Arkell Cherry , Yael Asar -> danii

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

danii.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
v4
2021. 07. 01.
350
316
V4 karakter
Haoran Wang
LV karakter
Daniel Rollyn
Hozzáfűzök még annyit,hogyha Alhambránál lecsuknak téged valami oknál fogva,akkor nem fogsz szabadulásod után egyből visszamenni ugyanúgy feszültséget kelteni. Nem reális cselekedet ez sem.
Az meg,hogy közlöm a szankciót,és elkezdi nyomogatni a what animot és társai,az sem a legkorrektebb hozzáállás. Nincs aü vége addig,amíg én ott vagyok és nincs szankció osztva. Már pedig nem volt még szankció osztva részére,hiszen be tudta nyomni az animot.
Alhambránál ez a fölösleges feszültségkeltés amit végig lenyomtatok szerintem szükségtelen volt,várom a bírálatot.
 

keving

Újonc
2020. 08. 01.
50
221
Vecsés
V4 karakter
arkell_cherry
LV karakter
neville_pierre
Hozzáfűzök még annyit,hogyha Alhambránál lecsuknak téged valami oknál fogva,akkor nem fogsz szabadulásod után egyből visszamenni ugyanúgy feszültséget kelteni. Nem reális cselekedet ez sem.
Az meg,hogy közlöm a szankciót,és elkezdi nyomogatni a what animot és társai,az sem a legkorrektebb hozzáállás. Nincs aü vége addig,amíg én ott vagyok és nincs szankció osztva. Már pedig nem volt még szankció osztva részére,hiszen be tudta nyomni az animot.
Alhambránál ez a fölösleges feszültségkeltés amit végig lenyomtatok szerintem szükségtelen volt,várom a bírálatot.
Nem feszültség keltés volt az egész, elmondtam, hogy miért mentem vissza a clubba. Az, hogy engem vissza engednek az az ő bajuk és kész, onnantól IC ügy az egész. Itt van az aláírásomban a topic, nézz körül, látod, hogy aggresszívak vagyunk (negyedjére játszom a papagájt.). Megnézném te bandásként milyen RP-t képviselnél egy szórakozóhelyen...
 

locskai

Újonc
2022. 10. 04.
29
250
V4 karakter
yael.asar
Nincs aü vége addig,amíg én ott vagyok és nincs szankció osztva.
Mikor köszönünk el egymástól szerintem az már a végét jelenti.
edit: Elmondtad ki mennyi büntetést kap milyen formában, már köszöntünk el egymástól. 4 hónap plusz akkor is sok szerintünk. V3ba animfunért kaptam 60 percet.
 
Utoljára szerkesztve:

danii.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
v4
2021. 07. 01.
350
316
V4 karakter
Haoran Wang
LV karakter
Daniel Rollyn
Hányszor magyarázzam el neked, hogy véletlen volt?! Discordon is beszéltem vele, neked mennyi közöd van hozzá, hogyha én véletlen megütöm az FK társamat és spanomat??? Nem nehéz megérteni azt, hogy véletlen ütöttem meg, OOC is jeleztem neked, le is OOCztam. Mi csak RP-zni szerettünk volna közösen és ennyi.
Ehhez csak annyit akarok mondani,hogy nem vagy frakcióban,milyen FK társról van szó?
Mikor köszönünk el egymástól szerintem az már a végét jelenti.
edit: Elmondtad ki mennyi büntetést kap milyen formában, már köszöntünk el egymástól. 4 hónap plusz akkor is sok szerintünk. V3ba animfunért kaptam 60 percet.
Amíg ott vagyok,addig nincs vége semminek. Örülök,hogy ilyen vidáman fogadod el akkor a kitiltást,hogy animokat dobálsz be és előveszed a fegyvered hozzá.
 

keving

Újonc
2020. 08. 01.
50
221
Vecsés
V4 karakter
arkell_cherry
LV karakter
neville_pierre
Ehhez csak annyit akarok mondani,hogy nem vagy frakcióban,milyen FK társról van szó?

Amíg ott vagyok,addig nincs vége semminek. Örülök,hogy ilyen vidáman fogadod el akkor a kitiltást,hogy animokat dobálsz be és előveszed a fegyvered hozzá.
Ki nincs frakcióba?! Anyám úristenit.... nézd már meg az aláírásomat, Jetset-be vagyok benne.

Edit: Yael nincs frakcióba, valszeg összekeversz. Viszont a hullagyalázás témára nagyon kíváncsi lennék, tudtommal illegálnak még íratlan szabályként SEM van leírva,hogy nekik nem szabad. Csakis a legálnak.
 

locskai

Újonc
2022. 10. 04.
29
250
V4 karakter
yael.asar
Yael mióta van illegál frakcióban? Ő gyalázta a hullát,civilként nem fogod ezt megtenni.
Nem rosszból, de most írta le, hogy nem vagyok frakcióban, és valszeg összekevertél minket. Civilként miért ne gyalázhatnám meg? Ezt még mindig nem értem. Tudtunkal még mindig legálnak van csak tiltva.

edit: Ne tudom miért, de mindig valahogy visszahoztad a lézeres témát, amire te mondtad, hogy nem PG. Ha lőnek rám az szerintem elég indok arra, hogy veszélyeztetve érezzem magam. Te mondtad zéró tolerancia van Alhambránál amit mi nem tudtunk, de ha ez így van, akkor miért ad le "figyelmeztető" lövést a rendvédelmis. AÜ alól kivágtam kis részeket, pl. az ooc stílust ami a rendvédelmi személy felől megtörtént, és azt, hogy nem hallgatsz meg. Ezeket Dokinak csatolom privátba.
 
