Aranybank fejlesztése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Most mondom , hogy aki nem akar illegál vagy semmilyen frakcióhoz csatlakozni mert mondjuk (sokat tanul , sokat dolgozik , keveset van otthon) annak nincs lehetősége "aktívnak" lenni és persze egyből kirúgják vagy épp nincs kedve a kötöttségekhez akkor már ne is csinálhasson semmit? Ez elég unfair de tényleg!
 

Gonzalo

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
306
247
24
V4 karakter
Osiel D Gonzalo
LV karakter
Osiel D Gonzalo
V2 karakter
Osiel D Gonzalo
a civil azt csinálja ami a civilek dolga, dolgozzanak meg mittudom én. Ne embert raboljanak meg aranybankokat.
 
  • Dühítő
Reactions: CarlV2

AdammegAz

Zöldfülű
2019. 08. 07.
173
277
22
Nyíregyháza
www.instagram.com
LV karakter
Suge Marow
V2 karakter
Kazuo Taoka🐉
Ott a kulcsszó. Az "RP"/Előkészűlet. Vannak olyan civilek akik egy rablás előtt több órányi RP-t bonyolítanak le ahogy kell természetesen. Ehez képest a legtöbb frakció pedig csak beírja messenger csoportba, hogy akkor aki tud legyen xy-kor elérhető túszejtés/rablás miatt. 1-2 szóban maximum elmondják IC, hogy akkor rablás lesz (persze a többi TS-en megy). És akkor már kezdődik is. És sajnos amikor én is voltam egy maffiának nem nevezhető frakcióba (direkt nem írom le a nevét) akkor ugyan így zajlott az egész azért is léptem ki inkább.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: dr3X és CarlV2

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
a civil azt csinálja ami a civilek dolga, dolgozzanak meg mittudom én. Ne embert raboljanak meg aranybankokat.

Te akarod megmondani , hogy egy civilnek mi legyen a dolga? Érdekes ez!
Hol van ez leírva , hogy egy civilnek csak ennyi dolga lehet?
Egy civil ha akar akkor legálisan keresi a pénzt , ha akar akkor illegális úton aki meg gondolkozik az mindkettőt csinálja és ebből van pénze.
Könnyű az illegálnak mert ott a sok sok lehetőség.
Pl. Droghajó , Fegyverhajó ahol a megszerzett dolgokat 2-3 szoros áron adják el a civileknek meg nyílván valamennyit le kell adni FK-nak is. Hol itt az igazság akkor??? A see-nion ról már nem is beszélek inkább mert az illegálnak az is van a civilnek azt sem lehet.
Úgyhogy erről ennyit is! Pacsi!
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
És szerinted az az RPnek melyik foka az amikor egy civil letámad egy maffiát vagy 1 ember elkezd darálni egy maffiás konvojra? :D A másik meg az emberrab szépen be van táblázva az illegális maffiáknak erre 1 nap 3 civil emberrab miatt egyik illegális frakció se tudta megcsinálni, és nem kell sok ész ahhoz hogy rájöjj kicsi az esélye annak hogy az a 3 civil túszejtés 3 különböző csapat csinálta volna :D
 

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
545
1 247
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
Nem igazán gondolnám hogy a civilek több órás rp-t tesznek azelőtt hogy a bankot kipakolják. Nem tudom hogy van de ami a napokban történik az nem úgy látszik mintha lenne eggyáltalán tervmegbeszélés. Abból áll a tervük hogy kocsikázgatnak az akval majd mikor látnak egy pszt akkor kidarálják és mennek tovább a pszel vagy simán pénzszállítót darálni.
 

Gonzalo

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
306
247
24
V4 karakter
Osiel D Gonzalo
LV karakter
Osiel D Gonzalo
V2 karakter
Osiel D Gonzalo
Mutassatok egy civil maffiát akik órákat rp znek egy emberrablás előtt és akkor befogom a pofám.
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Akinek kedve van mutasson neked, de nem itt. Az ilyen kis fellángolásaitokat privátban intézzétek el. Nem itt kell kivesézni az ügyet.
Van egy ötlet, te X-et írsz hozzá Y érvvel aki ezt pedig megcáfolni akarja azt nem itt kell, hanem az illetőt keresse meg privátba.
Nem szeretnék több ilyet meglátni, hogy szinte egy vita alakul ki egy ötlet alatt.
Aki ezt folytatja 1 hónap szankciót fog kapni. Köszönöm.
 

.martin

hobbihajó törött az élet tengerén
2019. 01. 10.
745
1 700
V4 karakter
Shiro Shimuzu
Szerintem abszolút nincs elnyomva az illegál, és mivel v3-on is szankciót osztanak annak, aki csak úgy funból elindítja a bankot, itt is szabályozva lesz a dolog. Nem támogatom az ötletet.
 
  • Tetszik
Reactions: Zacsii

og.saymol

Zöldfülű
2019. 01. 10.
201
530
19
Budapest
LV karakter
Sylvius Estrada
El van nyomva az illegál, hát azért ez egy kicsit túlzás mert jó pár hónapja az egekben vannak az illegális frakciók.

Attól még, hogy valaki civil az csak dolgozhat / kereskedhet, én magam egyszer sem mentem még aranybankot pakolni mert karakteremhez nem igazán illene egy ekkora falat. Imádom azt, hogy csak az csinálhat illegális dolgot aki valamilyen frakcióban van, aki alakítani akar egy karaktert fk-n kívül az már egy úgymond "civil maffiás", erről már lassan lelehetne szokni.
Bár tényleg vannak "civil maffiások" akiknek arról sincs fogalmuk, hogy mit is jelent a karaktertörténet de azért nyomják a rablásokat mint állat.
Az is elég gáz, hogy magában egy normális karaktert nem lehet találni a szerveren mert mindenki ugye kemény fickó.
Mint szabálypontot szerintem felesleges behozni mert nehogy már valakinek kötelezni kéne bármilyen illegális frakciót.
 
  • Hűha
Reactions: CarlV2

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
nagyon jó röhögtem amikor elolvastam hogy ,,El van nyomva az illegál " egyáltalán nincs, több lehetőség is van a szerveren nem csak a Aranybank, ahogy @Lucii is le írta ott ezt csinálják ide is kellene egy ilyen szabályzat, nem támogatóm.
v3-on is szankciót osztanak annak, aki csak úgy funból elindítja a bankot
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Szia, ez a rendvédelem dolga hogy elkapja a civilt is, persze a 4 órás cooldown -t megértem.
 
  • Imádom
Reactions: Bone
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.