Arkell Cherry , Yael Asar -> danii

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

keving

Újonc
2020. 08. 01.
50
221
Vecsés
V4 karakter
arkell_cherry
LV karakter
neville_pierre
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Arkell Cherry , Yael Asar


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
danii


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Helytelen, egy oldalú bírálat.

Alhambra-nál történt az egész eset, én elsőként Yiannis Green barátomat rp-vel segítkeztem fel a földről és véletlen megütöttem és egy félreértés miatt (valszeg nem látta) Jazmin Descombes mint TCM-es IC felkérdezett, hogy mit csinálok. Én írtam neki OOC, hogy véletlen ütöttem meg, nem is vettem figyelembe őt. Folytatta továbbra is és nem csak ő hanem Bellucci is. Én erre mint aggresszív karakterem bepofáztam nekik (pontosabban kurváztam.) Engem ezek után kitiltottak a helyről. Én mint ahogyan említettem nem egy normális karakterrel rendelkezem ezért én továbbra is veszekedtem velük még kint is. Yael-el viszont már előtte is beszéltem bent a Clubban, és őt is kitiltották, kergették. Kint folytattuk velük a csetepatét, addig-addig fajult míg egy NNI-s nem rántott ránk fegyvert, s sokkolót. Engem lesokkolt, megbilincseltek. Az NNI-s lőtt egyet a földre amit Yael nem látott mivel háttal futott. Megvolt beszélve ha bármi történik (sokkolás, fegyvert vesz elő ránk, esetleg ránk lő) akkor megvéd minket illetve magát. Így is tett megpróbált engem kimenteni, sikeresen lelőtte az NNI-st, megtaposta és azt mondta rá IC chaten, hogy Kutya. Tudtunkal nincs hullagyalázás, az-az csak a rendvédelemnek van tiltva. Az aü elején csak az volt a probléma, hogy PG történt utána jött a gyalázás, ezt megpróbáltuk megmagyarázni, kisebb nagyobb sikerrel. Ebből a vége fele az lett, hogy keltettük a feszültséget.
Itt nekem danii olyanokat hozott fel, hogy én fölöslegesen feszültséget keltettem (jelen pillanatban is 300percemet töltöm.) miközben, ahogyan neki is leírtam százszor, hogy nekem ez a karakterem és egy ilyen társaságba vagyok. (topicunk bizonyítja.) danii-nak az volt a problémája, hogy én ezek után visszamentem RP-zni amiből ugye kifajult egy veszekedés.
Yael Asar megkapta a szankcióját - DM, Szándékos feszültségkeltés, OOC stílus, adminügy alatti fun, hullagyalázás.
A hullagyalázás illegálnak íratlan szabályként sincsen.




Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://armin.kim/seepaste/8H6S - aügy log.

https://armin.kim/seepaste/D755 - itt az előtti IC jailem amiért bevittek.

Megjegyzés:
Ha van kérdés megválaszolom szívesen.
 

danii.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
v4
2021. 07. 01.
350
316
V4 karakter
Haoran Wang
LV karakter
Daniel Rollyn
Csáo,jó estét!
A szankciótokat azért kaptátok,mert nem elfogadhatatlan volt az,hogy mindenáron a feszültséget keltettétek bent a klubban,majd kint is. Kaptam egyébként erről kettő videót is: Le lettél sokkolva kint,mivel visszabeszéltél párszor a rendőröknek,tehát maximum ez miatt téged bevittek volna.
Yael-re is rá volt fogva utána lézeres fegyver,ő ugrándozott tovább. Nem mondhatja,hogy háttal volt,hiszen a kameraszög által simán láthatta maga mögött a lézert,egyébként az ő szemszögéről nem kaptam semmilyen videót. Persze ez nem volt annyira figyelembevéve,hiszen necces volt megítélni ezt a szituációt.
Folytatnám a további történésekkel,melyek alapján ő egymagában elfutott jobbra,ahova nem követte senki,elmehetett volna,hiszen hallotta a figyelmeztetőlövést,ami a földre volt leadva,klippen látszódott ez is,mellékelem ide. Ezekután ő úgy döntött,hogy visszamegy a kocsik mögé generálni a feszkót,majd amikor a kocsi mögé indult az NNI-s előbújt majd fejbelőtte őt.
Ezt én DM-nek ítélem,semmi értelme nem volt annak,hogy fejbelődd őt.
Azért,mert visszabeszél a "barátod" akit egyébként ott ismertél meg,az nem indok arra,hogy fejbelőjj egy rendőrt,aki csak el akar küldeni a helyszínről téged. A nyomozó nem tudta,hogy van fegyvered,hiszen csak akkor lett ez megmutatva,amikor fejbelőtted őt.
Civilként nem értem azt a részt,hogy ha fejbelövöd,utána miért állsz neki megtaposni a hullát,és mondani neki,hogy "kutya",ez sem reális. Utóbbi klippen látszódik ez is.
Ki lett fejtve mind ez az ügy alatt is párszor,Yael stílusa sem volt elfogadható,végig flegma volt,a végén,miután közölve lett a szankció,benyomja az animokat,meg előveszi a fegyverét,nem értettem a miértjét.

