt Fő Globális Moderátor tudnod kéne teljes mértékben a fórumszabályzatot.
Amennyiben ezen ismereted nem tiszta, ajánlom a figyelmedbe: Fórum szabályzat !

Rajna jól járt el az ügyben. Nem vagy megemlítve, ergo semmikeresnivalója ott a hozzászólásodnak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.