Aslan Roberts - Roger Bartley, Iago Vazquez [Eriik]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ádám2000

Újonc
2023. 03. 23.
2
4
LV karakter
Aslan_Roberts
zoldlogo.png

Neved:
< Aslan Roberts >


Panaszra tett játékos neve:
< Roger Bartley, Iago Vazquez >


Panasz oka:
< OOC stílus >


Bizonyíték: ( Kép, Videó, Log ):
< https://pastebin.com/7HQenKvN >


Megjegyzés:

< Igazából nincs sok hozzáfűzni valóm szerintem a log magáért beszél, én ezt ooc stílusnak tekintem, be is vittek adtak 90 percet, és még 2 tickettel megbírságoltak, egyik 20.500 $, másik pedig 90.000 $ ha jól tudom >
 

abader

Zöldfülű
2019. 01. 10.
171
115
LV karakter
allen_reaux
Hello.
Az egész ott kezdődött, hogy miután te nem akartál félre állni a kocsiddal, így be akartunk vinni. Ezt követően a helyszínen vagy én vagy Iago lesokkolt téged. Ameddig Iago a járművel foglalkozott, addig én mindvégig a hátadon térdeltem és a kezeidet hátra húzva bilincseltelek. Ez idő alatt te úgy gondoltad, hogy bezárod a verdádat, hogy az ellened intézkedő Peace Officer ne tudja átvizsgálni. Kinyitottad ameddig átnézte, és szólt, hogy a jármű teljesen tiszta.
Ameddig ő a verdádat nézte, addig én téged “motoztalak” meg. A Panel nálam mutatta, hogy nálad van egy Glock és nagyjából 20 lőszer, amit RPvel elvettem tőled. Ezt persze nem adtad át, hanem betetted a járműbe, és mind IC mind OOC azt mondtad, hogy nálad nincs se a fegyver se a töltény.
Mivel Dominik végig ott volt, így ő is tudja bizonyítani.

A stílusom egyáltalán nem irányult ellened, de el tudja rontani a játékélményét mindenkinek az, hogy te próbálsz átverni minket.
Bosszú PK-nak semmi értelme, ott voltunk végig a szerveren, Dominik szintén ott volt, akkor kellett volna szólnod.

Többet nem kívánunk hozzá szólni, megvárjuk a bírálatot.
 
Utoljára szerkesztve:

Ádám2000

Újonc
2023. 03. 23.
2
4
LV karakter
Aslan_Roberts
Hello.
Az egész ott kezdődött, hogy miután te nem akartál félre állni a kocsiddal, így be akartunk vinni. Ezt követően a helyszínen vagy én vagy Iago lesokkolt téged. Ameddig Iago a járművel foglalkozott, addig én mindvégig a hátadon térdeltem és a kezeidet hátra húzva bilincseltelek. Ez idő alatt te úgy gondoltad, hogy bezárod a verdádat, hogy az ellened intézkedő Peace Officer ne tudja átvizsgálni. Kinyitottad ameddig átnézte, és szólt, hogy a jármű teljesen tiszta.
Ameddig ő a verdádat nézte, addig én téged “motoztalak” meg. A Panel nálam mutatta, hogy nálad van egy Glock és nagyjából 20 lőszer, amit RPvel elvettem tőled. Ezt persze nem adtad át, hanem betetted a járműbe, és mind IC mind OOC azt mondtad, hogy nálad nincs se a fegyver se a töltény.
Mivel Dominik végig ott volt, így ő is tudja bizonyítani.

A stílusom egyáltalán nem irányult ellened, de el tudja rontani a játékélményét mindenkinek az, hogy te próbálsz átverni minket.

Bosszú PK-nak semmi értelme, ott voltunk végig a szerveren, Dominik szintén ott volt, akkor kellett volna szólnod.

Többet nem kívánunk hozzá szólni, megvárjuk a bírálatot.
aha tudom nem tagadom hogy ez történt de még mindig arról van szó hogy a részetekről ez OOC stílus volt, ami ott történt a helyszínen azt mind tisztáztuk ami az IC részre vonatkozott, admin mondta hogy folytassuk, és mondtam is nektek hogy nyugodjatok le vagy fogjátok vissza magatokat, de látom akkor nem láttad vagy pont nincs benne a logba.
 

abader

Zöldfülű
2019. 01. 10.
171
115
LV karakter
allen_reaux
aha tudom nem tagadom hogy ez történt de még mindig arról van szó hogy a részetekről ez OOC stílus volt, ami ott történt a helyszínen azt mind tisztáztuk ami az IC részre vonatkozott, admin mondta hogy folytassuk, és mondtam is nektek hogy nyugodjatok le vagy fogjátok vissza magatokat, de látom akkor nem láttad vagy pont nincs benne a logba.
Azt követően akartad folytatni az RP-t, miután mondták hogy vagy ez vagy ban. Neked se volt szándékodba, ahogy nekünk se.
 