Utoljára szerkesztve:

Yiannis17

Újonc
2024. 08. 06.
2
9
Budapest
V4 karakter
Yiannis Green
Arkell Cherry nem tudom hogy gondoltad a segítséget, de elmondom akkor énis. Elsőnek azt láttam hogy egyszer rá ütöttél, nem is szóltam mentem tovább. Majd mikor másodjára oda értem akkor már azt láttam hogy taposod a földön. Akkor léptem már közbe. Úgy hogy ne mond hogy véletlenül volt mert többször is végrehajtottad.
Sziasztok, én vagyok az akit ütött Arkell, semmiféle rossz szándék nem volt benne csak véletlen a CTRL-t nyomta meg és discordon bocsánatot is kért, nekem nem okozott hátrányt és úgy gondolom, hogy fölösleges volt számotokra az OOC történteket átvinni IC-be, és egyébként le is OOC-zta nem is egyszer Arkell az ütést.
 

Doki

Fórum Mester
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 450
4 294
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Aü logot tudod újból csatolni, a fele lemaradt belőle.
 

Doki

Fórum Mester
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 450
4 294
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Azt nem értem, ha OOC dologból indult az egész, miért folytattátok tovább a feszültségkeltést, miért veszitek fel és kezdtek el IC visszaszájalni amivel eszkaláljátok a szituációt? Miért mész vissza ha egyszer már elvittek a klubtól? Miért van nálad civilként USP egy buli helyen, amivel aztán mondvacsinált indokkal rendvédelmist ölsz klub előtt majd még meg is taposod? Csupa olyan kérdés merül fel, ami egy olyan játékossal szemben nem merülne fel aki bulizni megy oda, nem pedig a balhét keresni.

[2024-08-10 23:28:53] [Output] : Arkell Cherry: (( ott van amugy a topic ))
[2024-08-10 23:28:57] [Output] : Arkell Cherry: (( aggresszívak vagyunk ))
[2024-08-10 23:28:59] [Output] : Arkell Cherry: (( ilyen a karakterem ))
[2024-08-10 23:29:02] [Output] : Arkell Cherry: (( feszültség keltő ))
Teljesen mindegy milyen topicotok van, ez a frakció és ez az épület nem azért lett létrehozva hogy az menjen ott ami az összes többi illegál FK-hoz köthető bulihelyen (ami azokon megy is megér egy misét, mert az, hogy mindig jön random valaki és szétlövi a bulit szerintem a lövöldözőt minősíti). Nem lesz engedve az hogy a saját szórakoztatásotokra (vagy más a saját szórakoztatására), csinálva legyen a balhé és a feszültségkeltés, a frakció tagjai úgy gondolom nem ezért dolgoznak minden rendezvénnyel napokat, emiatt is van zéró tolerancia alhambránál felsőbb körök egyetértésével. Azt meg inkább itt meg sem említem amit a másik játékos panaszhoz csatoltak, illetve láttam a logokban, egy "bandásként milyen RP-t képviselnél egy szórakozóhelyen" szerintem nem az amit ti képviseltek.

A PG-t nem kívánom firtatni, valóban egy érdekes szituáció.

Le lett sokkolva az egyik fél akit meg is bilincseltek, nem volt nála semmi érdemleges, egy csekkel, maximum 60 perccel megúszta volna, de lehet még azt se kapott volna. Neked sikerült elmenekülni, majd ennek ellenére visszajöttél magánakciózni, semmit nem tudtál a másik félnek a büntetéséről, még azt se tudtad hogy előállítják-e vagy sem, mégis az NNI-s lelövése volt a legjobb ötleted, tovább eszkalálva a helyzetet, kimerítve a DM fogalmát.

Az meg hogy szankció osztásánál elő van véve a silenced és be van nyomva a what anim mindent elárul az ügyhöz való hozzáállásról.

@danii. [2024-08-10 22:45:46] [Output] : Admin 3 danii: (( fasza oké )) emiatt utolsó "szóbeli" figyelmeztetést adom, adminügyet vezetsz nem a haverokkal társalogsz, moderáld magad!
Az ügy alatt nem láttam olyan kiemelkedő stílust ami az ügy többi résztvevőjénél kisebb-nagyobb mértékben nem lehetett volna felfedezni, így a kitiltásból levehető az OOC stílus, a kitiltás mértékének módosítását az admin belátására bízom.

@danii. @Reina. egyeztessetek egymással a játékos PK-t figyelembe véve a továbbiakról, részemről a panasz az említett javítások elvégzésével jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.