Brayden Isaac, Joshua Josse - Edgar

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Isaacos

Fórum Mester
Támogató
2021. 03. 27.
1 495
1 876
24
Erdély
LV karakter
Rod C Barrens
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Brayden Isaac >

Panaszra tett Admin neve:
<
Edgar >

Panasz oka:
<
Oktalan AJ! >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
Bíráló adminnak küldhetek logot, napi logot és bármit amit szükségesnek érez.
Edit : https://pastebin.com/RzsCLkKQ
>

Megjegyzés:
<
@Kopasz Erked részese az ügynek, tehát számára nyitottnak tartom a hozzászólásokat.

Lényegében annyi a történet, hogy autóimat foglalgatták le.Majd második esetnél, tiltakoztam. Fegyvert rántottam a parkolósra stb. Ebből körözést került rám, amit a kiérkező rendőr közölt is. "Hivatalos személlyel szembeni erőszak". Közölte, hogy tegyem hátra a kezeimet, megbilincselt, mivel letartóztat. Majd kisebb idő után magához ragadott, hogy betegyen az autóba. Ezt Joshua látta a háztól (Ház előtt történt az eset a parkolóban). Majd fegyvert rántott és kilőtte a rendőrt (Plusz véletlen engemet is). Majd Edgar jött az ügyhöz, ahol Joshua-t DM-ért 90 perccel jutalmazta.

Nem tartom jogosnak az AJ-t. Mivel több hasonló esetről hallottam/hallottunk már, illetve éltünk át hasonlókat és sosem volt baj.
>
 
Utoljára szerkesztve:

EdgarLV

Újonc
2021. 01. 09.
38
44
LV karakter
Edgar Moorefield
Még vége sem lett az RP szitunak, de már PK-t is kapok. Várható volt.
Nos. Egyikőtöknek sincs semmiféle előélete, ami ezt a gyilkosságot indokolta volna. Sem karaktertörténetet, sem előRP-ket nem kaptam, sőt ki is jelentettétek az ügy alatt, hogy ilyennel nem is rendelkeztek. Az érdekes a dologban az, hogy miután Joshua elkövette a gyilkosságot, azonnal továbbállt és azalatt az idő alatt amíg felsegítettem az ügy résztvevőit és odaértem gyorsan át is tudott írni egy motort valaki más nevére. Nem hiszem el, hogy egy gyilkosság ennyire ne viselne meg valakit (pláne megfelelő karaktertörténet megléte nélkül).

Gondolkodjatok el azon, hogy milyen indulatok és elhatározás kell ahhoz, hogy nyílt utcán valaki lelőjön egy rendőrt. Ha a lakótársamat bevinnék a rendőrök még akkor sem tudnék egyszerű emberként tüzet nyitni, ha jogosan teszik ezt és védenem kellene. Szerencsére ez nem ilyen egyszerű. Ha valaki valamit elkövet azért vállalja a felelősséget.

Határozottan úgy gondolom, hogy ehhez a tetthez nincs meg a megfelelő hátteretek.
 

Isaacos

Fórum Mester
Támogató
2021. 03. 27.
1 495
1 876
24
Erdély
LV karakter
Rod C Barrens
Még vége sem lett az RP szitunak, de már PK-t is kapok. Várható volt.
Nos. Egyikőtöknek sincs semmiféle előélete, ami ezt a gyilkosságot indokolta volna. Sem karaktertörténetet, sem előRP-ket nem kaptam, sőt ki is jelentettétek az ügy alatt, hogy ilyennel nem is rendelkeztek. Az érdekes a dologban az, hogy miután Joshua elkövette a gyilkosságot, azonnal továbbállt és azalatt az idő alatt amíg felsegítettem az ügy résztvevőit és odaértem gyorsan át is tudott írni egy motort valaki más nevére. Nem hiszem el, hogy egy gyilkosság ennyire ne viselne meg valakit (pláne megfelelő karaktertörténet megléte nélkül).

Gondolkodjatok el azon, hogy milyen indulatok és elhatározás kell ahhoz, hogy nyílt utcán valaki lelőjön egy rendőrt. Ha a lakótársamat bevinnék a rendőrök még akkor sem tudnék egyszerű emberként tüzet nyitni, ha jogosan teszik ezt és védenem kellene. Szerencsére ez nem ilyen egyszerű. Ha valaki valamit elkövet azért vállalja a felelősséget.

Határozottan úgy gondolom, hogy ehhez a tetthez nincs meg a megfelelő hátteretek.


