Áruszállítóknak közös rádió frekvencia (szkript révén)

DaniWoof

Újonc
2023. 10. 24.
26
34
V4 karakter
Daniel Woof
"Csak fun lenne belőle."

Ugyanez elmondható az egyedi matricára, egyedi rendszámra, névcédulára, hajó rádióra, farm névre, bánya névre. Mégis ezek mind probléma nélkül működnek. Biztos hogy mindenből csak fun lenne? Szerintem már kezd unalmas lenni, hogy minden ötlet le van szavazva annyival, hogy "csak fun lenne belőle".
 

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
770
3 915
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
"Csak fun lenne belőle."

Ugyanez elmondható az egyedi matricára, egyedi rendszámra, névcédulára, hajó rádióra, farm névre, bánya névre. Mégis ezek mind probléma nélkül működnek. Biztos hogy mindenből csak fun lenne? Szerintem már kezd unalmas lenni, hogy minden ötlet le van szavazva annyival, hogy "csak fun lenne belőle".
volt/van/lesz ezekből továbbra is gond, de a rádiózásból különösen nagy probléma lenne, mivel mindenre lenne használva, csak arra nem amire kéne
 

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
411
1 104
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
"Csak fun lenne belőle."

Ugyanez elmondható az egyedi matricára, egyedi rendszámra, névcédulára, hajó rádióra, farm névre, bánya névre. Mégis ezek mind probléma nélkül működnek. Biztos hogy mindenből csak fun lenne? Szerintem már kezd unalmas lenni, hogy minden ötlet le van szavazva annyival, hogy "csak fun lenne belőle".
Amiket felsoroltál az mind nyomon követhető a logból vagy látni lehet, a fun matricákat leszedetik, van amikor az autót is kitörlik vele. A fun farmnévért jail / ban jár, az autók rendszámáért is. A voice rádiót elég nehéz lenne moderálni.
 

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
545
1 003
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
Amiket felsoroltál az mind nyomon követhető a logból vagy látni lehet, a fun matricákat leszedetik, van amikor az autót is kitörlik vele. A fun farmnévért jail / ban jár, az autók rendszámáért is. A voice rádiót elég nehéz lenne moderálni.

Erre van a PK vagy a report rendszer. Logot elmented, feltöltöd és a srác már kapta is a jailt, vagy akár bant. Úgy is fel lehet fogni, hogy így elég hama kibukna az aki nem ide való. Az olyanokat jobb mielőbb kirakni amúgyis.