Egyéb kérdésre szívesen válaszolok,a teljes logot szívesen át dobom én is a bíráló Fő/Szuperadminnak.
 

locskai

Újonc
2022. 10. 04.
29
250
V4 karakter
yael.asar
Én lőttem le az NNI-st. Már megint a lézer amit már nem egyszer megbeszéltünk, hogy nem volt PG. Elakarta küldeni a barátomat? Akkor miért bilincselik meg és teszik kocsiba? Egyértelmű volt, hogy megfogom védeni.

edit: Konkrétan azért kergetett engem a secu mert Arkellel beszéltem kint. Kergettek, kimentem a bulizóhely elé. Beszólnak a secusok nem fogom magam hagyni.
 

danii.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
v4
2021. 07. 01.
350
316
V4 karakter
Haoran Wang
LV karakter
Daniel Rollyn
Lelőni konkrétan a semmiért akkor sem fogod az NNI-st,semmi értelmét nem láttam. Nem volt PG,viszont figyelembe lehet venni,hogy követett egy kis ideig téged a lézer,és kaptál figyelmeztető lövést a földre is. Elmentél jobbra,elmenekülhettél volna,de te inkább visszamész tovább hergelni,hogy utánad fusson,majd fejbelövöd őt.
Nem csináltok ilyeneket,semmi indok nem volt a lövésre. Civilként nulla inditékkal egy USP-vel járkálsz bulizni,azzal az indokkal,hogy mindig van nálad. Ne ilyen indokkal legyen nálad,hogy lelövöd az NNI-st,mert beviszik a barátod,amiért visszabeszélt nem egyszer a rendőröknek.
 

locskai

Újonc
2022. 10. 04.
29
250
V4 karakter
yael.asar
Nem fogom otthagyni barátom, hogy vigyék be. USP, nem lett volna gond, ha egymás után nem sokkolja le 5x a haveromat kedves NNI-s barátom. Ha elakarná küldeni, akkor nem sokkolni, bilincselni majd kocsiba üllteti kellene. Azt mondtad, hogy az Alhambra zero tolerancia zóna, akkor miért ad le "figyelmeztető" lövést. Hullagyalázás tudtunkal még mindig csak rendvédelemnek van tiltva.
 

danii.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
v4
2021. 07. 01.
350
316
V4 karakter
Haoran Wang
LV karakter
Daniel Rollyn
Nem volt nála semmi illegál,nem követhetett el semmit,ezzel tisztában voltatok mindketten. Ezek után tényleg nincs több hozzáfűznivalóm ehhez.
Mindegy,hogy bevinni akarják vagy elküldeni,nem fogod fejbelőni a rendőrt,semmi indok nem volt erre.
 