IRL egy tanuló, munkás vagy. Nem foglalkozol illegállal, sosem lőttél emberre. Játékban ez teljesen más, teljesen más dolgokat élt át a karaktered. :)
 

Johnson07

Fórum Császár
Támogató
2022. 07. 08.
1 877
747
Erdély
V4 karakter
-
LV karakter
John Jonson
V2 karakter
-
Még vége sem lett az RP szitunak, de már PK-t is kapok. Várható volt.
Nos. Egyikőtöknek sincs semmiféle előélete, ami ezt a gyilkosságot indokolta volna. Sem karaktertörténetet, sem előRP-ket nem kaptam, sőt ki is jelentettétek az ügy alatt, hogy ilyennel nem is rendelkeztek. Az érdekes a dologban az, hogy miután Joshua elkövette a gyilkosságot, azonnal továbbállt és azalatt az idő alatt amíg felsegítettem az ügy résztvevőit és odaértem gyorsan át is tudott írni egy motort valaki más nevére. Nem hiszem el, hogy egy gyilkosság ennyire ne viselne meg valakit (pláne megfelelő karaktertörténet megléte nélkül).

Gondolkodjatok el azon, hogy milyen indulatok és elhatározás kell ahhoz, hogy nyílt utcán valaki lelőjön egy rendőrt. Ha a lakótársamat bevinnék a rendőrök még akkor sem tudnék egyszerű emberként tüzet nyitni, ha jogosan teszik ezt és védenem kellene. Szerencsére ez nem ilyen egyszerű. Ha valaki valamit elkövet azért vállalja a felelősséget.

Határozottan úgy gondolom, hogy ehhez a tetthez nincs meg a megfelelő hátteretek.
Előtte le lett beszélve, saját udvaron voltunk, és még annyi hogy miután kiszedtél Jailbol hogy le rendezzük az,,üzletett "le ültem 8-10 percet utánna ugyan annyi időre raktál be.
 

asmoky

fallen angel
2019. 01. 10.
3 404
7 909
21
V4 karakter
Patrick Steele
LV karakter
Patrick Mendoza
3.) A panaszhoz kizárólag a bíráló szerver adminisztrátor, panasz tevő, vádlott írhat hozzá! - rajna
Hali, mint a "rendőr" aki le lett lőve szólok hozzád a panaszkönyvhöz. Elsősorban szeretném kifejezni sajnálatom, miszerint te azt szűrted le, hogy az első számú szempont a jail kiosztása volt, és nem a szituáció tisztázása. Igen, hívtam egy adminisztrátort mivel a semmiből le lettem lőve amint megfogtam a karaktered csuklóját RP-vel, abban a szent minutumban lettél először te, másodszor én lelőve. Az egész abból alakult ki, hogy te fegyvert rántasz mivel el szeretnék vontatni a kocsid ami kissé nonszensz. Te arra hivatkozol, hogy karaktered "illegálos" tehát folytat illegális tevékenységet a szerveren. Ezzel kapcsolatban semmit sem tudtatok felmutatni csupán az MDC-ben szereplő körözések / lecsukások mutatják, hogy néha lövöldöztök vagy menekültök több kevesebb sikerrel.

Továbbá mikor úgy kezdődött az egész IC szituáció, hogy TE jössz oda hozzám miközben afkolok, hogy TÉGED kereslek az is nonszensz, nem, hogy meghúztad volna magad, nem, te egyenesen házhoz jöttél azért a bizonyos .... had ne mondjam miért. Mindent részletesen elmesélsz, konkrétan kérdeznem sem kell. Szerinted mit reagáltam volna? Jólvan ügyes vagy? Te voltál a legjobban felháborodva, hogy bilincset mertem rakni rád. Az, hogy a haverod meg úgy jön oda, hogy "vigye el illegálozik" "vontassa el innen" szerinted ezek után mennyire volt komolyan vehető a szituáció? Inkább volt komikum amit csináltatok mintsem valami féle roleplay. Ha az adminügy alatt felmutattatok volna bármi féle topicot, vagy csak képeket, valami kötődést illegális szervezethez már más lett volna az ügy végkimenetele. Az, hogy egy házban laktok és nem tudom én milyen kapcsolati státuszt RP-ztek az a ti dolgotok, de nem indok a lövöldözésre ennyi.

Jelen esetben a következő történt: "köcsög PD le akarja csukni a haverom lőjjük le". Amiután a haverod lelőtt minket nem, hogy elmenekült volna vagy megpróbált volna eltünni, nem, elkezdett kereskedni. Te magad jelenettted ki, hogy nem szeretjük a kereskedőket, és titeket sem. Ez így nem igaz egyáltalán sem, őszintét megmondva, fogalmam sincs, hogy Te mégis ki vagy. Annyit láttam eddig belőled, hogy autókat adsz el és veszel, csináld ha Téged ezt tesz boldoggá a te dolgod. Viszont az, hogy irreális szituációkon keresztül generálod a felesleges feszkót, az az a dolog amit egyáltalán nem bírok én személy szerint. Jöhet a röhögő áradat tőled és a haverjaidtól, hidegen fog hagyni.