bajuSz1

Újonc
2022. 07. 12.
17
52
LV karakter
Keon Jenkins
Szeva. Semmi olyant nem írtunk ami nagyon, nagy OOC stílus lenne. De ha neked úgy jött le, hogy direkt lett veled így beszélve akkor bocsánat, de ezt a helyzet hozta ki belőlünk. + Dominik ott volt végig és nem lett szólva nekünk ott helyben, hogy baj lenne a stílussal.
 

piskotaszelet

Újonc
2020. 11. 30.
2
15
LV karakter
Gregory Grimes
3.) A panaszhoz kizárólag a bíráló szerver adminisztrátor, panasz tevő, vádlott írhat hozzá! @Felipe
Nekünk is volt ezekkel az urakkal bajunk ahogy ezek a rendőrt rpzik az valami vicc és látszik rajtuk hogy arra mennek rá hogy bármi indokkal de a player társukat lehúzzák itt inkább erről a Roger gyerekről van szó kiszállok a kocsiból megkérdezni hogy jól vannak-e mert történt egy baleset és random lesokkol majd úgy beszél velünk mint a kutyával ezt szóvá tesszük majd 5 ezer dolcsi bírság mert tiszteletlenek vagyunk plusz lehúzzák az embert 40 ezerrel komolyan mondom mint ha valami 5 éves ideges kis gyerek rpjét látnám aki csak azon van hogy lehúzza és kárt tegyen a player társaiban nem pedig egy érett rendőrt aki tényleg szolgálja a hazát és nem sokkolgat csak azért mert meg lett kérdezve hogy jól van-e hamár rendőrt rpzel Roger akkor ne az irl lévő személyiségeddel nyomjad a rendőr rpt hanem mint egy érett rendőr aki bele éli magát a szerepbe.
 

abader

Zöldfülű
2019. 01. 10.
171
115
LV karakter
allen_reaux
Nekünk is volt ezekkel az urakkal bajunk ahogy ezek a rendőrt rpzik az valami vicc és látszik rajtuk hogy arra mennek rá hogy bármi indokkal de a player társukat lehúzzák itt inkább erről a Roger gyerekről van szó kiszállok a kocsiból megkérdezni hogy jól vannak-e mert történt egy baleset és random lesokkol majd úgy beszél velünk mint a kutyával ezt szóvá tesszük majd 5 ezer dolcsi bírság mert tiszteletlenek vagyunk plusz lehúzzák az embert 40 ezerrel komolyan mondom mint ha valami 5 éves ideges kis gyerek rpjét látnám aki csak azon van hogy lehúzza és kárt tegyen a player társaiban nem pedig egy érett rendőrt aki tényleg szolgálja a hazát és nem sokkolgat csak azért mert meg lett kérdezve hogy jól van-e hamár rendőrt rpzel Roger akkor ne az irl lévő személyiségeddel nyomjad a rendőr rpt hanem mint egy érett rendőr aki bele éli magát a szerepbe.
1., Nincs közöd a PK-hoz, ne szólj hozzá.
2., Egy cserbenhagyást követően intézkedés alá vontalak, ha nem vagy tisztában az amerikai igazoltatás menetével, ne beszélj sületlenségeket.
3., Kösz a minősítést, én meg tudom neked adni a tiszteletet, visszafelé is elvárom. :)
 

eriik

eriksen
2021. 09. 06.
263
1 201
21
LV karakter
Dariel juancho :D
Sziasztok.

Először is ne haragudjatok a megkésett bírálat miatt. A logokkal egy kis probléma történt, ezért csak pár részletre tudok hivatkozni és ezért is csúszott meg a panasz.

Ami IC történt az maradjon is ott, a panaszhoz semmi köze.
Dominik azért ment ki, hogy elintézze a fegyveres storyt, az hogy nem szólt az OOC stílusotok miatt, nem azt jelenti, hogy rendben volt.

@Atteee a te stílusod és rosszindulatod egyáltalán nem volt és nem is lesz elfogadott ezen a szerveren. Oké szabályt szegett a srác, de te egyből így reagálod le?

[2023-03-31 20:04:07] [Output] : Roger Bartley: (( akkor szerintem mehetsz is a jailbe ))

[2023-03-31 20:04:59] [Output] : Aslan Roberts: (( de én viszont folytatom ))
[2023-03-31 20:05:04] [Output] : Roger Bartley: (( Oké, de mi nem akarjuk ))

Nem te döntöd el, hogy egy ügynek mi lesz a vége hanem az admin, aki intézkedik.

@bajuSz1 részedről is valahol érezhető az ooc, de annyira nem volt vészes mint a társadnál.

Ideje lenne elgondolkozni azon hogy mit is képviseltek a szerveren, azt pedig csak megjegyezném, hogy az ilyen IC mondatok egyáltalán nem az egyedi karakter jellemei.

Egyéb következmények nélkül zárom a panaszt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.