danii.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
v4
2021. 07. 01.
350
316
V4 karakter
Haoran Wang
LV karakter
Daniel Rollyn
Azért,mert nem indok arra,hogy fejbelődd a rendőrt. De már hatodjára van ugyanaz a kör ecsetelve,azért nem fogod fejbelőni a rendőrt,mert visszabeszélés miatt be akarják vinni a haverodat.
Magatokra hergeltétek a rendőröket,hogy visszabeszélés miatt be legyen víve a haverod,és azt gondolod ez elég indok,hogy utána fejbelődd kint az Alhambra előtt?
 

locskai

Újonc
2022. 10. 04.
29
250
V4 karakter
yael.asar
Magatokra hergeltétek a rendőröket,hogy visszabeszélés miatt be legyen víve a haverod,és azt gondolod ez elég indok,hogy utána fejbelődd kint az Alhambra előtt?
Nagy hergelés az, hogy szóba állok egy négerrel. Konkrétan ezért kergetett a secu engem. Beszól a secu nem fogjuk szó nélkül hagyni.
 

keving

Újonc
2020. 08. 01.
50
221
Vecsés
V4 karakter
arkell_cherry
LV karakter
neville_pierre
Már százszor ismétlem magamat és fogom is mivel nem tudod megérteni... Egy OOC Félreértés végett lett az egészből IC Veszekedés, én nem tehetek arról, hogy pár ember nem tudja kinyitni a szemét és elolvasni amit a chaten lát. Neked is leírtam OOC, vagyis próbálkoztam mert állandóan bele szóltál/szóltatok. Meg, ha már stílust is adtál Yael-nek akkor a te stílusodról ne is beszéljünk, adminként nem valami szép. Tehát te egy félreértés miatt osztottál szankciót. Meg, ha teljesen IC lett volna az egész akkor sem szabályszegés, ilyen a karakterem... ott a topic, tisztán látszik, hogy aggresszív társaságot képviselünk. Az adminügy végefelé bárhogyan is leírtam neked azt, hogy félreértés volt te konkrétan telibe szartál... nem is vetted figyelembe azt amit mondok, csak azt tudtad utána mondani, hogy osztod a szankciót. Ha ez nem egyoldalú bírálat akkor mi?

Edit: Bíráló adminnak elküldöm a logot arról, hogy én próbálom magamat észrevetetni, hogy véletlen ütöttem meg egy srácot.
 
Utoljára szerkesztve:

akimitsuu

Pletykafészek
Támogató
2019. 04. 24.
988
83
Budapest
parkolasfelugyelet.hu
V4 karakter
Akimitsu Kishimoto
LV karakter
-
V2 karakter
-
Sziasztok!

A két Alhambrás videót én küldtem danii-nak ezért szólok hozzá a topichoz.

Saját véleményemet szeretném kifejteni, nem mint TCM alkalmazott így kérlek így olvassátok el.
Mint securitys dolgoztam aznap este a rendezvényen. Mint ahogyan az látszik az egyik videón, Diana-val beszéltem amikor felfigyeltem a chatre: Yael Asar: "segítség". Természetesen én elkezdtem megkeresni a hang forrását és oda szerettem volna menni segíteni. Erre jön az, hogy "kergetnek a secusok". Majd elkezdesz össze-vissza futni, ahelyett, hogy vagy megállnál és megbeszélnénk melyik secussal van a baj, vagy kimész és nem jössz vissza.
Másik videóra rátérve. Megyek az ajtó felé, ahol meglátom, hogy éppen bejössz, majd úgyfent elkezdesz össze-vissza futni az egész helyen belül ezáltal mégjobban hergelni minket. Többször is próbáltalak megbilincselni, de sajnos annyira nem vagyok jó, hogy ezt a futásod közben tegyem.

Számomra ez amit csináltál, Yael Asar, bosszantó, nem értem miért kellett 2-3 alkalommal is visszajönni, üvöltözni, majd megfutamodni a helyről. Értem én, hogy egy csapat TCM-es frakció tagjainak (jelen esetben kb 8 főnek) a belefektetett energiáját nem értékeled, de hogy ezt mutasd 30-40 másik játékosnak, nem tudom, nekem nem fér bele.