Ja és még valami, ha a haverod kapta a jailt miért te raksz PK-t?

Szép estét nektek.
 

Isaacos

Fórum Mester
Támogató
2021. 03. 27.
1 495
1 876
24
Erdély
LV karakter
Rod C Barrens
Hali, mint a "rendőr" aki le lett lőve szólok hozzád a panaszkönyvhöz. Elsősorban szeretném kifejezni sajnálatom, miszerint te azt szűrted le, hogy az első számú szempont a jail kiosztása volt, és nem a szituáció tisztázása. Igen, hívtam egy adminisztrátort mivel a semmiből le lettem lőve amint megfogtam a karaktered csuklóját RP-vel, abban a szent minutumban lettél először te, másodszor én lelőve. Az egész abból alakult ki, hogy te fegyvert rántasz mivel el szeretnék vontatni a kocsid ami kissé nonszensz. Te arra hivatkozol, hogy karaktered "illegálos" tehát folytat illegális tevékenységet a szerveren. Ezzel kapcsolatban semmit sem tudtatok felmutatni csupán az MDC-ben szereplő körözések / lecsukások mutatják, hogy néha lövöldöztök vagy menekültök több kevesebb sikerrel.

Továbbá mikor úgy kezdődött az egész IC szituáció, hogy TE jössz oda hozzám miközben afkolok, hogy TÉGED kereslek az is nonszensz, nem, hogy meghúztad volna magad, nem, te egyenesen házhoz jöttél azért a bizonyos .... had ne mondjam miért. Mindent részletesen elmesélsz, konkrétan kérdeznem sem kell. Szerinted mit reagáltam volna? Jólvan ügyes vagy? Te voltál a legjobban felháborodva, hogy bilincset mertem rakni rád. Az, hogy a haverod meg úgy jön oda, hogy "vigye el illegálozik" "vontassa el innen" szerinted ezek után mennyire volt komolyan vehető a szituáció? Inkább volt komikum amit csináltatok mintsem valami féle roleplay. Ha az adminügy alatt felmutattatok volna bármi féle topicot, vagy csak képeket, valami kötődést illegális szervezethez már más lett volna az ügy végkimenetele.

Jelen esetben a következő történt: "köcsög PD le akarja csukni a haverom lőjjük le". Amiután a haverod lelőtt minket nem, hogy elmenekült volna vagy megpróbált volna eltünni, nem, elkezdett kereskedni. Te magad jelenettted ki, hogy nem szeretjük a kereskedőket, és titeket sem. Ez így nem igaz egyáltalán sem, őszintét megmondva, fogalmam sincs, hogy Te mégis ki vagy. Annyit láttam eddig belőled, hogy autókat adsz el és veszel, csináld ha Téged ezt tesz boldoggá a te dolgod. Viszont az, hogy irreális szituációkon keresztül generálod a felesleges feszkót, az az a dolog amit egyáltalán nem bírok én személy szerint. Jöhet a röhögő áradat tőled és a haverjaidtól, hidegen fog hagyni.

Ja és még valami, ha a haverod kapta a jailt miért te raksz PK-t?

Szép estét nektek.
Ezért mentem egyből oda hozzád, mivel tegnap is hasonló volt a helyzet. Fegyvert rántottam, mert a szitu úgy kérte. Bejelentettek, rendőrök rám jöttek, normálisan RP-ztünk, végül elengedtek. Mivel úgy vettem elő egy fegyvert, hogy engedélyem van rá. Plusz, hogy a tegnapi eset egy teljesen más helyen volt, ez meg a házam előtt.


Azért én írtam, mivel erre a döntésre jutottunk. Ő munkába indult.
 

rajna

Panda 🐼
Globális Moderátor
LV
2019. 02. 03.
643
816
18
Budapest
V4 karakter
Marcus Crescenzo
LV karakter
Christopher Crescenzo
V2 karakter
Simon Marshall
Sziasztok!

A fórumszabályzat értelmében:

1.) Bizonyíték hiányában ne nyiss panaszt!
Büntetés: Felszólítás bizonyíték csatolására, ha ez nem történik meg 24 órán belül, 40 büntetőpont, téma zárása.

szeretném felhívni a figyelmed @Isaacos , hogy csatolj némi bizonyítékot a panaszkönyvhöz!

Köszönöm.

Üdv,
rajna!
 
  • Tetszik
Reactions: Guba és Snoopi

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
Nos, azt hiszem, hogy smoky mindent leírt FUNoltatok végig. Te mondtad hogy vigye be a haverod, akkor most ha beviszi, akkor lelövöd a rendőrt, hogy ne vigye be. Nonszensz ez az egész szituáció nem értem miért csodálkoztok, hogy kaptok egy jailt egy ilyen jelenetsor után.

Helyezhető a panaszkönyv!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.