[Ashley Styles] Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bonki

λ
2019. 09. 05.
432
779
LV karakter
Brooklyn Hollingsworth
V2 karakter
Ashley Styles
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Ashley Styles
Születési hely, idő: Sydney, 1999. 07. 19.
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: ashsty@seemail.com
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Flower utca 32, San Fierro
Legmagasabb végzettsége: Diploma
Eddigi munkahelyei: Nemzeti Adó- és Vámhivatal, Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság, Országos Rendőr-főkapitányság

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.)) Ashley Styles 1999. július 19-én született Syndey városi kórházában. Középiskolai éveit a Sydney Városi Rendészeti Szakközépiskolában töltötte 2014-től 2018-ig, ahol osztályelsőként végzett, és továbbtanult, majd 2020-ban megkezdte szolgálatát az Új-Dél-Wales állami rendőrségnél Őrmester ('Sergeant') rendfokozaton, felügyelő ('Supervisor') beosztáson. 2020-tól 2021-ig szolgált, leszerelt. 2022-ben SeeCity állampolgára, és az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság vezérkari tagja, majd főigazgatója lett. 2023. májusában leszerelt.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Matyinak.
Mennyi idős vagy: 15 éves vagyok.
Legmagasabb iskolai végzettséged: 8 általános.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 123.180 percem van.
Csatolj egy képet az UCP-ről: link
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Három frakciókkal kapcsolatos jailem van.
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Egy kitiltásom van, mivel egy már nem megjelenő adminjailben beakasztottam a W billentyűt, így "kijátszottam" az akkori AFK rendszert.
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: 21 névváltásom van, a fenti linken láthatóak az előző neveim. A frakcióban a mostani nevemen kívül Matt De Verocchi néven is voltam.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Karakterem a közlekedés rendészet világában mozogna. Nem szeretne agresszív, esetleg számára káros közegbe kerülni, mondjuk közrendvédelembe, terrorelhárításba. Szabálykövető és betartató hozzáállása lenne a dolgokhoz, amit igencsak komolyan is vesz. Legtöbbször kedves és barátságos alak, de ha provokálják, akkor egy igen agresszív alak tud lenni. Inkább a nyugis dolgokat szereti. Legjobban akkor tud dolgozni, ha meg van neki pontosan mondva, hogy mit, hogy és miért csináljon.
Miért pont rád essen a választásunk?
A szerveren már van rendvédelmi tapasztalatom három különböző szervezetből (NAV, NNI, ORFK). IRL is a rendvédelem egy kicsit másabb formáját űzöm "önkéntes hivatásként", így kicsit belelátok a valós dolgokba, amit át tudok ide hozni egy valósabb RP érdekébe.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Igen, voltam. Okok: Időhiány, és az akkori v3-ra mentem át.
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Ashley Styles!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2023.07.10. 18:00 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2023.07.10. 17:00 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:

Tiszthelyettesi alapismeretek elméleti és gyakorlati vizsgára készülj.
 
  • Tetszik
Reactions: Bonki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.