Bíráló admin kérésére elküldöm az aznapi logom.
 

locskai

Újonc
2022. 10. 04.
29
250
V4 karakter
yael.asar
Számomra ez amit csináltál, Yael Asar, bosszantó, nem értem miért kellett 2-3 alkalommal is visszajönni, üvöltözni, majd megfutamodni a helyről.
Helo! Azért kiáltottam mivel kergettek a secusok azért mert Arkellel láttak kint. Ugyan ez az indok miatt sokkoltak le. Mikor voltam biztonsági egy bulihelyen, érdekes nem kergettem senkit, sokkoló és vipera nélkül megtudtam oldani az adott helyzetet. Ha nem kergetnétek az miatt mert egy négerrel beszélek akkor talán nem kérnék tőle segítséget.

edit: láttam olyant, hogy megállt nektek valaki és egyből bilincsbe veritek. Ügye semmi megpróbál, mert a kezeitekkel elértek mindenhova. Mikor volt a motoros esemény, akkor minden RP és megpróbál nélkűl szedtetek le a bicikliről. Ott is beszóltak nekem én meg vissza. Leszedtetek minden a bicikliről RP nélkűl, lesokkoltatok, bilincsbe raktatok és felvittetek tierra hegyre.
 

keving

Újonc
2020. 08. 01.
50
221
Vecsés
V4 karakter
arkell_cherry
LV karakter
neville_pierre
Én továbbra is kötődöm az én részemhez, teljesen felesleges volt az 1 órás adminügy és a szankció kiosztása mivel semmiféle "fölösleges feszültségkeltés" nem volt.
Csak egy dolgot tudok fújtajni - Jazmin Descombes , Daniel Bellucci (Antonio Brazzi álnéven) nem vették figyelembe az OOC jelet a fejem fölött, mivel CTRL-al véletlen megütöttem a földön fekvőt. Csodákat művelt volna, ha danii meghallgatott volna az adminügy alatt, de figyelembe se vett. Tőlem kérdezi meg, hogy mire flegmulok miközben úgy viselkedik mint a főnököm, hiába admin s más ne írja meg nekem senki sem, hogy "most csönd!" - köszi!

Várom a bíráló admin válaszát.
 

Jasmin

Újonc
2024. 01. 04.
30
21
V4 karakter
Jazmin Descombes
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
Arkell Cherry nem tudom hogy gondoltad a segítséget, de elmondom akkor énis. Elsőnek azt láttam hogy egyszer rá ütöttél, nem is szóltam mentem tovább. Majd mikor másodjára oda értem akkor már azt láttam hogy taposod a földön. Akkor léptem már közbe. Úgy hogy ne mond hogy véletlenül volt mert többször is végrehajtottad!
 

keving

Újonc
2020. 08. 01.
50
221
Vecsés
V4 karakter
arkell_cherry
LV karakter
neville_pierre
Arkell Cherry nem tudom hogy gondoltad a segítséget, de elmondom akkor énis. Elsőnek azt láttam hogy egyszer rá ütöttél, nem is szóltam mentem tovább. Majd mikor másodjára oda értem akkor már azt láttam hogy taposod a földön. Akkor léptem már közbe. Úgy hogy ne mond hogy véletlenül volt mert többször is végrehajtottad!
Hányszor magyarázzam el neked, hogy véletlen volt?! Discordon is beszéltem vele, neked mennyi közöd van hozzá, hogyha én véletlen megütöm az FK társamat és spanomat??? Nem nehéz megérteni azt, hogy véletlen ütöttem meg, OOC is jeleztem neked, le is OOCztam. Mi csak RP-zni szerettünk volna közösen és ennyi.
 

keving

Újonc
2020. 08. 01.
50
221
Vecsés
V4 karakter
arkell_cherry
LV karakter
neville_pierre
Még mindig csak egyet tudok mondani... Feltételezésből tett be jailbe, OOC félreértés végett aminek semmi köze nincsen se az IC-hez sem pedig szabálysértéshez.
Yael-nek mikor írták, hogy osztják a szankciót benyomta a what animot. Szóval bőven aü vége volt. Erre +4 hónapot kapott, ami szerintünk nagyon sok.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.